TheDulix_

Ne zelim komentarisati temu prijava igraca, zato pravim ovu temu!
Ti si pre svega jedna veoma pokvarena osoba!
U tvojoj prijavi si me prijavio zbog toga sto sam rekao Svako koga uhvatim bice sankcionisan, dok nisi podvukao nesto drugo.
Podrazumeva se da cu prijaviti tu osobu na forumu zbog one reci ispod !

Znas kolko me je pogodilo tvoje misljenje?

Tsunade ne moras izigravat detektiva. Gledaj svoja posla i pusti da moderatori rade svoj posao, nisu trazili tvoju pomoc. Kaznice one koje krse pravila na forumu bez tvoje intervencije. Pozdrav.

ovo nije kategorija prijava igraca ili unban zahtev pa da ne smemo da odgovaramo.

TheDulix_ ovde se ne trazi tvoje misljenje vec svi treba da vide koliko si ti pokvarena osoba,prijavio si me za predstavljanje kao mod
zbog reci

• Svakog koga uhvatim da krsi pravila bice sankcionisan
    Dok je ispod rec koju nisi podvukao
  • Dodje mi kao da sam moderator
    Svaka normalna osoba bi shvatila da se ne predstavljam kao moderator…Radi se o tome ljudi, da TheDulix_ pokusava da mi smesti ban.

A ti nisi pokvarena osoba zato sto za svaku rec prijavljujes igrace. Ne zanima me tvoje misljenje.

Hajde okani me se i odsakuci od svake moje teme kao mali zeko…Vec sam ti rekao da u ovoj temi ljudi treba da vide koliko si pokvaren, hoces da kazes da igraci koji krse serb-craft pravila ne treba biti sankcionisani ?
Pravis lazne prijave, kada mi budes pronasao jednu gresku onda me prijavi…

AHAAAHHAHAHHAHHAHA
Ne pokusava da ti smesti ban druze procitaj pravila ponekad,imas lepo sve ispisano u posebnom delu gde sve pise nego ne citate.A Takodje ne samo da je to predstavljanje kao moderator nego moze biti shvacena i kontekstualno kao pretnja. To je fazon u ratovima govoreno kad se pobije 1000 izadjnika pred ocima naroda pa onda jos onaj ko ih je ubio kaze Vidim li jos nekog ko krsi pravilo bice sakncionisan u fazonu ubijen.Vise si ti za kaznu nego on.Moderator da sam da proceni da li je on pogresio komentarisajuci temu ili ne.Pravilo 14

Lazirao prijavu? Nijednu rec nisam promenio sve je kao sto si napisao.

U ovome slucaju ovo ne spada u predstavljanje kao moderator, znam dobro pravila…Jos sam napisao ispod
-Dodje mi kao da sam moderator
Naravno on to nije podvukao, to u prevodu znaci da cu svakoga prijaviti, ne da cu ja banovati!
Sta vam je bre ?

TheDulix_ to nije predstavljanje kao moderator shvatas ?

boze sacuvaj za kakve gluposti se vi svadjate… :huh:

Nije glupost, mogu da dobijem ban zbog toga sto ce neki moderator procitati podvucenu rec sto i donekle ima smisla za predstavljanje kao moderator!
Ali rec ispod sve govori, nego osoba koja je manje pametna ne moze to skapirati !

Tsunade, on ak je 04 ti si 08 :).Tako da nemoj da diras Dulixa.

Nisam ovo ocekivao od TheDulix_

A ti si … ?

andrijavencic ti si?

Mislis minecraft nick ?
AN212

trenutno igram na andrijavencic na serveru

[quote=“Tsunade” post=143993]Hajde okani me se i odsakuci od svake moje teme kao mali zeko…Vec sam ti rekao da u ovoj temi ljudi treba da vide koliko si pokvaren, hoces da kazes da igraci koji krse serb-craft pravila ne treba biti sankcionisani ?
Pravis lazne prijave, kada mi budes pronasao jednu gresku onda me prijavi…[/quote]
Nisam rekao da ne trebas prijaviti.
Prijavljujes igraca a niko od modova nije video temu za prijavu.