Predlozi za Factions 2022 LETO

Upravu si zaboravio sam na to.

Slazem se!!!
PS:Uzimamo sezonu i na factions <3?

Slazem se u potpunosti. Nymphus najjaci!

1 Like

Slazem se odlicni predlozi, ali mapa moze i ova

Slazem se sa predlogom

Podrzavam predlog!

Sve ok,mogli bi ubacit neku drugu mapu koje su vece kao u proslih sezona

Slazem sa timmm

Hvala svima koji su se ukljucili u ovu temu.

Evo ja bi imao pitanje za vas ovde sve ja sam takodje imao u planu da se ubaci 1.16 stim bi došle nove stvari uključujući i netherite naravno ovo nije ništa još zvanično da će to biti ali bi svakako volio da čujem vaše misljenje o tome.

1 Like

Nepotrebno iskreno

Netherite armor nema kb, a ako bi bilo 1.16 stavite onda tipa netherite samo pick, shovel, axe, armor bi bio dobar ali u isto vreme los ljudi bi se nervirali posto nikoga ne bi mogli da kbaju posto jednostavno nema kb taj armor…

1 Like

Na 1.16 bi bilo mnogo bagova.

1 Like

slazem se sa sevenom.

1 Like

Po meni je to ne potrebno kao sto je i GAZDA rekao

2 Likes

Predlozi za novu sezonu Factionsa
Verzija:Negde sam video da je novi trial mod Djolex20 rekao da ce biti 1.16 verzija licno mislim da je losa i da ce biti dosta bagova, ali sve je bolje od trenutne. Jedino u slucaju da bude 1.16 da nema netherite itema ili da budu samo pick/axe/lopata i tjt. Iako i dalje mislim da je
FTOP
Blokovi na Ftop
Iron:100$
Gold:250$
DmD:900$
Eme:1.2k$
Spawneri na Ftop
IG:50k
Kriper:200k (da se dobija u kljucevima(infernal))
PigMan:100k
Slime:25k
Blaze:20k
Ostali spawneri:10k
Mapa:Vratite staru mapu koja je poslednja bila na 1.13 verziji ili eventualno napravite novu vecu mapu od trenutne.
Pijaca:Ja mislim da je pijaca veoma bitna za Ftop a i za deo ekonomije.Npr neko prodaje potove, neko blokove/spawner za ftop, armore, a neko sve to kupuje i tako zaradjuje pare i/ili napreduje na ftop.
FHeads:To nije bila losa stvar i mislim da bi bilo zanimljivo da opet ima i takodje korisno.
KOTH: Za pvp igrace najbitnije, mislim da trebate ubaciti Mesecne KoTH nagrade sto bi podstaklo igrace koji se uglavnom pvpaju dodju na factions i bore za te nagrade.
Tokeni:Izbaciti sto pre posto su previse p2w i beskorisni, ostaviti samo sc poene ili dodati i ove da se dobijaju f2p afkanjem tipa uz 5 scp dobiti ako afkas na factionsu 1 token, posto ako se ne varam 1 token je 5 poena.
ScShop:Ostaviti silk samo za poene ili u slucaju da prihvatite predlog gore naveden da se dobijaju tokeni afkanjem da bude i za te tokene tj 2.5k scpoena ili 500 tokena.Ig spawner da bude u shopu za 500 poena ili 100 tokena.Pigman spawner biti takodje tu za 750 poena.
Shop:Ostaviti ovaj “virtuelni shop” ali i obican warp u slucaju vracanja stare mape.Vratiti staru cenu cegova tj 16k, hopera 15k ako se ne varam, obsidian 4.4k stek kao pre.
Ekonomija:Osmisliti novu ekonomiju ili da se vrati na kolacice tj 16$ jedan kolacic.Kaktus 0,6$. Sugar cane 6$.
Kliker: Veoma bitna stvar i korisna stvar za postavljanje ftop blokova, dozvoliti koriscenje.
Obican Svet:15000x15000
Sandstone:Mozda ostaviti ali da bude 10000x10000.
Nether Svet:4000x4000
GenBucket:Vratiti staru cenu tj 15999$ po komadu koji je beskonacan.
Kitovi/Rankovi:Stari sistem kitova, vuna, blokovi, itd. Kljucevi, armor kitovi, tool kitovi, donator keyevi bez ovih trenutnih.
Crate:Vratiti samo stare kljuceve chaotic, infernal, vote i za rankere Donator i tjt.
Lava:Vratiti lavu za pravljenje baza.
Nadam se da ce vam se svideti predlozi i da ce biti uvazeni u novoj sezoni Srdacan Pozdrav

1 Like

Samo da te ispravim ja nisam rekao da će biti 1.16 verzija 100% nego sam dao predlog ovde da vidim sta igrači misle o tome ja na svoju ruku neću sigurno to uraditi :slight_smile:.

Meni iskreno se sviđa većina ovoga sto si napisao cak se i poklapa sa mojim idejama sto se tiče ekonomije.

To sam mislio u vezi verzije da si ti napisao samo kao, drago mi je da ti se svidjaju predlozi.

1 Like

Neka se ubaci neka nova mapa koju nismo imali a da je u fazonu kao i prosle ili neke mape iz prvih sezona

Super odradjen odgovor samo bih stavio nizu cenu iron blokova, jer je skoro svaka skorija sezona postavljanje prevelikih kolicina iron blokova…

1 Like

Slazem se sa prjedlogom