Ko je kad poceo da igra minecraft?

Ja igram minecraft od verzije 1.5.2, a otprilike mesec dana kasnije sam dosao na serb craft :slight_smile:

[quote=“Lukapn” post=15286]I huzuni ti je dosta pomogao.

.:NOD:.
Behind enemy lines[/quote]

Zanimljivo, nastavi. :slight_smile:

Sent from my RM-846_eu_euro1 using Tapatalk

Ne secam se tacno ni ja kad sam poceo ali uglavnom serb je prvi server na kome igram. A mc vremenski igram mozda oko 3 godine… Gamemode inventory je tada bio 3 puta manji nego sad.

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2

Igras pre 1.2.5 definitivno, ti si uveliko igrao kad sam ja dosao.

Silence! I KILL YOU! - Tapatalk the Dead Terrorist

Ja igram od 1.2.5 i do 1.4.7 verzije nisam ni znao za servere tek sam tad poceo da igram i prvi server mi je kolko se secam bio Serb-Craft RolePlay u sto to dobar server bese samo kad se setim sto ga sad nema tad je bilo interesantno a sad nista dosada ziva

Ja sam o 1.4.2 igrao pa sam posle, negde oko 1.5.2, imao dužu pauzu pa sam se vratio u 1.7.2 i još uvek igram.

A sta je bilo sa 1.6.4? -_-

Silence! I KILL YOU! - Tapatalk the Dead Terrorist
FIGHT AGAINST THE EVIL "o"S!

Jeste, igrao sam malo pre GR-a ali to se ni ne može nazvati igranjem :stuck_out_tongue:

Shone igra od pocetka 1.5. Ja sam poceo kao nubara na 1.2.5 ,a tek na 1.4 sam nesto poceo kao.

.:NOD:.
Behind enemy lines

Ja sam dosao na server dan prije GR-a na 1.6.4, a poceo sam da igram minecrafta mesec pre nego sto sam dosao na server.

NOD! Preko trnja, preko blata, uvijek BRAT ZA BRATA!

Ja MC igram od 1.2.5 , a na serbu od 1.4.2 i tacno se secam jednog dela kad je Manic mom drugu rusio chestove a ja stojao i skupljao :3

Nema povlacenja ! Nema predaje !

Ja igram minecraft od najnovije alpha verzije.

A koja je to tacno?

Silence! I KILL YOU! - Tapatalk the Dead Terrorist
FIGHT AGAINST THE EVIL "o"S!

Alpha verzija 1.2.6 ali nisam stigao da napišem.

Poceo igrati MC pre dva dana :smiley:

S 11 godina, na android-u, a kasnije i na PC-u. 99% stvari koje znam o ovoj igri naučio sam čačkanjem i isprobavanjem.

MC sam počeo igrati na 1.7.3 BETA verziji, isto tad i na serveru, samo je tad bio privatan. :wink:

Ja sam igro od pocetka Bete!!!

Ja sam počeo igrati jos pre 2 meseca na serbu :smiley:

Prije godinu i nekoliko meseci prije GR.