Nesto o meni xD

Ja sam Katy Perry xD

Lepo je spamovati to je dobro za krvni pritisak

Pa ne spamujem nisam 50 puta rekla da sam katy perry ovo je prvi put em ovo je sanduce pa da znaju ko sam xD mozda dobim opomenu posto govorim da sam netko a nisam ali nesmiju mi dat opomenu posto sam napisla “ja sam katy perry xD” xD znaci kao hahah sto znaci da se zezam … a ne da govorim da sam ja ona za rly…

Ne zelim da ulazim u dalju raspravu i konflikte, ali sa takvim stavom neces daleko dogurat, vjeruj mi :slight_smile:
Imas Pozz od mene i zelim ti srece u daljem “zivotu” :stuck_out_tongue:

XD oprosti ali ja nisam nis krivo rekla…

Spamujes po forumu

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

A sta spamujem komentiram i sada sam napravila 2 teme i to je to ako je to spamovanje onda se nebi smijelo reci na vanili svima zz kada udu jel je to isto spamovanje ako gledate iz vase perspektive

Ćao! :lol:

Tema je na pogrešnom mestu.
Premešta se u “Predstavite se” sekciju.

Hhahah oprosti nisam znala xD

[quote=“acBee” post=201523]Ćao! :lol:

Tema je na pogrešnom mestu.
Premešta se u “Predstavite se” sekciju.[/quote]
Mene ste na 2 acca ban zbog spam.
Ova spama kao neki epilepsicni kid, i podrzavas je.
acBee brt nemam nista protiv tebe, super si mod, odlican, najbolji po mom ukusu (ljubazan si,prijatan za druzenje) pravi si kralj. Ali prosto mi smeta i vidim (predosjecam) kad se neko uvlaci, spama po forumu, pravi glup (sto nije u neku ruku, jer je pametna boli je uvo za sve pa se izvlaci na tebe i na to “Ne spamujem, kako se na Faking Vanilli kaze zz i to je spam”) Svaka cast vama Moderatorima na zivcima, ocigledno kad vidim kako je izdrzavati ovakvu “decu” ne bih ni sanjao da postanem mod . . .
Hvala na odvojenom vremenu na citanju poruke i hvala acBee na ukazanoj ljubaznosti prema svima, pa cak i prema onima koji ne zasluzuju ni lj od prethodno navedene reci :lol:

Haahahha ma svaka cast Cveni ali ja ne spamujem kako ne razumes xD

[quote=“SilentCro” post=201534]Haahahha ma svaka cast Cveni ali ja ne spamujem kako ne razumes xD[/quote]Ocigledno ne znas sta je spam…ides po temama i odgovaras samo da bi prikupila poruke…providna si

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Ne pokusavam da spamam, ali ti pokusavam objasniti nesto, naravno tu je i raptin10 ali prosto … . ima nedokaznih… .

Hhahhahaha pa sta ti pratis sve moje komentare to ti je malo cudno sam da znas…znam sta je spam ali nigdje nepise primjer da nesmijes pisati komentare ne vidim di je tu problem…

Problem je u tome sto ovo ne smeta samo meni, smeta svima, ali neki imaju zivce, a ne kao ja da se za svakog kida nerviram i pokusavam objasniti nesto prosto i jednostavno nekome kome je to “hardcore” :wink:

Pa da smeta svima kome svima… a i ko ti je kid znas da u pravilima pise da se ne sme vredati a to ti je vrijedanje na neki nacin… to ti je ko da ti kazem kid ti je u gacamo sto mozda i je ali necemo se sada vrijedati ok?

Mi se svadjamo ?

I ja sam Djani, drago mi je.

Ahahhaha i meni je drago…

I kaze “Ne spamam” :slight_smile: