Kako postati najjaci igrac na SkyPvp-u!

Zdravo svima, dosadilo vam je da budete prozivani noobovima? Dosadilo vam je da vas “Pro sa SkyPvpa” provocira? E pa nema vise toga! Ovde sam da vam pokazem kako postati najveci pro na skypvpu u 10 lakih koraka!
Korak broj 1:
-Prvo morati nauciti recnik pro skypvpera, osnovne izreke : Rip, Ez, gg10, rekt… Ostalo naucite vremenom
Korak broj 2:
-Nabavite tim od 20 ljudi minimum, po mogucnosti deca ispod 12 godina, naucite njih prvi korak.
Korak broj 3:
-Kupite rank i obavezno u nicku stavite neko ime klana posto nema server factions za to nego na skypvp. Takodje to moraju i vasi timeri da urade
Korak broj 4:
-Ne idite u pvp bez KNOCKBACK 2 maca, pokusajte da svakog odbacite u pizdu materinu i ne daj boze da se lepo sa njim pvp.
Korak broj 5:
-Morate imati bow PUNCH 2 da bi mogli da pobegnete ko zadnje picketine kada ostanete low ili ste previse slabi za protivnika.
Korak broj 6:
-Kada god vidite bilo kakvog dmd lika, p1 ili p4, pisite help da bi doslo minimalno vasih 5 timera
Korak broj 7:
-Kada ste odradili korak broj 6 ubijete lika, PO MOGUCNOSTI KNOCKATE U VOID, obavezno, ali obaveznoo iskoristite neki od govora pro skypvpera
Korak broj 8:
-Kada ste odradili korak broj 7, nikada vise ne idite pvp 1v1 sa likom kojeg ste ubili i spamajte sledecih 67 godina kako ste ga gg10 ili ez
Korak broj 9:
-Ako budete u situaciji da vas neko knocka obavezno pri ruci imajte enchu i strpajte sve iteme u /pv 1
Korak broj 10:
-Morate nauciti da pretite sa pretnjama tipa: DeXa00 mi je friend videces ti, Ja sam u klanu sa Racom, Videces kad meni bude bio tim tu i tako to…

Nadam se da sam vam sa ovim pomogao i da cete vec sutra biti jedni od najjacih na skypvpu(U knockanju sa ostrva i prethodno navedenim stvarima)
Salim se naravno mislim na pvp, jer kada ubijete nekoga na SkyPvp vi ste jaci od njega u svim mogucim vrstama pvpa, knockao si ga u void sa knockback 2 al’ si jaci od njega u BuildUHC nema sumnje. Eto to je od mene i nadam se da ce se rezlutati pokazati

A u tom je fora… nisam ništa od tog radio :S
Odo probat odma!! ty :wink:

Lepo objasnjeno.

Ti si kraljina iskreno :)! sve to je tacno naravno… Nazalost,
Korak broj 11: sada ce dole komentari, Crazy suti nobe pucas, knoko sam te u void :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ovaj pocetak kao reklama od TeleShop-a ahahah upravu si za sve.

hahahah tjt !

Korak 1000
-Bori se kako znas i ova pravila su ne po trebna!

[sup][/sup]Mislim da bi nova opcija nakon GRa mogla biti ‘/kid’ umjesto ‘/kit’

Koji si ti kralj… :smiley:
I na zalost sve je to istina…

Istina cista istina ehh…
BONUS KORAK: Ako imate neki od global rankova, NA SVIM PODSERVERIMA stavite /nick u kojem imate KLAN SA SKYPVPA!

-Ako tvoji timeri nisu online idi spavaj ili predji u tudji tim dok ti drugari ne dodju .

-Ako te neko zove 1v1 reci mu da si mu **** mater i da je smiri i daj je dobro .

-U slucaju da je neko 3/4 godine stariji od tebe reci mu da laze i da je kid.

-Ako nekog ubijes a p2/3 reci da je p4 jer ko ga jebe 1/2 lvl prot nije nista

-Ako ti neko uzme 7/8hit kombo reci da je pigner

-Ako je neki bolji pvper otisao s lether amor po potove uhvati ga i knock i napisi mu da je bot

Ez,Gg10,R.I.P.,tvoja je mama bolja u krevet nego ti u pvp,jebao sam te,void je dubok…Milion izraza decaka od 11/12 god…

[quote=“NOLE” post=63419]-Ako tvoji timeri nisu online idi spavaj ili predji u tudji tim dok ti drugari ne dodju .

-Ako te neko zove 1v1 reci mu da si mu **** mater i da je smiri i daj je dobro .

-U slucaju da je neko 3/4 godine stariji od tebe reci mu da laze i da je kid.

-Ako nekog ubijes a p2/3 reci da je p4 jer ko ga jebe 1/2 lvl prot nije nista

-Ako ti neko uzme 7/8hit kombo reci da je pigner

-Ako je neki bolji pvper otisao s lether amor po potove uhvati ga i knock i napisi mu da je bot

Ez,Gg10,R.I.P.,tvoja je mama bolja u krevet nego ti u pvp,jebao sam te,void je dubok…Milion izraza decaka od 11/12 god…[/quote] auu al si owno s ovim, svaka ti cast :side:

Jbg ja se svaki dan susrecem s ovim danas sam bio toliko iznerviran da sam bacio ceo pv i ec .
Juce ili prekcuje mi je jedan klinjo pola sata psovao mater itd a ja mu nisam davao povoda za to jedino sto sam ga jurio jedno 10 min a on bezo s bow itd…
Na sta je spao skypvp to je zalosno.

NOLE Pa to je korak 1! Bre ! Sve je to govor skypvpera! xD Eto objasnjen malo opsirnije korak 1 u Noletovoj poruci xD

Taj korak je najvazniji !!!

Wasdas nam se iznervirao…Au brate koji si ti kralj :"D

Bilo bih myb dobro da se preimenuje u ArenaPvP,kao i da se stavi mapa u kojoj nema voida…

Danas ja napadam njih 7,ubijem 4 i ostala 3 me knockaju u void sa glupim knock 2 macevima i klikerima.Odma posle toga sledi vredjanje u msg…Jbt NOLE iznerviram se kao ti i sve bacim iz pv1,pv2 i ec u disposal.Pola njih ce 1 dan biti dobri sa tobom,a 2 dan ce te izdati i vredjati sve zivo…

80% SkyPvpa nije starije od 03

A brate neka ga skypvp, to za arenapvp lepo brate otvore KitPvp server pa se rokamo a ne da menjaju skypvp …