Omiljeni moderator

samirs
ma najjaci je, ocekujem sto vise prenkova

acBee definitivno

Samirs prije svih!

[quote=“Veliki_RoofTop_YT post=277596”]Samirs prije svih!

Ne uvlaci se bozanac
[/quote]

[/quote]

Lestrq jedini moderator koji nikad nije abusao :slight_smile:

dane i arkadi najgori rakela, dulix i techno tjt

sto da brises teme? najgori si mod i tjt!

Moj omiljeni moderator je oFlam on je stalno tu da pomogne i najaktivniji je. Pohvala za njega.

Kaizi
Razlog:Lep, mlad , simpatican, previse romantican, devojke ga bude, hoce da polude :slight_smile:

SAMIRS I DANE UBEDLJIVO

Lovemaxi

DreamGamers
On mi je omiljeni mod zato sto kada je bio mod na 1.8 bio me psovo u msg dok je imao moderator rank ali ga nisam teo prijaviti zato sto smo otisli pricati na ts da se vredjamo i on je jako mucao pa mi je bilo zao.
Sada smo prijatelji i nekad dodzem kod njega na more u Herceg Stari i setamo mitra pored mora.

Odgovor Buljograda je obrisan zbog uvredljivog sadržaja, molimo vas pridržavajte se teme.

moj omiljeni mod je dane jer mi daje ajteme iz gejmmoda1 i uvek namesti da ja pobedim u pvp jer mi da enchant sharp 5000

Nick moderatora: oFlam
Razlog: Znaci jedan od boljih moderatora glavni razlog je taj sto je opusten i ne veze minecraft sa privatnim zivotom. Naprimjer dulixa da pitamo koliko godina ima on bi odgovorio da je to pretesko pitanje za njega kao njegov rank kako vec da objasnim… Dok se oFlam oseca opusteno i bio on mod ili ne opusten je i normalan :smiley:

Samirs - jako je kreativan, mastovit, nema nimalo mrznje prema drugim nacijama i vjerama, postuje muslimane, voli miris ljiljana, veliki je vjernik to je za pohvalu :slight_smile:

[quote=“Rakela69 post=277362 userid=20495”][center][size=200][color=#3498db][i]Omiljeni moderator
[i]Naslov Vam govori o čemu se radi u ovoj igri.
Potrebno je da obrazložite zašto.[i][size=200]Primer:

[size=150]Nick moderatora: Rakela69
Razlog: Uvek je tu da pomogne igračima, razuman je, ljubazan kada pomaže igračima.

[size=200]Pravila:

  • Poruke koje budu nevezane za temu će biti obrisane.[/size][/size][/size][/i][/i][/i][/color][/size][/center]
    [/quote]
    tvoj cale