Moj najbolji prijatelj sa SERB-a

laze on kid

Ime igrača: jmvm ( Jocke )

Događaj: Sasvim slucajno u isto vreme smo poceli igrati na SCU i nismo znali da tim nije dozvoljen… Slucajno smo stiskali shift jer smo bili nubovi i skapirali smo to kao da hocemo tim jedan sa drugim xdd… Ali nismo znali ni sta je Moderator… Lord_Kass nas je banovao :smiley: Vratili smo se na server posle 2 sata bana zbog timanja… Nastavili smo da se druzimo, prvi put pricali, druzili se , delili stvari i sve smo radili zajedno na serveru… Nazalost vreme nas je rastavilo

Ime igraca:wikes7778
Dogadjaj:Upoznao sam ga na 1.9 kada je igrao na SaleGamesHD :woohoo:. Zatim je presao na nick wiked de nam je komunikacija prerasla na visem nivou. Upoznali se na teamspek3, i kako je vrijeme otmicalo dosli su igrace koje su nas verbalno napali, i mi se tu svadjali sa njih i zezali. Najjace momente na SC po meni ahahah.

Ime igrača-CroSpano
Dogadjaj: Upoznali smo se na ts-u poceli smo da pricamo i crospano mi je rekao za factions i serb i krenuli smo da igramo factions itd. xd

martin2003

Upoznali smo se pre oko 4 godine ne secam se ni kako, ne secam se ni sta smo igrali xD

Megas

Bili najjaci na 1.8

Ime igraca:Midza43
Događaj: Daje mi free SC poene i keyeve na serbu!!

Nemam drugove ni u rl a kamoli ovde, svako sa kime sam se zblizio me je skamao :frowning:

Каркус, Семрс вулврин и Текчв
Најбољи су

DreamGamers
Sluzio sam par sezona pod njegovim robovlasnistvom, naucio me pvp, upoznao sam ga sa Vesnom i Mrmom…

#Mrmke4ever

Bowspam,Tesha,Euann
Nema tu sta da se kaze.

Sina543

Sa sinom sam se kreno druzit I igrat MC pre 5 god kad smo se u poznali u rl uplacivo je on mn rank ja njemu o najcesce smo igrali skywars kitpvp I skypvp bili smo teski no liferi I nakon toga je njega malo MC smorio I pre 1 god je preminuo. RIP sina543 2k18

Saim se ziv je ne igra MC Al se vidjamo u rl (^o^)

Ime igraca:ShoneFox
Dogadjaj:Tp se do mog plota na roleplay zauvek najbolji ce ostati…

[quote=“Black565” post=242111]Sina543

Sa sinom sam se kreno druzit I igrat MC pre 5 god kad smo se u poznali u rl uplacivo je on mn rank ja njemu o najcesce smo igrali skywars kitpvp I skypvp bili smo teski no liferi I nakon toga je njega malo MC smorio I pre 1 god je preminuo. RIP sina543 2k18

Saim se ziv je ne igra MC Al se vidjamo u rl (^o^)[/quote]
Нормално кад није гасио компјутер да ће да га смори

Ime igraca:PajkeFTW

Dogadjaj: Upoznao nas Forgiven na skype.Ne znam dal ima dan da se nismo čuli preko insta video call ili obicnog poziva.Prijateljstvo nam traje vec 2 godine.

[quote=“Petar_Milena” post=242062]Каркус и Семрс вулврин
Најбољи су[/quote]?

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Ronisjo

Poceli smo da psujemo jedan drugom majku svaki dan i posle smo postali jako dobri prijatelji iz istog grada

[quote=“Fezzo7896” post=242166]Ronisjo

Poceli smo da psujemo jedan drugom majku svaki dan i posle smo postali jako dobri prijatelji iz istog grada[/quote]

Jebem ti majku

Ime igrača : shadow28000
Dogadjaj : Došao u moj grad na letovanje i otišli smo na pivo isti dan kad je došao.Nakon toga shvatimo koliko zajednickih tema imamo i koliko nam je doprineo ovaj Minecraft da se upoznamo a koliko nam je toga uskratio xD… Sva sreca evo ganjamo cure u Leskovcu i Baru dogodine aBD

Denis Omerovic i Domagoj

mi smo mnogo dobri prijatelji na serb kraftu