Prijava igraca-Takisamtija_ (Megas)

Ja samo znam da je Megas veliki haker.Da ne bi nesto srao samo cu da kazem da su na Twitteru a mislim i na facebooku rekli da ce svaki pokusaj hakovanja biti kaznjiv MAC banom.
Mislim da nije bas ta recenica pa ako ne verujete pogledajte na facebook-u ili twitteru.

Ne moze probiti anticheat moze ga ubugvati sad je on deriste od 12god sposobno da ga probije a drugi koji imaju mnogo vise znanja nemogu.Takodje desava se cesto da ne trazi anticheat posle logina.

Svi cemo se sloziti da je Megas nekako zglitcho Anti-Cheat. Vidimo svi kako brzo udara cps 20,a ne kicka ga sa srw…

Izvini Megase igram od 1.5,a ti sto si poceo na 1.8 pa se tu kurcis mozes slobodno da odjebes paceniku mali.Mogu svi koji su tad igrali da potvrde da sam ja BaBaRoGa25 i da sam bio u HORD-u.
Na 1.8 me je raid samo Selke i to prevarom kad sam ga primio u f.Vidis sam da su skontali svi da si zglitcho Anti-Cheat i sad izmisljas neke izgovore da ne bi bio kriv…

Mozes max 4 puta da udaris igraca u sekundi jer je tako predvidjeno u igri imam i ja 20 cps ali jbg mogu samo 4 puta da udarim.

Ako ne zbog ovoga, onda zbog onoga sto je pre radio treba ban dobiti… Ne znam sta cekaju ovoliko dugo

Ja igram od 1.6 verzija tj. poceo sam da igram pred global restart kad je server trebao da se prebaci na 1.7
Ne secam se Megasa uvopste samo znam da ne znam tacno koja tema i ko mi je napisao da je Megas dobio MAC unban ako je bio dobio MAC unban to znaci da je pre nego sto su ga unban nesto radio sto ne bi trebalo.
Video sam da svi govore da je on haker sada ni ja ne znam
Neka mi neko objasni ko je Megas.

Tebra ako ne znas iskuliraj temu, ne igras survival a u pitanju je to, batali, ne mesaj se svuda.

ja od 1.6 verzije u 10 postova na dan 7 je protiv megasa na fb grupi

Ja znam da me pola srv mrzi mozda i ceo ali vi nemate dokaza moze admin da me proveri teamwiwer da vidi da nemam nijedan cit za 1.10 nemam o cemu da pricam i kao prvo stojkaala igram od 1.5 poyy <3

ja ni jednom nisam reko da sad na 1.10 hackujes ali da si prije

Sutim ba…ne igram survival…samo prison i vanillu :wink:

Bez dokaza na forumu ništa ne može da se uradi…Sve dok administratori ne provere to na serveru.

Ajde sad svi da se pravimo kao da smo fini svi… kad je konkurs moderatora da sto bolje prodjete a ovako …

Istina

Cim vas neko ubije odma haker dokle vise takve rasprave takodje cim neko pojede enchant apple odmah krece provociranje “pojeo si 2 ja 0 noob ez gg” mozda je megas citovao na prosle verzije ali je i bio kaznjavan za to. Gledao sam kako se pvp-a i nema cit.

Gde je pečat?

Gradjani ni** nemaju pecat :stuck_out_tongue:

Zazabam to neka provokacija za Manica ??? xD

Ima na yt svugde kako vucic prica i jedan iz publike se javlja i pita gde je pecat…valjda ste upoznati sa tim a vucic kaze gradjani nisa nemaju pecat… Nikog nisam uvredio…samo sam se setio toga…

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока