Omiljeni moderator

[center]Omiljeni moderator
Naslov Vam govori o čemu se radi u ovoj igri.
Potrebno je da obrazložite zašto.
[/center][i]Primer:
Nick moderatora: Rakela69
Razlog: Uvek je tu da pomogne igračima, razuman je, ljubazan kada pomaže igračima.

[size=200]Pravila:

  • Poruke koje budu nevezane za temu će biti obrisane.[/size][/i]

Hahahahahha od kad je Rakela mod
pa ti nisi nikom sigurno

Samirs je moj najomiljeniji moderator, zbog njega sam se vratio na Serb Kraft :slight_smile: Ilija ce vratiti server u zivot ggg, veliki pozdrav iz Republike Srpske, Zvornik, :slight_smile:

Moj omiljeni moderator je acBee jer je najbolji i cool i isto tako novi moderator Samirs jer se mnogo trudio da jedan dan postane clan SC Tima i evo postao je, kapa dole i respect.

Pepsy i Rakela Moji omiljeni Modovi

acBee
Znam da nije dobro hvaliti ljude njima na oci ali takva su pravila teme :lol:
Ljubazan, prijatna osoba uvjek tu da pomogne saslusa i odreaguje u skladu s pravilima sasvim korektno!
Postovanje!

Moj omiljeni Moderator je arkadi tu je uvek da pomogne da se naasali i da da keyall

acBee
ITz_Bane_x3
Samirs
Јако фини момци… Волео бих да их упознам једног дана…

kokoskapro

pored daneta i samirsa najkorisniji su acBee i CROSpano

Mn su samirs i dane najbolji modovi!!! Mnogo su super i svaka cast da ste ih stavili za moderatora, oni ce biti bolji moderatori od svih dosada, imam veoma dobar predosjecaj!!!
A inc ovako od ostalih modova, acbee mie oduvijek bio nekako najsimpaticniji.

[quote=“PoludelaNutella post=277408”]Mn su samirs i dane najbolji modovi!!! Mnogo su super i svaka cast da ste ih stavili za moderatora, oni ce biti bolji moderatori od svih dosada, imam veoma dobar predosjecaj!!!
A inc ovako od ostalih modova, acbee mie oduvijek bio nekako najsimpaticniji.
​​​​​Мене нема нигде? Ок Јопо запамтио сам ти ово…
[/quote]

[/quote]

samirs, Mare i acBee, naracvno svi su dobri ali ovi mi se isticu, acBee sto cujem i vidi se da se trudi covek a samirs i Mare, samirsa poznajem jos od pre, neverovatan lik pravi troller i dobar lik a od Mareta sam se cepao 200 na sat, veoma dobri likovi
jako bih voleo da ih upoznam jednog dana

Moj omiljeni moderator je Samirs!

Najbolji moderator dane !
Dobar momak i čestit!
Takav čovek je potreban Srbiji ne samo serb craft !

[quote=“ronisjo post=277517”]Najbolji moderator dane !
Dobar momak i čestit!
Takav čovek je potreban Srbiji ne samo serb craft !

Ово има много дубљег значења него што неко помисли први пут… Свака част за ваш предлог колега Денгуља, надам се да ће Ваша форум каријера бити још боља него што је сада…

[/quote]

Samirs i arkadi
​​​​​​Samirs zato sto je najaci ,i uvek je tu da pomogne novim igracima i stalno je friendly.
Pozz iz RH

[quote=“ronisjo post=277517”]Najbolji moderator dane !
Dobar momak i čestit!
Takav čovek je potreban Srbiji ne samo serb craft !
Ne zove se dzaba NeDiM bro, vidis da je poseban lik… [/quote]

Najbolji mod u svakom smislu je dane.Drago mi je sto je bas on prvi mod iz Novog Pazara i sto ce server uciniti daleko boljim i zanimljvijim