Prijava igraca-Takisamtija_ (Megas)

Vaš nick: Stojkalaa02
Ime igrača koga prijavljujete: Takisamtija_
Razlog prijave: Koriscenje Macro-a (Mogu igraci drugi da potvrde,probio je anticheat nekako)
Dokaz (Slika,Video):Nemam ciste dokaze tipa slike i video posto lik udara 50 puta u sekundi
Datum i vreme : 15.07.2016. u 21:50
*Opis (dodatne informacije): E ovako isli smo ShandowSRB,Deki3 i ja u pvp,idemo sve normalno i vidimo Takisamtija_ i krecemo na njega.On pocinje da targeta samo Deki3 i udara ga neverovatnom brzinom,ali anticheat za macro i autoclicker ga ne kickuje sa servera.Deki3 pokusava da jede enchku,ali ne stize da je pojede a imao je full hp i ubio ga je Takisamtija_ (Megas).ShandowSRB i ja krecemo na njega i udara i mene i njega 50 puta u sec ko da ima killauru ne znam kako i na kraju i ja pokusavam da jedem enchku i mene ubije na isti nacin kao i dekija sa macrom.Na svu srecu ShandowSRB na kraju se izvukao.
Zelim da nas poznati igrac Megas popije MAC bancinu i da vise ne kroci na ovaj server.Hvala.
Takodje,molim da moderatori ne banuju igrace sa foruma koji zele da podrze temu posto ovaj lik je stvarno zasluzio MAC ban.

Upravu je.

Cim je omogucen mac ban megas ga je trebao dobit…
:smiley:

Istina.

I ja potvrdjujem da hakuje,danas sam imao srece pa ga je kick anticit,da ga nije kick kill bi me.Lik mi je skinuo 7 srca za manje od 5 sekundi.Juce je Rushera killao,nije stigao da pojede enc a poceo je da jede na full hp

Siguran si da je isina mada imas puno svedoka zato ti mozda mogu verovati nadam se da ce se srediti

Ma sta da se sredi,lik je probio anticheat i upalio Macro i dere sve na pvp,to samo moze MAC ban da dobije i mirni smo.

Ovako malo pre sam bio na TS3 sa manicem rekao mi je da li postoji neka sansa da se probije anticheat rekao sam mu ne jedino sto koristim je AntiClicker on mi je rekao da obrisem to jer je zabranjeno i ja sam mu rekao hocu i obrisao sam i sada mogu u svako doba kada se pvp-am da me provere teamwiwer ili skype kako vec svejedno

Lik trci kao da je popio str 4…

speed 4*

Tacno,ali normalno nema ni jednog moderatora da procita temu! Inace ja bih Paxeta i Megasa ban zbog temeljnog rusenja servera na proslim verzijama.

Jeste probio sam anticheat imam macro-Izjava Stojkaale
Daj liku to sto sam jaci od vas ne mora da znaci da imam cit…

Puno svedoka ovo je istina

Istina je lik ima nekakav speed hack i zadaje neverovatne hitove

a ja bih tebi razbio glavu o beton jer mnogo seres :slight_smile:
sta, ovaj me je raid i ne dopada mi se sad bi ga mac ban? LOL

Nije ti ovo SAD da optuzeni treba dokazati svoju nevinost, vec ti trebas dokazati prvo njegovu krivicu da dobije nekakve sankcije…
Aleksa, dzabe je njemu od milion svjedoka kada nema konkretan dokaz…

Izvini Paxeto a kad si ti mene raid? Od 1.5 verzije pa do sad samo su me samo Selke i BrZi raid zato nemoj previse srati i samo znas da budes internet huligan da se pravis ovde neki smeker a zapravo si niko i nista :wink:

Stojkalaa02 Igras od 1.8 a ja sam te na 1.8 raid poyy

PvPao sam se 2-3 puta sa njim… Ja onako sidjem vidim neki lik , ja mislio neki bot , lik me iz 4 hita kill… Dobro , ja se iznervirao uzeo o5 p4 armor , sidjem svestan da ima str2 i da daje neke cudne hitove , nakon nekog vremena kill sam ga… 3. put sidjemo ja i jedan lik na njega , taj lik pobegne , ostalo 1 v 1 , gledao sam na f5 kako cuci (shifta) brze nego sto ja trcim , ostavio sam ga na pola srca bacio je splesh heal2 i o5 ga ostavim na pola srca i zadnji hit je odlucio i on me je kill…

Ova tema ima najvuse diskusija