Predlozi za Factions 2022 LETO

Pozdrav otvorio sam ovu temu kako bi dao neke predloge koje se vrte vec neki vremenski period od kad je ubacen Factions v2 bilo bi dobro da se prisvoje u novoj sezoni::arrow_down:

Verzija 1.13+
Tezge
Mogucnost kupnje obsidian-a u shopu
GB obican(kao sto je bio pre v2) bez obsidiana i tih stvari
Poboljsati ekonomiju
SilkTouch 2 3k sc poena u scshopu
Stari kitovi i stari cooldown-ovi
Ftop racunanje blokova i spawnera
Stare cene hoppera
Povecati border na vece daljine
Stare crateove
Izbaciti votecrate-ove

Ukoliko nekom igracu se ne svidja moje mislenje ne mora da komentarise

Potpuno razumjem trud samog staff tima i uvek cu postovat isti.
Ovi predlozi su mi pali na pamet ako neki igrac\korisnik ima da nadopuni neka napise ispod.
Srdacan pozdrav Kifla__.

4 Likes

Drago nam je što si odvojio svoje vreme i dao nam neke predloge za factions server i time pokazao interesovanje za isti.Mi bi takodje želeli da se i drugi igrači izjasne da daju neki predlog svaki predlog bice nam od koristi i time nam olaksao posao.

Ja bi hteo da te pitam razlog zasto smatraš da je ¨Pijaca¸¨ bolja u odnosu na shop.

1 Like

Bolje su tezge zato sto igraci mogu staviti svoje iteme i kupovati od ostalih za manje para nego u /shop npr

1 Like

Pozdrav Djole¸ hvala ti za odgovor¸ po meni tezga(pijaca) je bolja od shopa jer prodavac moze se potruditi doci do para a i kupci do itema koji zele igrac ko poseduje tezgu moze se potruditi i urediti tezgu esteticki¸ sama pijaca po meni daje bolji dozivljaj same igre.

1 Like

Zasto se zamaramo oko ovih predloga.Jednostano je.Vratite factions koji je bio kao pre 4-5 sez i tjt.Ako zelite da bilo ko igra vratite na 1.13,pijaca i ostale stavri kao u dobra stara vremena…

1 Like

Razumijem te.Moje neko misljenje na to trenutno je da bi bilo mnogo teže doći do novca jer npr u shopu imaš više stvari koje možeš da prodaš evo uzecu na primer trsku da neko sad kupi trsku nema nekog razloga iron golem spawner takođe bi izgubio smisao.

Vi odlucite i sa igracima koji bi dali svoja mislenja, kako mislite da je najbolje za Factions podserver tako i da se uradi
Srdacan pozdrav Kifla__

1 Like

Vremena se mjenjaju.Ovde smo trenutno čisto da vodimo drugarski razgovor na temu ¨Factions¨ da ga napravimo onako kako bi igračima bilo zanimljivo da igraju zato zelim da se sto veći broj izjasni i da neki predlog.Meni je u interesu takođe da Factions postane ponovo aktivan server jer ga i sam volim igrati.

Zato smo i ovde da svako da svoje misljenje na tu temu,ako većina igrača iskaže želju za pijacu ja prvi neću stajati tome na putu.

1 Like

Djole, niko ne prica o trsci, kolacicima, kaktusu itd stvarima za sell to i treba ostati u sell shopu, tezge ljudi koriste za ftop iteme emeralde, dmd, iron, spawnere. Vi u /shop nemate spawnere za pare da se kupe a nece svi davati pare ili cekati po mesec dana za silk. Takodje emeraldi su trenutno u shopu 200+ hiljada a na tezgama bi se za duplo manje prodavao. Neko na tezgama zaradi preko potova posto su potrebni za pvp. Neko u slucaju 1.13 mending knjiga itd. Tezge su neophodne . Pozdrav :+1:

2 Likes

Nikako pijaca ne moze biti bolja od shopa, pijaca se svodila oduvek da igraci mogu zaradjivati pare, npr da prodavaju potove za pvp, armore, maceve ili da im se prodavaju neki blokovi,spawneri po odredjenoj ceni.

1 Like

A ne moja greaka ja sam pogrešno razumeo,ja sam razumeo da ako bi bila pijaca onda ne bi postojao server shop moja greska.
Vec nam pomažete sa ovim predlozima nadam se da će biti još igrača da se izjasni sa još predloga,svaki predlog će biti od koristi i ja se unapred svakom zahvaljuem.

Serb je poceo sa podserverom Factions i sve je bilo odlicno do pre par sezona kada ste stavili 1.8,a i sami znate da 90% igraca voli 1.13.2 pvp.Vratite stari factions i neku staru mapu ili novu, povecajte border,vratite tezge i svi ce ponovo igrati factions…Od kako je Factions 1.8 svi igraju prison i svi su rekli ako bude 1.13.2 da ce igrati factions…samo uradite ono sto kazemo i vratice se serb u zivot…Pozrdrav od ComboBreakera

Vrzija- 1.13.2. Od kad je 1.8 broj igraca samo opada. Raidanje na 1.8 je isto kao na 1.13 (Testirano).
na 1.13 postoje mending i elitra koji mnogo pomažu igracima. Većina server communitya voli da se pvpa na 1.13.
Mapa- Mapa iz sezone 8. Screenshot by Lightshot
F-top- vrednost blokova na f topu :
Iron block- 65
Gold block- 250
Diamond block- 800
Emerald block- 1100
Vrednost spawnera na F-topu:
Creeper spawner- 100000
Pigman spawner- 50000
Iron Golem spawner- 50000
Slime spawner- 20000
Blaze spawner- 15000
Ostali spawner - 8000
Tezge- da se vrate tezge. Igracima je lakse da prodaju i kupuju iteme preko tezgi.
Tokeni-da se izbace tokeni. Suvise su p2w.
Autokliker- treba da se dozvoli koriscenje Autoklikera na factionsu. Služo bi za lakse postavljanje blokova za f top i za farmovanje mobova u farmama.
Shop- cena Creeper spawner egg u shop da se vravti na 16000$ kao pre par sezona.
Sendstone svet- ovaj svet je bezpotreban malo igraca ga koristi.
Overworld border- 15000x15000 ili 12500x12500
Nether border- 4000x4000
F-heads- da se vrate f-heads shopovi iz sezone 8.Screenshot by Lightshot


Discord-Sewen#3509

5 Likes

pozdravi milu i slazem se sa temom

1 Like

Aj ne smaraj to mi riba

Slazem se dobra tema

Dobra tema :+1: samo igovi u /scshop 500 scp kriperi u kljuceve samo i pigmani u /scshop 750-1k scp i tjt i logicno oba da imaju u kljuceve.

1 Like
  1. Mozda i predlog koji ce odluciti sezonu po broju igraca, ja se slazem.
    Elitra bi trebala biti koriscena u svrhu trazenja unclaim baza, spawnera itd.

  2. Ova mapa je okej.

  3. Iron 25$
    Gold Block - 100$
    Diamond block : 650$
    Emerald Block: 1k
    Creeper: 2m
    Ig: 1.5m
    Slime: 100k
    Blaze: 115k
    Skeleton: 100k
    Zombie: 95k
    Enderman spawnere ubaciti, niste nikad ubacili da se ekonomija takodje svodi na sellanje perla u /sell shop
    Tokeni - skroz nebitna stvar
    AutoKliker: Ako se ekonomija svodi na blokove trebao bi biti dozvoljen
    Shop: Cenna cegga bi trebala biti 10k
    Obican svet border Ako bude 1.13.2 bar 20k-30k, jer s elitrom prodjes citav svet za 10ak minuta…
    Nether border: 10kx10k
    F heads - Ne znam
    Ubaciti craft wand, pomaze pri pravlnjenju blokova, da se dobija u neki key jackpot i da sansa bude najmanja.
    Vratiti stari raspored kitova u rankovima kao pre. Primer: /kit staklo sve vrste stakla, /kit vuna sve vrste vuna da se pise s komandom a ne ovako dobijes sve u inv, ovako bi izgledalo dosta preglednije.

1 Like

da, slazem se u potpunosti, dodao bih samo da treba da se ubace mesecne nagrade za top kothove(spawneri ili nesto slicno za f top) mislim da bi to privuklo pvp igrace da pocnu da igraju factions.

1 Like