Nesto o meni xD

Pa ako hoces mozemo xD ali ja ti se ne svadam sa kidovima sry …

Pa ti ocigledno imas neki problem samnom… ili ti mozak ne funkcionira najbolje (ako imas znas kaj… ono u glavi) bez uvrede

[quote=“SilentCro” post=201547]Pa ako hoces mozemo xD ali ja ti se ne svadam sa kidovima sry …[/quote]Kid je provokacija.Sada ima da umuknes jer mi te je dosta dete nezrelo…

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Pa ko ti kaze da trebas citat ovo hahha i ne nameravam vas izvicirat …

[quote=“RaptinLord” post=201549][quote=“SilentCro” post=201547]Pa ako hoces mozemo xD ali ja ti se ne svadam sa kidovima sry …[/quote]Kid je provokacija.Sada ima da umuknes jer mi te je dosta dete nezrelo…

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока[/quote]
Nemoj pusti . .

Ajd umuknite vise vi jel vas ko tera da citate ovu temu … ne onda sutite niko vas nis nije pitao ako ocete citat citajte ako necete nemojte ne tera vas niko.

daj nick skyp-a (posto mi ne radi ts)

DAJ NIK NA SRV OCU DABUDEMO PRIJATE LJICE!! CINISSE KAO JAKO SIMPA OSOBAA ! 1! 11!! 1

HAHAHAHAHAHA pa pogodi nije da se zovem u mcu SilentCro hahahah sad znas :stuck_out_tongue:

Zeljnici.

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

Zeljnici??

Zeljan si poruka na tp je mislio

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Nisam zeljan, ali vjv sam zeljna ko zna.

JASAMM ZELJNAAA TEBEEEE SAJLENTKROOOO

O boze dragi pomozi mi. SALIM SEE AHAGGAHAGGAHAHAH :"D

Problem je u tome sto ovo ne smeta samo meni, smeta svima, ali neki imaju zivce, a ne kao ja da se za svakog kida nerviram i pokusavam objasniti nesto prosto i jednostavno nekome kome je to “hardcore” ;)[/quote]
Ti mu kazes onaj koji je spamovao do 400 poruka nase fore
Nema potrebe dalje da pricam

Zeljna si ti kurca

resio te samirs ggggggggggggggggggggg

i tooo istooo

glup ti potpis