[Prison] Disbandovanje klana i definisanje pravila

Vidilo se mnogo kod Honora, itd da imaju citove, ne moze vam arkadi zauvek pomaze, hvl na sezoni, zz

disbandate penal a ne disbandate senke ciji lider je dobio 20 bana gfgf

Ocajna odluka, koliko sam upucen iako ne igram vise igricu Nexus ste disbandali odavno vec, ako su iz Penala opremali citere opremali su ih i tad kada su da kazem imali “rivala” za koth trebali ste da tad disbandate a ne mesec ili koliko vec do kraja kada su dosli do skoro 200 kothova. I jako glupa politika za banovanje nikad to niste radili a uvek je bilo slicnih ili istih problema, pritom kada invajtaju tog lika za koth vrlo je verovatno da je on samoinicijativno upalio hack i hakovao bez da znaju njegovi iz clana, i da zbog toga treba da “ispasta” ceo clan, sve u svemu to vazi za oba clana ne razdvajam ih. Jos da dodam ovim npcevima sto pisu slazem se dobra odluka da provere jel progrejalo sunce, nisu zabetonirani za stolicu pa da im se zivot svede da se slazu sa temom u kojoj nije naveden nijedan validan razlog za disband, pozzzz.

2 Likes

браћо не можете ви против тигрова алооо

Ne mozes ni ti protiv svog autizma :face_with_spiral_eyes:

Decko imao sam 1 ban samo,a sto se tice godina slb mozemo dc sto se mene tice…

hard obijasnio gg

koja su to nedozvoljena sredstva, i da li to znaci da ja ne mogu mojim clanovima klana davati armor za kothove?