SERB-CRAFT The best

Zanima me vasi najbolji trenutci od kad igrate na serbu pa sve do danas.
Ja ih imam par pa cu nabrojati.

  1. Zvanican dolazak na serb na 1.7 verziji ( global sa 1.6 na 1.7 )
  2. Mayhem , capeboy , veksi (moj sin ) , jovic , joza ( sin broj 2) i jos po neki su mi dosta pomogli. Kenny me opljackao :dry:
  3. Na pola 1.7 verzije ( mislim da je mart) pre ubacivanja silk 2 krampa ja sam ga prvi isprobao :slight_smile: ( Hvala batici na tome)
  4. AFK vozic :stuck_out_tongue:
  5. Bagovanje dmd i emerald blokova , tj proveravanje i prijavljivanje bagova
  6. Posedovanje 18/20 tezgi na pijaci i 6/6 na warp pvp ^^ ( zajedno sa nikola1998 )
  7. Krsenje niza pravila koja se danas primenjuju (msm da sam ja neka stvorio :smiley: )
  8. 4 ipo dupla chesta ench jabuka na kraju 1.7 verzije
    Niz dogadjaja i trenutaka koji su obelezili moju i vasu igru na serveru. Upoznavanje dobrih igraca , dobrih ljudi , drugarstva na duze staze.
    Jedan od najboljih trenutaka je svakako bio dobijanje moderatora koji mi je promenio igru za 360 stepeni.
    Ljudi sa servera koje sam upoznao licno su:
    Manic12
    Batica
    DjFantom
    Lord_Kass
    derryboy12 ( nekada nikola1998)
    Veksi
    Jovic
    i jos desetak drugih koji su manje poznati.
    E ovo su bili moji najbolji trenutci. Koji su vasi i da li ste i vi upoznali drugare sa kojima se druzite na serveru uzivo?
    NAJVAZNIJE : DRUZITE SE , IGRAJTE SE , I UZIVAJTE U TOME. BEZ SVADJI I RUZNIH RECI
    Pisite u komentarima :slight_smile:

1.7 Zadnjih 2 meseca peed gr dolazak na nekada najbolji server :confused:
Prva verzija 1.8
**Prva verzija 1.8 Definitivno upoznavanje najboljih frendova… IskoGamerBIH ,Dusan213,xShadowIce…zaboravio jednog xXDanijelXx :stuck_out_tongue:
**Tp Dusan213 na raid (Nesecam se da sta je sve imalo ali dusan je bi presrecan , i samo se secam armora 1 p4u3 koji nisam znao da je dobar tad…
**Svi za jednog jedan za sve :slight_smile: (Pvp Britanija vs hakeri -Nas 2,3 na 1 hakera najcesce megas,roas,pex98,mignionpvp,M4K111…
Druga verzija 1.8
Server pocinje da pada …
**Igraci napustaju a sa njima i Dusan213…
Niss dobro
Treca verzija 1.8
1 vs 1 pvp rupa ,…tiago…
1.10 verzija xShadowIce poceo opet da igra…

Dolazak na SERB, 1.7 verzija, upoznao sam dosta igraca, alexklin, xShadowIce, guster24, IskoGamerBIH, defekt…
Potom moj povratak na 1.8 verziji, tu sam upoznao Schogija, zazabama, Dusan213, ToZaX, ROASS-a, Megas_, Paxeto…
Nesto kasnije na 1.8 poslednjoj verziji sam upoznao i dusanjelenkovic-a…
I tako xD

Dolazim na serb na 1.8 verziji upoznajem CapeCear,Jokii_x3,LjubishaFTW,gojko94,DeXa00 itd…
Global 31.12.2015. Krecem RolePlay sa LjubishaFTW u timu.
Stizem do H prestajem da igram RolePlay,krecem skywars.
Uplacujem vanillu. I tamo upoznajem lovemaxi09 i Lemi_Okrob
Do juna sam igrao na dusanjelenkovic, pa na iTzDuliX.Idalje sam na tom acc
Na acc iTzDuliX sam uzeo bio Majora i upoznao mnogo ljudi.Kao sto su RaCa1234,IiDgames,Supajin itd…
10 dana pred global upoznajem:
CreeperSage
Nzm sad kad tacno sam se upoznao zazabam i IskoGamerBIH

Ja tb znm od proslog gr sa dusanjelenkovic :stuck_out_tongue:

Nisam te vidjao :stuck_out_tongue:

1.7.x Pocetak igranja na Serbu.
Tacnije igrao sam RolePlay. Na RolePlay sam upoznao puno prijatelja sa kojima se druzim i danas. Prvog koga sam upoznao bio je lukaBanjaLuka, ne znam da li on sada igra al to je bio prvi igrac sa kojim sam se upoznao na srw. Jedno vrijeme smo zivjeli zajedno na RP tj. djelili smo plotxD.
Tu sam upoznao extra igrace kao sto su monky (Danijel55,IceKing sada ItzDanijel ),Dusan213, xShadowIce, Jovan_C, klarax, Calibrator_, alexlin, guster24, OMLA, Defekt ima ih jos al nmg se svima sjetit nickova…
1.8.x Prvi global
Pocinjem igrati Survival. Tu su bila i moja prva iskustva sa pvp, sve sam naucio igrajuci survival tada.
Tu sam igrao sa ljudima koje sam ranije upoznao na RolePlay, ali sam upoznao jos stvarno super igraca:
Creeper1blow, EmrahLP(TheR4h3mFTW ), ToZaX, zazabam, xALTECX(Unilane), endercraft24, Jefri, 250905( Perverzija91), ROASS, Zoran, PedjaHD, Kullman, TomoTV, renekton, Einshine,KennyZZ QWeb02, Lemmonada,GXMelon(TheMelonFTW),CroSpano Schogi,Berisavac Peuvica,xXGoldnePandaXx… valjda su svi tu xD :stuck_out_tongue:
Igrace koje sam upoznao na srw posle ovih verzija:
ItzDulix(dusanjelenkovic), Wasdas, Nole, Zokiruma,16MrMatser,ItzAkiFTW,Dexa,Marecar12,IidGames, Prti_Fo_Life,MCM5… mozak mi zastao nmg se vise sjetit xD, ako se sjetim dodat cu.

Prva 1.8 verzija je to bila…Ulazim ja na server posle 2 godine igranja single playera kao neki bot xD.Udjem na skypvp,encentujem se i sidjem dole,ubiju me citeri.Meni tu pukne film i prestanem da igram sve sto ima veze sa pvp-om na SC,predjem na roleplay na kojem sam upoznao mnostovo drugova kao npr dusanjelenkovic,pipeto,LinaJ i mnogi drugi.Tada sam dobio i wandmana od Zokija(giweavay).
Posle toga sam presao na skyblock koji mi se previse svideo,tu sam upoznao jednog od najboljih likova na serveru,to je bio Wasdas koji mi je mnogo ulepsao igru,ali u su bili i CrazyMunjeviti,NOLE,DirtyDeath,ratkoratko i drugi.Sa Wasdasom sam se mali milion puta svadjao oko svakakvih gluposti itd :D.Uveden je AntiCheat i poceo sam da vezbam pvp, vratim se na skypvp gde sam bio medju najjacima na tom podserveru…Napravim klan od 20 do 30 ljudi,ali tu je bio moj veliki protivnik RaCa1234 sa kojeg sam mrzeo kao nikoga,ali sada je prica drugacija,raca mi je jedan od boljih prijatelja.Dodje sad ova 1.10 verzija na kojoj sam upoznao jos super ljudi kao sto su:AndrejLand,Unillane,klarax,MenkiFish,RedShadow,gfreemon,CREEPER1BLOW i mnogo njih koje sam zab da pomenem…Imao sam dosta lepih trenutaka na serveru,ali najlepsi mi se desio na rodjendan,na survival serveru na kojem sam poceo da igram,teleportovao sam se do CrazyMunjevitog gde me je cekalo veliko iznenadjenje,Video sam lepo ukrasenu kucicu sa mnogo poklona i drugara,cak su mi i pustili neku pesmu na ts3 koja me rasplakala.Toliko od mene :slight_smile:

Zab sam da spomenem gustera,Nocnog,zazabama…

Mislio sam ljude koje ste upoznali uzivo? Ili ako ih niste upoznali uzivo koga bi voleli da upoznate uzivo od njih?

Sto se mene tice sve njih,eo da dodam na listu dobrih prijatelja Blentu i BAGER555 :slight_smile:
Sry za spam

1.)Kada mi je KennyZZ dao sekiru sa 127 sharp i tako sam mogla svakog da bijem i ako sam noob za pvp…
2.)Kada sam opljackala Megasa bila sam veoma srecna, a posle mi je bilo krivo, jer mi je decko verovao i mislio da sam postena jer me zna dugo i tako me je pustio u home, i secam se posle kad je usao i video da mu nema itema, samo mi je rekao da si mi trazila iteme, ja bi ti dao, al’ ovako nisi ispala fer i nije on ni malo bio ljut na mene…
3.Kada sam usla na acc od jednog WandMana (minecraftmtr), i par dana kasnije bio je GR i ja sam bagovala emeralde i dobila ban sa tog acc, kasnije sam stalno ulazila na acc od igraca sa baltop i koji imaju plot blizu spawna…
4.)Kada sam ucestvovala u eIgraliste eventu…
5.)Kada nisam znala ko su admini i da oni uopste i postoje i tad se nisam plasila da citujem, to je bilo bas odavno…
6.)Kada mi je jedan igrac dao cvece, i jedan mi je dao zlatan prsten, vise sam se obradovala nego god armoru…
7.)Kada sam bila u Britanii, sve to vreme provedeno sa tim igracima dok sam bila u tom F, bilo je bas zabavno…
-Ima jos dosta dobrih trentaka sa srw koji su mi veoma dragi…
-Igraci koje bi volela da upoznam: DreamJebach_, Jovan613, zazabam, NOLE, paxeto, Megas_ i Einshine.
-Vecina igraca koje sam upoznala na srw: IskoGamerBIH, Dusan213, Calibrator_, alexklin, daviddaca, Gladiator, Danijel, josipqwe, KKcat, Roass, Rope99, xXGoldenPandaXx, pop555, Bidex, M4K111, JafaCake, OMLA, Defekt, xTomIslav, PedjaHD, Selken964, Jaimy007, joza, MCM5, renekton, TomaTV, kalsika, CREEPER1BLOW, TheLuzo, Brzi, Kaisner, Nikola123, Pribi, Peuvica, peximus, Makifull00, emirrr, Celanijaa, sek34, cavynass16, ExotIce, JefriHD, TheBiggyBoy, Kaboom_99, Cernobil, QWeb00, jodja, MarkoV, Astel, WasDas, Marecar12, Perverzija91, i jos mnogi zablokirao mi mozak, i ove likuse sa sw ima ih mnogo…

1.)Kada mi je KennyZZ dao sekiru sa 127 sharp i tako sam mogla svakog da bijem i ako sam noob za pvp…
2.)Kada sam opljackala Megasa bila sam veoma srecna, a posle mi je bilo krivo, jer mi je decko verovao i mislio da sam postena jer me zna dugo i tako me je pustio u home, i secam se posle kad je usao i video da mu nema itema, samo mi je rekao da si mi trazila iteme, ja bi ti dao, al’ ovako nisi ispala fer i nije on ni malo bio ljut na mene…
3.Kada sam usla na acc od jednog WandMana (minecraftmtr), i par dana kasnije bio je GR i ja sam bagovala emeralde i dobila ban sa tog acc, kasnije sam stalno ulazila na acc od igraca sa baltop i koji imaju plot blizu spawna…
4.)Kada sam ucestvovala u eIgraliste eventu…
5.)Kada nisam znala ko su admini i da oni uopste i postoje i tad se nisam plasila da citujem, to je bilo bas odavno…
6.)Kada mi je jedan igrac dao cvece, i jedan mi je dao zlatan prsten, vise sam se obradovala nego god armoru…
7.)Kada sam bila u Britanii, sve to vreme provedeno sa tim igracima dok sam bila u tom F, bilo je bas zabavno…
-Ima jos dosta dobrih trentaka sa srw koji su mi veoma dragi…
-Igraci koje bi volela da upoznam: DreamJebach_, Jovan613, zazabam, NOLE, paxeto, Megas_ i Einshine.
-Vecina igraca koje sam upoznala na srw: IskoGamerBIH, Dusan213, Calibrator_, alexklin, daviddaca, Gladiator, Danijel, josipqwe, KKcat, Roass, Rope99, xXGoldenPandaXx, pop555, Bidex, M4K111, JafaCake, OMLA, Defekt, xTomIslav, PedjaHD, Selken964, Jaimy007, joza, MCM5, DeXa00, renekton, TomaTV, kalsika, CREEPER1BLOW, TheLuzo, Brzi, Kaisner, Nikola123, Pribi, Peuvica, peximus, Makifull00, emirrr, Celanijaa, sek34, cavynass16, ExotIce, JefriHD, TheBiggyBoy, Kaboom_99, Berisavac, Cernobil, QWeb00, jodja, MarkoV, Astel, WasDas, Marecar12, Perverzija91, ToZaX, Emrah, xAltecx, Vrabac, i jos mnogi zablokirao mi mozak, i jos par drugova iz rl, i ove likuse sa sw ima ih mnogo…

Ah da… pocetak… upoznavanje sa igracima i pravilima… tad nisam znao ni ko su modovi.
Likovi koje sam upoznao tokom igranja na serveru su: Wasdas {KRALJ}, NOLE, lovemaxi, Taraxoxoxo144 {tako joj nesto ide nick}, AleksandarSRBIN {Citer xD}, EmrahFTW, Perva xD, DeXa00, Isko, LaraGames, CREEPERKO, Chavez, ToZa, pes,GTA,Pandaguy2000,AggeA,Kosta_YT,jmvm,zokiruma,gusterko,ratkoratko,MladiSrbin,DreamGamers,klarax,Marecar12,Sule,ZiexMc,DirtyDeath,ga_me,Eon,Nocni,punjac,NYAHTO {Tako se valjda pise}, hgunpro,lim,Baby_Man,xX1Xx,xMat_,tokito,DarkMaster,Timez,panda111 {BambusQueen xD},NemanjaGFX,ydk1,dusanjelenkovic,extaze{Moj SkyBlock helper xD}, GorillaHD{Gorillca xD},Quitgame,… i jos mnogo njih… Izvinjavam se ako sam nekog zaboravio.

A najbolji trenutak ? Definitivno GLOBAL RESTARTI, i Eventi posebno onaj sa elytrom na skywars kada mi je srce kucalo 300 na sat xD.

DeXa, to je bila 2-ga verzija 1.8, posto na prvoj nije bio SkyPvP.
P.S: Zaboravio sam da pomenem neke igrace kao sto su: Wasdas, CREEPER1BLOW, RaCa1234, IiDGames, Perverzija91, Emrah… :smiley:

Ehh kad se setim te davne 1.7.2 verzije…

Moj prvi prijatelj kog sam upoznao na Serb-Craftu i koj mi je ulepsao igru mnogo je vdv - DarkClimber

Evo lista mojih frednova: Wasdas , DeXa00 , ToZaX , batakk - extaze XD , CrazyMunjeviti , NOLE , lovemaxi09 , enes53 , Zokiruma , GroFx , weaton4444, tile123 ( jedan od najboljih frendova sa 1.7 , ali mislim da vise ne igra… ) , AndrejLand , Recordmeister10 , guster24 , Nocni , IiDgames , Perverzija91 , Prti_for_Life , Bager5555 ,zazabam , klarax , MenkiFish , Blento , RedShadow , djoredje , KingMC , dusanjelekovic :D- itzdulix , lilly002 , Creeper1blow , IceKing - Danijel55 xd , NixTheLord , Quitgame , Chavez555 , LashoXx (tako nesto) , Emrah53 ili ti TheEm4hFTW ( tako nesto) , TNTborn , VikkzHD ( on me je ucio sg pvp !!! ) , LuckyLuke , BalkanGamingYT , zurghs , zunga , GreenLionHD , Bajica , SPVP , gfreemon , Lemi_Okrob , jmvm , Marecar12 , xoxoxo , ratkoratko , Phantom_phan , fdfd , Milancar12 , loly02 , tiago5555 ( tako nes. ) , kanticaaaaaaaa , Lord_sniper-LordMelon-TheMelonFTW :side: , IkAa sa 1.7 ali msm da me se ne seca :3 , Milan95 … Ima jos mnoooooooooooooooooooooooogo nego nmg da se setim svih imena na 1 mestu…Ako sam neko izostavio napisite ispod… Posto nmg svih sad da se setim

Da,ta davna 1.7 verzijja i mnogo ljudi koje sam upoznala.A oni su:

AndrejLand (Privezak)
RaCa1234 (Privezak)
Lemi_Okrob
Marecar12
Milan95
Manic12
Batica
guster
SrdjoGFX
zokiruma
Creeper1blow
Wasdas
LordMelon-TheMelonFTW
Eon(Moj novi prijatelj)
greemoon
NOLE
loly02
kanticaaaaaaaaaaaaaa
Quitgame
fdfd
xoxoxo

Ima jos mnogooooooooo ljudi ali ne mogu da se setim…

Drago mi je sto sam upoznala predivne ljude,i sto sam sa njima ostvarila zaista dobru komunikaciju…Upoznala ljude za koje znam da ce jednom dana biti tu za mene…

Prvo onaj Raca4sex
Bora4Drljaca najjaci pvp-er bio je samo 2 dana ali je ceo srw pukao od njega
UnderTaker(SheepMan)
EraOjdanic uvek sam volio da slusam kako peva u duetu s Borom Drljacom.

Wasdas low end pc pvp-er nzm ko je to
CrazyMunjeviti Botic mali
Dexa05 - kid [Osoba koja Rage vise od mene]

AndrejLand kid
Recordmeister10 - Noob za buildanje
guster24 noob za booldmagic
Nocni -samo noob
Perverzija91 -Metro
Prti_for_Life - losa osoba
Bager5555 dosadan lik
zazabam pvp pro bot
klarax Glavni smarac
MenkiFish - Krap izvukao sam ga iz jezera pre 2 meseca i video talenat Screenshot by Lightshot
RedShadow - Haksor i klikeras
greemoon- mjesec
Rage Quitgame
extaze - lose dete
LordMelon - Pumpkin
Creeper1blow- Mob ne mod
xoxoxo - Decak
MarexGamingHD_ moj naj bolji drug njemu najvise verujem itd.
SPvP - Najgori pvper :stuck_out_tongue:
Marecar12 - bot oko jave
ratkoratko - ima najjeftiniji shop na SB
Chavez301 - Bot
LashoX - Ludjak
IceKing njega nema na listi
IskoGamerBIH- n00b
Th4ermah - Uglavnom noob u pvp-eu Dokaz ovde
MORE PVP! (Minecraft Badlion Build UHC 2v2's!) - YouTube

6:30

AleksandarSRBIN - Klikeras
Iceni - dobar lik
Astel - Builder+
16MrMaster- Daje mi armore ostalo nista
lovemaxi09- kidara 09 godiste
zokiruma - PvP master Ender Perla God

Ima jos toga ali mi se neda

Eto i ja cu napisati moju listu prijatelja.
Takodje zelim da dobijete jos puno dobrih prijatelja :slight_smile:

Lista koga bi zeleo uzivo da upoznam:
zazabam

Lista prijatelja:
Wasdas
NOLE
Perverzija91
CREEPER1BLOW
Manic12
Batica
lovemaxi09
zokiruma
guster24
PantelejmoN
hailranger
Eon
zazabam
Prti_Fo_Life
MLGPero
klarax
MatejaGaming
Milan95
IskoGamerBIH
JockoBogatic_
ItzDuliX
DarkMaster007
DirtyDeath
SrdjoGFX
DreamGamers
ToZaX
LaShoxx
IiDGames
DeXa00
CrazyMunjeviti
KennyZZ
DJFantom
Dulje
Lord_Kass
Quitgame
lastopomena
Iceni
SPVP
MrSpirit
Sule22

Imam jos dobrih prijatelja ali sam zaboravio da ih navedem.
Hvala sto ste procitali moju listu prijatelja :slight_smile:

evo i moja lista prijatelja:
emirrr
treXxX
vukodlak5235
daco65
Gorilla
lovemaxi
wasdas(cheater)
ja
ja
ja