Prison kako popraviti sezonu?

Ovako… Sjebali ste sezonu od pocetka, na pocetku je bilo glitchovanje sa vote keyevima nafarmani su preko stekova encki i ostalo, ajde izbacili ste to tj zabranali. Mada idalje ima na serveru Slow Falling, Poison, Shieldovi i dosta glitchova ovu temu pravim zbog Dejana poznatijeg kao iSpeech jer mi je rekao da navedem sta je sve problem sa prisonom ovako. Kothovi idu redom sa /koth list i Uvek starta lik koji je prvi na tabu primer: _______________B, Nije ga moguce knockati pre pocetka kotha zato sto popije speed 3, i invis i dosta njih pa ne znamo ko je ko + imaju poison i shieldove tako da ga je nemoguce knockati a kamoli njegove Saveznike da ne kazem kerove. Moj predlog je da izbacite Phantom Membrane, Shieldovi da ne mogu da se craftaju i da izbacite poison tj sastojke za poison iz shopa i iz /elixir, tjt nadam se da se ostali slazu

3 Likes

Buk pises to a vi prvi poceli i sa shieldovima i sa poison i sa slow falling.
I to sto si napisao ko je prvi na tabu nije istina zato sto mi vas focusamo ne damo vam da capate na zlatu pa samo nas neki stane i capa…

1 Like

poqn ne gubi se

Bukvalno sve sto si napisao i vi radite…
to sto vama ne ide nije nas problem
ne plači dečko više molim te
opusti se i igraj igricu nemoj se nervirati i plakati zbog nje nije vredno…

ovo sto si sve naveo sve vi BUKVALNO radite…
po tvojim recima najbolje da sve izbace pa da se tučemo sa drvenim mačevimaa

au druze bolje da nisi ovo napisao, smejace ti se ceo server ako sve to izbace kako ce neko cappati koth + sve ovo bukvalno vi radite ne znam o cemu pricamo???

Vidi se da prvi put igras prison… ako nisi znao koth je prije cappao samo jedan igrac…
Ovo sto je predlozio za potove, predlozio je iz razloga sto se prison pretvara u factions jer mentoli poput Sevena dodju i bace ti boga oca potova na tebe samo da bi mogli pobjec,isto tako komanda elixir nema poente da bude na prisonu. Na prisonu su se oduvijek potovi pravili.

tisina ti sto raidas lika s kim igras 6 sezona :frowning:

a ti kome je ime dario i sramota te pa si stavio pedja_019 + igras prvi put sez i pricas nesto ok???

“Mi vas focusamo ne damo vam da capate na zlatu” prijatelju do juce si plakao kako nam Mario abjuza kothove jer mi startamo capp prije vas, uzmi umij se oguli jabuku

1 Like

prvi sez da igram spr AHHAAHHAHAAHAHH igram vise od tebe tisina

da brt igras duze od mn sigurno do juce si dosao na prison a pre toga si igrao samo ssp i to fora 2-3 sez tkd ono nemoj srati za dz…
kad fora pola servera i zna da si random

1 Like

ghosted,ne gubi se,vi ste prvi poceli sa votanjem preko vpn-a i zalite se sto se na vreme nije izbacilo,posto vas nije usralo da dobijete svaki dan po stek encki i 5 stekova gepli,plus nemoj da se zalis za poisone i slow fallinge,posto ste i vi to prvi poceli da bacate kada smo mi poceli da winamo kothove.ne blamiraj se za dzabe…

1 Like

u potpunosti se slazem za slow falling i invis ! za ostalo ne.

1 Like

slazem se, slow falling/shields/invis/poisons/elixirs da se izbace, a kothovi da se stave da budu random

1 Like

da, zaboravio sam da napomenem za elixire…bukvalno kvare igru + mogu u borbi da se kupuju, takodje kothovi naravno moraju random da budu…

1 Like

Oglasicu se povodom teme jer vidim da dosta randoma pisu random stvari koje su skroz glupave.
Popravite ovo sto se tice kothova kojim redom starta i zabranite da se ulazi na alt sa donjim crtama jer na neki nacin uspe da start uvek taj lik koth.
I namestite da sa zlata kad se knockaju svi da se ne ceka 3-4-5 sec vec odmah da se prestane cap, jer nije moguce knockati likove jer koriste poison shieldove itd…

2 Likes

I voleo bih iskreno da se bar sloze i igraci iz drugih clanova jer to vama isto smeta ali se proseravate i lazete cisti kako bi nama “naskodili”.

Ponestale encke i odmah ne valjda ghoster ludi

Ma kakvi nestalo brate, imamo vise encki nego gappli nego je pvp smorcina ziva…

brt cas vam valja cas ne valja nez sta pisete

1 Like