Predlozi za Factions 2022 LETO

mislim da je dovoljno na 65$

Kada bi se mogla ocekivati nova sezona
Srdacan pozdrav

Imajte na umu da nikada niste ubacivali enderman spawnere, mozete ih staviti kao jackpot u neki key i da igraci prodavaju ender perle na tezgama, ah i /sell hand.
Takodje ubaciti mobstack samo za IG, Creeper, Endermane… Obicni mobove ostaju default, sto znaci da se oni ne stackuju

Imali smo endermen spawner prosle sez i nije bas nesto

da al ekonomija se nije na to bazirala

u potpunosti se slazem sa temom, samo iron treba da se spusti na 50-60 $ i sto se kothova tice da budu ponovo zatvoreni !!!

samo spawneri da se smanje, slime i blaze max 30k-40k i ostalo sve ispod

ne ubacujte toteme… !!!

Ola

Ovu sezonu i restart ću ja raditi i vidim da će većina stvari Vama odgovarati ovdje jer vas puca nostalgija i želite stare sisteme sa kojima sam lično dobro upoznat. Tako da je to za mene, a i za Vas jako dobro.

Pozivam Vas da nastavite da diskutujete prjedloge u ovoj temi i da se potrudite oko toga da bi bilo Vama što ugodnije (Nemoj onih odgovora Slažem se, Ne slažem se bubreg ću sebi izvalit ako pročitam neki još tako odgovor)

Jedinu stvar koju mogu podjeliti sa Vama jeste da će server ići prema naprijed i da će najvjerovatnije biti 1.16x verzija, u najbližem slučaju moguće čak i 1.18.
Ovakav korak se poduzima radi samih plugina i većini optimizacija koji su odrađeni za ove verzije oko ovih plugina, i da bi se server mogao razvijati morat ćemo da poduzmemo prebacivanje na ovu verziju. Isto tako vidio sam i par velikih Factions imena koji su se prebacili na 1.18 i jako im dobro ide po pitanju optimizacija i svega tako da taj korak izgleda funkcioniše.

Naravno verzija je najmanje bitna ukoliko sami gameplay nije dobar, tako da stavljamo u ovoj temi sada fokus na to i na kraju najvjerovatnije kroz sedmicu dana ću ostaviti odgovor ovdje kao kratak utisak šta je najbolje izvučeno iz ove teme.

Adio

2 Likes

nemojte 1.18 pls, 1.16 ili 1.13 ljubi vas brat

mislim da treba malo da smanjite cooldown na pvp kitovima ako budete vracali stare.

Pozdrav izvolite listu abdejtovanih predloga

Mapa: Da ima deo za crateove pijacu shop(shop moze ostati i samo preko cmd)
Verzija 1.13+ kako se igraci budu slagali ili sto je CREEPER1BLOW napisao
Tezge(Stari sistem)
Mogucnost kupovanja obsidian-a u shopu( 4 400 po steku kao i ranije)
GB obican(kao sto je bio pre v2) bez obsidiana i tih stvari
Poboljsati ekonomiju(Kolacici 8$ ili 16$ po jednom kolacicu kao sto je napisao i qkly Sugar cane 7 po komadu cactus 1$ bundeve 0,5$(niko ne farma bundeve al aj) )
SilkTouch 2 3k sc poena u scshopu
Stari kitovi i stari cooldown-ovi
Ftop racunanje blokova i spawnera
Stare cene hoppera
Povecati border na vece daljine(15 20k smatram da ove kordinate ispod 10k su bez veze jer preci 7k blokova to je u 1 satu i manje)
Stare crateove(Dovoljne su ethernal infernal i donatorske)
Izbaciti votecrate-ove
Rankovi ( VIP CREATOR WARLORD smatram da su ovi rankovi og i da treba da se vrate)
Ukoliko je moguce dodati i vratiti ovu cool stvarcicu pored imena :SerbCraft Fac - Album on Imgur
Ako se moze vratiti i ovaj stari pokazivac: Imgur: The magic of the Internet

Credits za ovu izmenu qkly GAZDA
nadam se da ce vam se svideti ova izmena ukoliko jos dodjem do boljih predloga napisat cu
Srdacan pozdrav

2 Likes

sve super slazem se sa temom

  1. IG - 250 sc poena
  2. Tokene skloniti
  3. Silk2 2500 ili 2000 scp 15 spawnera overworld, isto i za nether
  4. Border - 25k-30k blokova, zato sto s elitrom predjes citav svet za 10 min, sto veci to bolje…
  5. Stari sistem kitova, primer: /kit vuna , /kit staklo , /kit bonus izgleda dosta preglednije.
  6. Ubaciti trade za tezge nekako da ne bude scammovanja 300 puta predlozeno
  7. Durability na obsidianu da bude 5 ili 3
  8. Povecati nagrade za /ftop obavezno, da ne bude po 100k kao pre xD
  9. Po mogucnosti aktivnost modova, da se nadje mod koji ce biti aktivniji a ne kao CROspano legenda!
  10. Promeniti ekonomiju, prave se cactus farme vec godinu dana, red bi bio malo da se i to promeni…
  11. Popraviti slabove, ne pucaju u claim ili staviti durability…
    Evo kako to mozete da sredite: Staviti jednu vrstu slabova da ne pucaju od nicega, ali da se zabrani stavljanje istih po bazama ili slab wall. Kazna za ovo bi bila: disband fakcije i perm ban.
  12. Vratiti regen wallove, nostalgijaaa!

ADIOOOOOS

2 Likes

Prijave su uvijek otvorene i ukoliko neko želi da bude u priči za Factions može.Ali vidiš problem je što niko neće, sve do tada aktivnost factionsa se provodi kroz cijeli tim, evente vodi event tim itd.
Lično nemam vremena za vodjenje servera tokom sezone tako da smo još uvijek u potražnji za osobom koja će voditi ovaj server, ali tu sam da odradim ovu sezonu i da poboljšano server koliko možemo.

1 Like

Ja i seven smo se prijavljivali ali nismo primljeni tkd nek vam rp igrac vodi sfc.
Kako imas toliko dmd to na rp ne moze,evo ti BAN!!!
Nismo primljeni za fact moda jer nismo dali odgovore na pitanja ne vezana za server jer me pitaju cime se bavim i kako mi je familija kuci.

ja sam se 2 puta prijavio za factions moda i svaki put me odbili. a igram faction od 3. sezone i wino sam 3 sezone.

Vratite nagrade za koth meseca i za F-top meseca.
pre par sezona su se dobijali rankovi i spawneri kao nagrade za koth top meseca.

kakve veze ima koliko si sezona pobedio?
bitno je biti neutralan, a ti mrzis svakog lika na serbu koiji nije tim sa tobom

I ti si upravu tu, bukvalno nema greske.