Osvojite rank na Serb-Craft !

Nevaspitani Filipe, ne mogu nikome ja zabraniti da komentarise!Nisam forum administrator !
Pronadji neku drugu temu gde ces vredjati ljude!Hajde civilizuj se malo, prestani da vredjas ljude sa ovako teskim uvredama.
crasty2 svaka tebi cast, bas si ti dobar covek kada govoris za ovo da je neko car.
Stefane nemam reci, hajde stvarno nemojte od takmicenja napraviti temu za raspravu.Tema ce dobiti lock zbog vas, stvarno mi se to ne bi dopalo!

Hoce da privuce paznju na sebe, hoce da ga svi molimo za rank!! jeaa
i posto on pravi to on je gazda!!

Sto se svadjate ne kapiram.

ne svadjamo se nego se raspravljamo

“crasty2 svaka tebi cast, bas si ti dobar covek kada govoris za ovo da je neko car.” koja je ovdje fora

Ne, ovo nije tema za raspravljanje vec je tema za ljude koji su kreativni za razliku od vas 3-4 koliko vas vec ima.
Ja imam novca pa zelim da nekoga obradujem,nagradim za trud.Ja ne zelim da me bilo ko moli za rank.
Zar sve morate gledati na losu stranu ?
Sta je tu lose sto sam napravio ovakvu temu ?
Nisam nikome rekao da ne sme da komentarise, zamolio sam vas lepo da ne komentarisete vise ovu temu zato sto ce se zakljucati.

Dobro kanceru sve sam ti rekao

ma dzaba ti dobra volja.
svi su frustrirani zbog uzasnog stanja na serveru tako da ne mozes da ocekujes da ce neko ucestvovati na nekom “kreativnom” takmicenju.sigurno ne u ovom periodu!

Nego, mogu da ucestvujem?

Nemoj me jos sada zavitlavati…
Svi mogu ucestvovati, ostavi samo sliku svog rada.

Sta ga ovaj sprda hahahah

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

Mnogo lepo xdd :stuck_out_tongue:
Nece jos dugo, samo da moderator pogleda prijavu.

Nema od ovoga nista, da vam kazem odma.

Da nisu usli ovi ljudi ovde, pokvarili sve…Mozda bi i bilo.
Mogu slobodno da kazem, Lock temu.

hehe izvlacenje na moj rodjendan :smiley: