SERB-CRAFT The best

Ti nemas prijatelje zbog svog ponasanja :wink:
Moja lista prijatelja;
Zazabam
Nole
IskoGamerBiH
Leviitate
Grabelko
TitanPvP
WonjO
Dexa00-Noob :wink:
SrdjoGFX
CREEPER1BLOW
LoveMax09
Eon
i dt napisacu roman xd

imam ja jos prijatelja no im neznam tacno nickove sto su pre igrali

Ja neznam ti si rekao pozdrav idem zauvek sa foruma!I ne znam kako te nije sramota da zaboravis imena svojih prijatelja!Ja ih znam sve jer imam dobro pamcenje ti dok buljis u taj komljuter mogao bu izeti knjigu neku.

Prestanite sa svadjom, ova tema je napravljena iz drugacijeg razloga!

Ja ako krenem da pisem to ce biti novo sveto pismo :-*

Da sam ja nastavio bilo bi ko roman.

wasdas ovaj astel zopocinje svadju

[quote=“zazabam” post=70009]1.7 Zadnjih 2 meseca peed gr dolazak na nekada najbolji server :confused:
Prva verzija 1.8
**Prva verzija 1.8 Definitivno upoznavanje najboljih frendova… IskoGamerBIH ,Dusan213,xShadowIce…zaboravio jednog xXDanijelXx :stuck_out_tongue:
**Tp Dusan213 na raid (Nesecam se da sta je sve imalo ali dusan je bi presrecan , i samo se secam armora 1 p4u3 koji nisam znao da je dobar tad…
**Svi za jednog jedan za sve :slight_smile: (Pvp Britanija vs hakeri -Nas 2,3 na 1 hakera najcesce megas,roas,pex98,mignionpvp,M4K111…
Druga verzija 1.8
Server pocinje da pada …
**Igraci napustaju a sa njima i Dusan213…
Niss dobro
Treca verzija 1.8
1 vs 1 pvp rupa ,…tiago…
1.10 verzija xShadowIce poceo opet da igra…[/quote]
Ovo ja mislim da nije tema da nabrojam sbe moje frendove nabrojo sam one <3 :slight_smile:
Napravicu biografiju gde cu navesti sve :wink:

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Evo i ja da nabrojim neke. :wink:
RaCa1234, AndrejLand, NOLE, CREEPER1BLOW, lovemaxi09, Wasdas, Milan95, DarkClimber, VikkzHD, BeLieVe_iT(sa davne 1.7 verzije, msm da vise ne igra), Danijel55, GreenLionHD, zazabam, iTzDuliX, IskoGamerBIH, KillerStefan_SRB, xShadowIce, Marecar12, ToZaX, raptin10, CrazyMunjeviti, KiMax, Bajica, MatrX, SchogiMC, Jovan_Cparty, SHOMI5, Rossyar, HeXXeNN…

Ima ih jos 10000 ali ne mogu sad da se setim (stao mi mozak)… :wink:

Evo moji:
Defekt001_, DrSchogi, Wasdas, CrazyMunjeviti, NOLEzZ, MenkiFish, IskoGamerBIH, TheR4h3mFTW (Emrah), OMLA, Nocni, klarax, CREEPER1BLOW, gfreemon, RaCa1234, itd… Koga nisam spomenuo izvijnavam mu se :stuck_out_tongue: :smiley:

Mnogo dobri likovi sa kojima sam igrao;
CelanOG[I dalje ga znam BF]Zoran,Nocxx,Paxeto,Megas,Zaza,Danijel,Creeper1Blow,Rope99,KKCat,Lord_Kass,Dulje
Ali najvise sam hate:UnilAne i njegov F ;)I da Stojakala02

[quote=“Jovan613” post=70137]Evo moji:
Defekt001_, DrSchogi, Wasdas, CrazyMunjeviti, NOLEzZ, MenkiFish, IskoGamerBIH, TheR4h3mFTW (Emrah), OMLA, Nocni, klarax, CREEPER1BLOW, gfreemon, RaCa1234, itd… Koga nisam spomenuo izvijnavam mu se :stuck_out_tongue: :D[/quote]
:stuck_out_tongue:

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Dolazak na serb msm 1.6 verzija tu upoznajem nikoga :P.Verzija 1.7 upoznajem DeXu00 koji mi jei dan dans idol.U 1.8 verziji upoznajem dusanajelenkovica (ItzDuliX),lovemaxi09,Lemi_Okrob,AndrejLand,CullerGamer,BorisKillerYT,CREEPER1BLOW,Nocni…i imao sam do sada najbolju bazu koju sam mogao da napravim na survival.Na 1.10 upoznajem guster24,Milan95,endercraft24(gusterov sin i mnogo dobar lik)…
Zeleo bih uzivo da upoznam:
Lord_Kass,DJFantom,Manic12,Batica,DeXa00,CrazyMunjeviti,NOLE,CREEPER1BLOW,klarax,Wasdas,Lemi_Okrob,lovemaxi09,AndrejLand…

Dogadjaji nisu po redu od najboljeg od najlosijeg samo kojeg se prvo setim:
1.Kad pocnem da igram SG.
2.Kad me 3 puta banuju za hack-pvp pre Anti-cheata.(nisam imao :P)
3.Kad ubijem tim od 3 na SG.
4.Kad mi pika boss kaze da imam huzuni i rece:“videcemo se posle Anti-Cha” i kad onda dodjem posle ac-a :3.
5.Kad upoznajem Trax-Huntera koji vise ne dolazi na Serb :confused:
6.kad ubijem Dexu pre ac-a i kaze mi dam sam citer :3(sad je mnogo bolji igrac).

[quote=“PS11” post=70252]Dogadjaji nisu po redu od najboljeg od najlosijeg samo kojeg se prvo setim:
1.Kad pocnem da igram SG.
2.Kad me 3 puta banuju za hack-pvp pre Anti-cheata.(nisam imao :P)
3.Kad ubijem tim od 3 na SG.
4.Kad mi pika boss kaze da imam huzuni i rece:“videcemo se posle Anti-Cha” i kad onda dodjem posle ac-a :3.
5.Kad upoznajem Trax-Huntera koji vise ne dolazi na Serb :confused:
6.kad ubijem Dexu pre ac-a i kaze mi dam sam citer :3(sad je mnogo bolji igrac).[/quote]

GKM… Tu sam…
zanima me tvoj nick u MC :slight_smile:

Poy

AleksandarSRBIN sto pitas? :stuck_out_tongue:

Imas milion nickova pa zato xD

Pa kad me n eki modovi banuju za gluposti i ne mogu ni da objasne sto su me banovali