Predlozi za Factions 2022 LETO

Trebalo bi izbaciti komandu inv see koja je bila dostupna na “Demon” i “WarLord” rankovima.
Pavlecito

INC AKo moze da maknete komandu /invsee

Treba namestiti da TNT ne radi dmg igracima.

vratite s7 al da se dobija fazon samo u koth crate ili infernal (najjaci uglvnm nebitan je nick) mislim da to nije tako lose, ali ne kao pre da ga ima svaki lik na serveru. mozda izbaciti elixire posto su realno op restoration elixir traje 15 sekundi i daje regen 2 ili 3 nisam siguran i ne mozes umreti kad bacis to a fused elixiri daju speed i str efekat i kostaju 1500$ kupis 7-8 komada za 10k i mogu dosta da znace u pvp
ostali predlozi su ok samo nemojte da ubacujete ona sranja poput totema i ne znam netherite ako bude 1.16 verzija ( mozda samo tools pick axe i to ) . da se malo smanji kolicina encka na serveru ( u crateovima) zato sto su op overall

Svidja mi se to sto se ide na novije verzije, optimizovanije su od npr 1.13 (ne dao Bog da se to vise vrati). Bice dosta novih itema za pvp, dekorisanje baza, vratice se elitra koja je bila super korisna i ima jos stvari kojih se ne mogu setiti trenutno. Dokle god bude moglo da se igra normalno, ubace neke nove stvari i uvedu promene u ekonomiji, onda ne vidim ikakvih velikih problema. Bugova ce uvek biti, mozda ce ih biti vise, mozda i manje. Nagrade za prijavljivanje samih bagova bi mogle da se povecaju kako bi potstaklo ljude da ih ne kriju i ne zloupotrebljavaju.

ne slazem se za s7, takodje mislim da treba izbaciti elixire i nikako ubacivati netherite armore, toteme i trident…

pa bas zbog toga mislim da bi 1.13/1.16 bila dovoljna verzija, nikako 1.17+

E da nemojte staviti 1,16 verziju nego npr 1,13 zato sto na 1,16 ne radi bow boost

isk moze i bez toga ima speed potove i tjt

A sta imas protiv 1.17+? Ako ce da bude stabilniji server, ne vidim zasto se ne bi server prebacio na te verzije

vise stvari koje su totalno nepotrebne za sfc kao na primer nove rude i one gluposti koje nemaju smisla(na factionsu)…bez veze samo povecava sansu za nove bugove i fps drop, takodje utice i na pvp…

par predloga za fac pvp
-povecati cenu restoration elixira (ne znam tacno kako je trenutno, al bi trebalo da bude skupo)
-vratiti leviatan set i mogucnost da ukrade 4 srca
-vratiti p5 kapu u koth crate (da bude bas retka kao ranije)
-warp pvp koth je bio super to bi bilo dobro vratiti
-u4 armor sa p5chastplateom (ne znam jel to idalje tako)
-napraviti ravan warp pvp i warp divljina da mogu lepo trapovi da se naprave
-vratiti onu kb6 piletni prezanimljivo je
-ne znam kako je trenutno ali bilo bi lepo fixati ono sto ceggovi ne skidaju durr 2 bloka od safezone (ako je to moguce)
-mozda vratiti s7 ali samo u koth ne u scshop
-netherite armor, toteme,kristale - nikako
-izbaciti i one snowball sto ste dodavali

1 Like

ejjj al objasnio momak sveee( izbacite elixire samo tjt).
i vratite nam Mirijevo !

2 Likes

IIzbacite slow falling i weakness…(poison i slowness su ok)

Vidim dosta dobrih predloga ima, dobro je sto ne komentarisu randomi sa drugih podservera vec igraci koji su igrali factions.Posebno treba razmotrit predloge od Jagosha i amyca, pametni momci svaka cast.Samo bih jos dodao da se p5 kapa dobija jedino u koth key a da se p5 chest dobija u warlord kitu poz

1 Like

Nemam sta dodati, momci su sve objasnili, a vi se potrudite da vratite kako je bilo i pre par sezona, pokvarili ste fac ozbiljno.

Jedina stvar koja bi promenila gameplay je netherite koji je po meni super stvar zato sto ce pvp duze trajati. Ostali novi blokovi itd sto su dodali ne utice na gameplay uopste.

ok je to za blokove, ali svaki pvper ce ti reci da nikad ne bi pozeleo da se bije sa netherite armorom…

I da li je jedan od tih pvp-era borio se sa netherite armor ili je jednostavno šta ja znam rasista pa rekao ne sviđa mi se.

Igrate igricu, uživajte malo, morate da prođete na novi kontent, treba da se testiraju varijacije. Ne treba stojati u jednom mjestu i rotirati isti kontent što se dešava izova i iznova i naravno da ti postane dosadno, još gore vraćanjem na 1.8 je vraćen još stariji kontent i eto baš vam je dugo trajalo uživanje u 1.8 koji je toliko tražen.

Netherite armor nema kb gotovo uopste, ako ima to je jako mali kb, eventualno netherite armor staviti u KoTH kljuc kao jackpot
Verzija nikako da ne bude na 1.18 posto na 1.18 visina ide u - i mnogo je teze za trenchanje ali i samim tim za raid posto onda treba vise vremena za stekanje peska. Ako mora 1.13+ onda 1.16 i tjt

1 Like