Ko je kad poceo da igra minecraft?

Ja sam poceo otprilike kad je izasla beta…secam se da nije bilo trave,ovce nisu pasle travu da im naraste vuna…blago receno tada nista nisam znao o minecraftu :frowning: (nisam znao da postoje dijamanti i jos mnogo toga) sve sam gradio od cobblestone-a i drveta…poceo sam da se vise intresujem za minecraft i krenuo da trazim po wikipediji od tada ucim vikipediju napamet i to josuvek radim.

Ja sam minecraft poceo da igram malo vise od pre godinu dana,tada sam jedino igaro na creative world,a otprilike pre godinu dana sam poceo da igram na Serb Craft-u.Od tada pa do sad imao sam vise nickova,nisam oduvek bio nedyarb01 :D.Tacno se secam prvog dana na serbu kad sam se tpa do george-a (koji tad nije imao taj nick),posto je nasao ostrvo de cemo praviti kucu.Ako bih nastavoi pricu pricao bih do sutra,ali eto to je za sad :smiley:

Posle duzeg vremena single-player-a sam krenuo na servere.Obicno kad igram na serveru trazim da igram sa nekim (dosadno je igrati sam) ali sam samo dvaput bio u f,ne secam se imena…kad sam u f obicno pomazem u izgradnji i trazim resurse za ostale (najgore kad trazim blaze road…power pi padne se 7/10 na -3/10,zbog lave i bagova(imao sam 1G rama,sad 2G))volim jedino da branim f home (zabavnije je) posto obicno nabravim gomilu strela i napitakapa.

Poceo sam da igram kad je bila 1.2.4 verzija ja msm

Minecraft BETA 1.7.3 :slight_smile:

Ja od kad je stvoren MC u 3D-u (1.7.3 Beta Cracked)

Ja sam poceo kada je bila verzija MC 1.2.5

Ja sam poceo na verziji 1.8.1 beta a na serveru igram od 1.7

Ja od 1.4.5 :slight_smile:

1.0 kad sam konstanto poceo a pre toga u BETI igrao sam nekih pet minuta, nisam siguran koja BETA doduse…

Ja mc igram od verzije 1.8.1 Beta

Svi ste skoro stari igraci :slight_smile:

Ja igram Minecraft od 1.2.5 verzije Mc-a i od tog vremena igram i SerbCraft .Mei je moj drug pokazao Minecraft .Tako da je za mene to najbolja igrica na svetu .

            Win, Lose, Or Die ! CoolDudes Newer Die !

Ja sam poceo da igram od verzije 1.4.5 i igrao sam samo na creative worldu. Na serverima sam poceo da igram otprilike pre 3 meseca, a na serb-craftu pre jedne nedelje. Pozdrav svima.

Ja igram od bete 1.8

A poruka za Kiwi-a: Trava je jos od Classic verzije, a ovce jos od Alfe pasu travu, zato molim da malo detaljnije gledas wikipediju :slight_smile:

[quote=“Aljoksa” post=8290]Ja igram od bete 1.8

A poruka za Kiwi-a: Trava je jos od Classic verzije, a ovce jos od Alfe pasu travu, zato molim da malo detaljnije gledas wikipediju :)[/quote]
za travu se ne secam , ali znam da ovce od alfe sigurno ne pasu travu nego tek od 1.2 ili neke te verzije , zamolio bih te da ne veurjes u sve sto pricitas na vikipediji :slight_smile:

Igram mc od 1.2.5 verzije i iskreno mnogo su usrali igricu od tada iskreno sve je bilo bolje kada nije bilo enchantmenta i ostalih sranja koja su dodali vremenom ali eto

Ja poceo da igram pre mesec dana, nisam ni znao sta su dijamanti i jabuke (cemu sluze), ali sam uz dobre drugove napredovao i blejim na PvP po ceo dan. B|

Sent from my RM-846_eu_euro1 using Tapatalk

I huzuni ti je dosta pomogao.

.:NOD:.
Behind enemy lines

Zanimljiva tema :smiley: