Vraćanje Factions-a?

Dodati Factions da se proba jos jednom i da mapa traje mesec dana, neka bude 1.16.5 ali evo kamberu ja ti garantujem da ce se igrati vise od rol3playa i oneblocka…
Factions nije uspevao zarad toga sto nije bilo raida i mapa je trajala 6 meseci sto je iskreno previse vremena. Predlazem da vratite to i da mapa traje mesec dana, igraca ce biti vise od rol3playa i oneblocka. Da ne napominjem to koliko je nekima cudno sto nema Factionsa…

1 Like

Pozdrav,

Trenutno nije moguće vraćanje Factions podservera na našu mrežu.

Više informacija o tome zašto je Factions ugašen imaš u ovoj temi → VRAĆAMO Survival server na SERB-CRAFT!

1 Like

Survival je dobro uradjen sa obzirom da je još u BETA Fazi na početku otvaranja servera imalo je 10 igrača nekad smo JA i Smoke blejali tu sami na podserveru i zezali se i pravili farme.Sledeće sezone ce biti jos bolji Survival a vraćanje Factionsa ponovo je najgluplja stvar koja se može učiniti , Survival trenutno ima baš mnogo igrača i mislim da se mnogima svidja taj podserver kao i meni.

Mislim na Factions i Survival kao 2 razlicita podservera, igrali bi se vise od rol3playa i oneblocka sigurno.

1 Like

Shvatam, trenutno nemamo u planu da to uradimo, pošto Factions je poslednjih sezona imao 10 ili manje igrača. Trenutno nećemo ulagati vreme u to pošto nema svrhe, server više nije igran.

1 Like

a jel se zna dulixe kad ce bridges biti ubacen za igru?

Krize ga fataju vratite factions

hii bosance, amo igrat fakcije