Prison kako popraviti sezonu?

wdym to i vi koristite ?

Pozdrav, da se oglasim ovdje jer znam dosta igraca koji odavno na prisonu i imali su uspjeha tamo a to je SerbianG0D_ i ostala ekipa.
Samo izbacite stvari poput ovih potova gore jer znam cak i 1.8 verzije kada smo se tukli nas 30 na 30 na prisonu nije bilo ni s6 ni p5 ni p6 ni freemana , obicni potovi koje smo po cjele noci pravili i sutra odemo na koth sa p4 s5 bow sa kojim se moze boostat…

Vote keyevi nisu nikako potrebni, jer prije se igralo bez votekeyva i ovog gore sto sam nabrojao i bili su igraci tu i te posione treba izbacit skroz jer nije potrebno ako si u klanu i imas u klanu ljude nek te cuvaju dok zauzimas koth.

Mapa - creatovi - elixir: Kao prvo mapa uzima FPS nenormalno prevelika mapa previse objekata jede FPS , pokusas da se pvpas kod a rudnika spadne ti fps sa 300 na 100-50 i cresha ti igrica jer imas frame dropove.

Creatovi - Napraviti neko ostrvo odaljeno od rudnika od spawna i napravit jedan TP za iste te creatove tako da igracima ne moze lagovat , neko mozda nema dobar racunar i previse mu dropa zbog istih tih stvari.

Elixiri nisu postajali nikako prije morao si da se mucis da napravis potove tad je zanimljivo bilo i uvijek ce biti najbolja sezona na prisonu, i sada imamo sve prisonu i s6 i p5 prosle sezone itd i opet nije odgovaralo jer imate sve haman do ruke samo se malo potrudite , a prije si morao da kopas kao nenormalan za p4 s5 potove gaple encke itd itd .

Voli vas sve Honor <3