[Prison] Disbandovanje klana i definisanje pravila

Pozdrav igrači,

Povodom prethodnih dešavanja na Prison podserveru za dodavanje/opremanje igrača u vaš klan koji koriste nedozvoljena sredstva i sa istim osvajali KoTH-ove, odlučili smo sledeće:

  • Jasno definisanje pravila za disbandovanje klana na svim zvaničnim SERB-CRAFT pravilnicima
  • Disbandovanje klana Nexus i PENAL koji su masovno koristili nedozvoljena sredstva tokom sezone kao i opremljivali igrače koji bi im pomagali u osvajanju KoTH-ova ili čak tokom gejmpleja Prison podservera.

Pravila možete pogledati na našem sajtu: Pravila - SERB-CRAFT


Molimo sve igrače da poštuju pravila servera kao i da igraju fer i korektno! Poenta je da se svi zabavimo, a ne da jedni drugima kvarimo igru. :slight_smile:

Vaš SERB-CRAFT Tim.

3 Likes

Potpuno ispravna odluka.!

5 Likes

fer i korektno (kazi koliko je para dao za disband nije tajna vec je prosirio to)

masovno koristili nedozvoljena sredstva gg kys.

dobro da ste gledali banove za celu sezonu i nekako dosli do 42 bana a od toga 5 aktivnih x d

potpuno losa odluka razocaran sam u moj omiljeni server igram ga celi zivot :sob: :sob: :sob: :sob: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :confounded: :confounded: :confounded:

2 Likes

Dzaba se zalimo maki je i sam rekao da je platio gg…

bato ko si ti da disbandas moj clan alooo

Ostavite normalne poruke i odgovorite na njih?

1 Like

A dje si bio da ovo napises kada je sezona krenula? Menjate pravila u toku sezone, toliko o vasem postovanju prema igracima.

2 Likes

slom momci bravo

Takodje pitanje dulixe, dje si bio kada su igraci Flqt i Mr_Levioz psovali drima? Pre se za to dobijalo MAC ban sada banujete po 7d, koliko ste samo duhoviti uh uh

1 Like

Bravo za staff team odlican posao!

gf momci deda sa svojim sinom i par ljubimaca tj. kerova wina sezonu koji cituju cele sezone i imaju 42123 aktivna bana.
ezzz penal gfffffffffff
Srdacan pozdrav

karma is real :open_mouth:

Najispravnija odluka.
Fala staff timu

JAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH 6 sezona za redom uzeto mogla je biti 7 ali je staff retardiran ZZ

A oni vise bana od nas imaju GG

Je ako imamo 10 odo se odma bacit jbt prvo provjeri pa napisi

ti dete imas vse banovanih accova no godina