Novi cringe roleplay modovi

Kao prvo forum nije bio pregledan od strane modova danima znaci neverovatno, vidi se da vas nesto boli k ko koga reportova , kao i na serveru kada ima hakera nema modova nema nikog aktivnog.
Kao drugo danas sam primetio da je pallascat odgovorila na par temi koje su bile vecinom za nedozvoljena sredstva , i primetio sam na svakoj temi isti odgovor : Screenshot by Lightshot , Screenshot by Lightshot , Screenshot by Lightshot , Screenshot by Lightshot
Zasto uopce mod koji nije uopce upucen za pvp pregledava teme za nedozvoljena sredstva? Ovaj moderator nista nije napravila povodom reportova i cak mislim da nije ni pogledala sve klipove do kraja. Moja tema koja je imala 4 videa i svaki je bio 45+ sekundi je bio ‘‘nedovoljan dokaz’’ ?
Bas odlican rad novih modova sc-tima svaka cast!
2023 Useless mods : pallascat , shiffey
Hvala na paznji,
Pozdrav

8 Likes

Slazem se kakve veze ima sto je video manji od 60 sec, na temi koju sam postavio gde se jasno vidi kako lik hackuje na kitpvp da bi farmao score i da uzme rank na kraju meseca stvarno nonsense

1 Like

ee lepi aj ti meni reci ovako.
kao prvo ko si ti
kao drugo ova tema je nesto najgluplje koje sam ikada procitao
kao trece jana nece dobiti demote iako se vas mnogo nada na to zato sto je uvek korektna
i uvek uradi po pravilima a vama to verovatno ne odgovara!!!
molicu te u buduce da razmislis prenego sto napises nesto i stavis glupe dokaze.
ima iste komentare na svaku odbijenu temu sa razlogom, svaki video je kraci od 60 sekundi i njena duznost
je da napise kako treba za u buduce da lik snimi kako treba preglupa tema cao<3

Ko je tebe sta pitao nije poenta da ona dobije demote nego da nece da banuje igraca koji se vidi iz aviona da hakuje a razlog zato sto nece jeste zato sto video ne traje 60 sec stvarno ne znam kolko glupih ljudi kao ti ima

epa vidi ovako glupih ljudi ko ja ima klk hoces ali pametnih ko ti se retko nadju
pravila su pravila i ne moze da se zaobidju a to sto tebi odgovara tema zato sto
si ispao glup i nisi postupio po pravilima i sad hoces “da se osvetis” jani to nije moj
problem lepi ljubi te cobrica <3

Ti si dosao ovde da uterujes pravdu hahaaha i da bi se ulizivao modovima a i sam si svestan da je debilizam sto se na snimku vidi cist hack a nece da ga prime zato sto traje 20 sec manje daj fakat nemoj se glupirat

ee moj ti…
ja prvi ne gotivim staff team iz mojih rasloga i ne ulizujem se ja nikom :slight_smile:
btw napisao sam komentar zato sto smatram da je tema glupa…

Imas cc na profilnoj ja mislim da je bolje da nisi nista ni pisao Lock.

Necemo da mesamo kakav sam ja uzivo i to molim te :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

1 Like

Svaka cast na temi, podrzavam. Takodje me je pallascat banovala za “pretnje” na prijavi na kojoj nisam uopste pretio nego vredjao… horor. Nadam se demotu sto pre! Podrska :+1:

1 Like

ne znam o cemu ti pricas freegaga ja sam napravio temu tako sto je odgovorila na 4-5 razlicite prijave sa istim odgovorom a u svakoj se prijavi vidi da se nedozvoljeno sredstvo koristi.
Nemoj da se mesas u ovo ako ne znas o cemu se radi
I ako ti zanima tolko dZmy je valjda vidis ime na forumu Colonel lol

1 Like

Shiffey je meni citao prosli gr meni msg, o tome se vec vodila diskusija na forumu i nikakve reakcije nije bili a bilo 3 zalbi najmanje. Ocito da Batica nije upucen o nekim stvarima na serbu sta moderatori rade, samo cu pohvaliti GersonaMJL koji iako je pogresio na za onaj key na Prisonu, ako nista posvecuje svoje vreme Prisonu, igracima pomaze, ne ignorise nikoga.
Ostalo necu da komentarisem jer su i sami igraci svesni sta rade moderatori sto se moze videti po temu na forumu
Lp

1 Like

Sta places ti idiote ti prvi hakujes. Vrednost tvojih hakova u kompu ko svih mojih ovaca.Pallascat najjaci mod, posle Gersona naravno veliki pozdrav irish boy idi ga jos bacaj na kockice ahhahahah metoda.

‘’ OperaGX mnogo dobra stvar , sad imam vpn ‘’

2 Likes

Previse dugacka tema da bi je procitao ali po ssovima te podrzavam brt !

Pozdrav
Upravo sam odgovorio na jednu temu sa sličnim problemom, pa evo ti i ovdje odgovor Hitno da Batica pogleda Modovi u haos - #10 od CREEPER1BLOW

Dobio si moj odgovor u ovoj temi