Moja nova SkyWars mapa

Napravio sam svoju SkyWars mapu za 12 igraca,+centar,+4 mini ostrva
Ime mape: Stari Zamak
Nick igraca koji je gradio mapu: Virtual_Bomb_ (Ja)
Link mape: http://www.mediafire.com/file/y46sdixwuj08rgi/Serb-Craft+Mapa+by_+Virtual_Bomb.rar
Broj ostrva: 12,+centar,+4 manja ostrva
Slike:Prilozi
Mapa nije skidana sa interneta 100% jedini download link ove mape mozete naci samo ovde u ovom opisu :slight_smile:

Lepa je

slazem se sa banebobane1!!1!!!11

Hvala, hoce li biti ubacena? :side:

Veoma dobro, za to da li ce biti ubacena vidi na email sa Baticom

Pošalji još neke slike kao dokaz da si ovo ti stvarno gradio, jer ako kojim slučajem nađemo mapu na netu dobićeš MAC ban kao što sam napisao u jednog zasebnoj temi :slight_smile:

Msm da ovo nije copy

Veoma lepa mapa!

Dobra je.Samo da nije sa neta i mislim da ce biti ubacena jer iskreno ekstra je :slight_smile:

Mapa nije skidana sa neta 1000000% jedini download link mozete naci na ovom sajtu, gore u opisu :slight_smile: I jel se dobija neka nagrada? ako se dobija moze li neki rank na SkyWars-u ili SkyPvP-u

Sta vi radite za besplatne rankove…

Ekstra, mapa!

Ovo nisam radio radi ranka vec radi zabave meni je nagrada da neko igra na mojoj mapi :slight_smile:

Dobar World Downloader brate ono kad nadjes info u mapi da je preko toga lmao!

Ovo sam vidio na Hypixel…

Kakve sad to veze ima da li je tvoja ili njegova mapa bolja ?

Molim te posalji mi ss gde si to video bas me zanima zato sto nije skidana sa neta kako to mogu da vam dokazem?!

super mapa

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Nema veze. Mapa je sa Hypixela. Samo kazem da povuce prijavu da ne bi dobio macban

Mqrko moja mapa nije sa hypixela ! nemoj da me optuzujes prvo daj da vidim dokaze ! i ja ti nisam dao prijavu nikakvu ! napadas me prvi ja ti ni rec nisam reko u zivotu nmz ni ko si !!! ako si ljubomoran bas me briga