Osvojite rank na Serb-Craft !

Ukoliko zelis ucestvovati nacrtaj nesto vezano za Serb-Craft server, moze to biti hub serb-crafta ili neki podserver, logo , portret vlasnika servera.Bilo sta sto je vezano za Serb-Craft, budite kreativni !
Ja cu licno uplatiti pobedniku rank po zelji, ne uplacujem global rankove!Ne mora rank, mogu to biti SC poeni, Vanila itd…
Svoj rad postavi u komentaru ove teme.Potrebno je najmanje 4 takmicara, imate pravo da uradite i vise radova. Pobednika bi bilo lepo da izabere Serb-Craft team…Ukoliko oni ne budu birali pobednika, ja cu izabrati najbolji rad. :lol:
Pobednik ce biti izabran 06.01.2018

Na papiru nacrtamo ili u paintu?

Na papiru, obicnom drvenom olovkom ili sta vec imate.

Ne znam da crtam ali pokusacu :frowning:

Izbegavajte da pisete ovakve stvari u ovoj temi, ovde bi trebalo da budu samo slike vasih radova…

kancer

nece djed mraz da ti donese nista za novu

[quote=“Filip789” post=145821]nece djed mraz da ti donese nista za novu[/quote]HAHAHAAHAHAHAHAHHAHH

Koji no liferi…

obrisi onu prijavu “kancer” nije vredjanje.
brukas se.

[quote=“Filip789” post=145820]kancer[/quote] Nevaspitani Filipe cemu ovaj komentar ?
Ukoliko ne zelis da se takmicis u ovoj igri, ispostuj ostale ljude i prekini da komentarises na ovakav nacin.
Niko ti nista nije uradio da me nazivas kancerom.Ti nemas pojma sta znaci kancer zar ne?

[quote=“stefan3112” post=145835]obrisi onu prijavu “kancer” nije vredjanje.
brukas se.[/quote] U ovoj temi se ne pisu ovakve stvari, ovde bi trebalo da budu samo stvari vezane za takmicenje.Hoces da kazes da kancer nije uvreda ?

[quote=“Tsunade” post=145839][quote=“stefan3112” post=145835]obrisi onu prijavu “kancer” nije vredjanje.
brukas se.[/quote] U ovoj temi se ne pisu ovakve stvari, ovde bi trebalo da budu samo stvari vezane za takmicenje.Hoces da kazes da kancer nije uvreda ?[/quote]
hocu

Mozda je mislio dulixu il ovome drugome, ne vidi se nigdje gdje je tebi rekao, a opet ako ti je rekao kakva je to uvreda?

Stefane, martin2003 (SpartanFTW) je dobio block zbog te reci, ali ipak mislim da nije uvreda.

[quote=“crasty2” post=145842]Mozda je mislio dulixu il ovome drugome, ne vidi se nigdje gdje je tebi rekao, a opet ako ti je rekao kakva je to uvreda?[/quote] Ja bih zamolio da se u ovoj temi niko vise ne raspravlja, stvarno ste bezobrazni !Cemu ovakvi komentari?
Hajde sada lepo odsetajte odavde vi koji se ne takmicite!Kancer je tesko izleciva bolest, to je uvreda bre!Kako mozes reci nekome da je kancer ?!

Tsunade smeta mi sto previse “seres” po forumu i evo sad pravis nekakvo takmicenje i zabranjujes drugima da odgovaraju na temu

sad si ti kao neki baja ovdje treba slike… moze svako da pise sta hoce

Kanceru nevaljali.

Tsunade, nisi mod da pricas ti ostalima da li ce pisati u nekoj temi ili nece.
90% si znao da niko nece se prijaviti pa si napravio.