Moja nova SkyWars mapa

Kao prvo nemam ni premium acc ni nzm kako izgledaju mape sa hypixela a kao drugo bas me briga sta ti mislis

Lepo je

mapa je sa neta

Kao da serb vec nema vise od pola tudjih mapa.

Ljudi aj mi molim vas pokazite koja mapa ja sam svoju sam pravio gde ste vi tu mapu sa neta nasli nek mi neko kaze molim vassss !!!

Hoce li biti ubacena ova mapa? potrudio sam se oko nje

Virtuale ako je ozbiljno mapa sa … da ne navodim ime mozes dobiti macban i pritom nikad vise ne uci na server.Zato kazem ti ovo kao drug ako je mapa sa … bolje povuci prijavu i toliko o tome.Ako nije jos jednom svaka cast ako si sam gradio cista 10-tka.Samo rokaj :slight_smile:

Hvl ti na oceni, ali da ti kazem tb i svima mapu sam sam izgradio 10000000000000000000% sammmmmmmm zas mi niko neveruje kad kazem da sam sam zaradio i svi koji misle da je sa neta neka mi posalju link te mape sa nekog drugog sajtane sa media fire jer sam je ja tu postavio i pise Serb craft mapa by: Virtual_Bomb_ mapa je 100000000000% moja nzm zas ljudi misle da sam skino sam neta zato sto imam dokaz da nisam i dobro gradim a ova mapa nije bas losa imam dokaz jer sam bio 1. mesto u gradnji manastira zice na eigralistu, ko misli da lazem neka mi posalje ss (screen shot) ili link odakle ste videli da sam skinuo mapu, nervira me kad me neko optuzi za nes sto nisam uradio !!! a uglavnom misle da sam skino sa neta oni koji su ljubomorni. Pozdrav :frowning:

sta mac ban menjas ruter i tjt

Mnogo slučajeva u posljednje vrijeme da neko pokušava da pošalje mape koje su skinute sa neta :slight_smile:

Mac Ban menjas ruter.Dobraaa ti taaa znas li ti sta je MacBan?

Ma ne verujem da je sa neta, nego je ljubomoran ovaj Mqrko zato sto nece njegovu mapu da ubace…

Takav je otprilike svako xd

Ok. Sad ne smaraj Randome

EXTRA!

ni nije sa neta kako da vam dokazem !?

Ali nije sa neta kako da vam dokazem ?

ti njemu kazes random on igra od 1.6 ti od 1.12 kys

ne ti znas

Takachav, kolko se secam Lukica01 je bio jednom MAC Banovan.