Hitno da Batica pogleda Modovi u haos

E ovako u zadnje vreme moderatori rade svojom voljom sta god zele i sta im se cefne kako se kaze, ne razumem poentu toga da roleplay igrac koji igra jedva godinu gleda zalbe na citere i procenjuje da li taj igrac hakuje, pod 2. potrebno je godinama iskustva da se moze prepoznati pravi cit i da li neko hakuje, mnogo se desava da ona odbija zato sto klip ne traje 60 sekunde a jasno se vidi kako lik udara, ne razumem? Zasto klip mora biti 60 sekundi ako se u prvih 15 jasno vidi da lik flya i udara sa 10 bloka nidje veze. Obavezno vratiti nekog starog igraca da proverava igrace koji hakuju gmijo/duliks od ovog nema nista. Nemam nista protiv te likuse ali brate realno opustila se previse kaznjava igrace bez razloga i kad dodjes ts ona ne zna da ti objasni zasto si banovan i samo kaze ok evo ti unban mislim to ne ide tako. Jos jednom kazem nemam nista protiv nje ali stvarno ne zna da obavlja svoju duznost ako je vec igrala roleplay neka tamo bude mod i resava stvari vezano za roleplay, ovo je stvarno besmisleno sta se sve desava i sta se kaznjava i ne kaznjava. Hrupcio123 !?

3 Likes

Slazem se murske! Podrska za tebe i za ovu temu!!

Women :coffee: Women :coffee: Women :coffee: Women :coffee: Women :coffee:

grok grok grok grok murske

debeljuca zapenio

slazem se. Strašne stvari se dešavaju sa serverom

Zeni dati Vlast to je kao da ubici das pistolj…

Puja woke up and choose violence :cold_face::cold_face:

Tacno tako, ne znam sto postoje neka tako glupa pravila za snimanje i prijave za hak. Od kako nema anticheat svako moze da udje sa hakom i najgora opcija je da mu taj acc bude ban na 3 meseca, dok moze uci na 2. acc i opet hakovati. Zajsta smatram da bi se to regulisalo mora da ima aktivan moderator za pvp a ne koji pise “Tema odbijena” bez da gleda video nego samo po cinjenici da je video kraci od 1 minut.

Pozdrav

Izodgovarat ću u tačkama sve gotovo što si obuhvatio u svojoj poruci, nadam se da nešto neću propustiti. Drago nam je što igrači iznose neke kritička mišljenja jer vjerujemo da oni mogu itekako pomoći zajednici.

  • Što se tiče odbijanja prijava za klip manji od minut, tu nikakvu grešku nije uradila jer je pravilo jasno tako navedeno. Neka od pravila Prijave Igrača: Ukratko o kategoriji - Prijava igrača - #2 od Batica
    Pravilo je jasno napisano i realno apsolutno ako ste pročitali pravila mogli ste očekivati da će Vaša prijava biti odbijena.
    Eh sad jako bitna stvar je da Vi to pravilo možete promjeniti, sa jednim jednostavnim prijedlogom i mi ćemo to prodiskutovati na Timskom sastanku.

  • Prijave za Helpere nisu više kao prije otvorene samo kad je potrebno, već su sad uvijek otvorene. Tako da ukoliko ste dovoljno zreli, mislite da posjedujete znanje da pomognete timu možete da se prijavite u SC Tim Angažovanje - SERB-CRAFT
    Koliko sam shvatio naveo si gmiju i dulixa za prijave igrača u smislu da oni to ne obavljaju, ali nebitno kako god oni nemaju to zaduženje u timu i oni su u potpunosti drugim strukturama servera.

Ove dvije tačke su ja msm obuhvatile najbitnije dijelove tvoje poruke, ja se nadam da nešto nisam propustio

doslovno dzaba pisanje kad nista nece biti uradjeno, lik je na kitpvp skupio 3000 score sa hakom i dobice nagradu na kraju meseca i sve ti je jasno vec

1 Like

Da ali naprimer ljudi koji se bave PvPom i koji igraju godinama ovde i koji su bili banovani mutirani po 100 puta, oni apsolutno nemaju nikakvu sansu da prodju za moda, jer jbg nemoguce je igrati 10 godina i ne dobiti ni jednu kaznu a vama to smeta i utice na konkurs i sve to tako da zato sve noviji moderatori dolaze koji nikad nisu imali kazne i ne znaju bas kako sta funkcionise, a sto se tice tog prvo sto si napisao slobdono se vi dogovorite i bice sve top, ali nisi bas lepo protumacio sta sam napisao rekao sam da “ona” kao samo ona ne ceo tim, ostali clanovi tima rade dobro svoj posao samo sam reko ko radi po meni lose i to je samo moje misljenje i nadam se da ce Batica da skrene paznju na to i proprati situaciju, posto sam ja licno napisao “pljunem ti u sanduk” i dobio ban za pretnje i cim sam usao na TS3 ja sam dobio unban, naravno nisam jedini i za svake sitnice ona banuje itd, treba malo poraditi sa njom da se upozna sa serverom i kakvi su igraci i koliko su toxicni vecina njih

  • Što se tiče to sa kaznama naravno to tu stoji, ali i ne mora da znači da ako napišeš neku predobru prijavu da ti nećeš biti prihvaćen. Čim mi vidimo potencijal prihvatamo. Ima puno primjera moderatora koji su došli na poziciju sa nekim kaznama koji su imali prije toga, a koji su radili odličan posao za zaduženja koja su imali.
    Nedavno je neko trebao da dođe u tim, jedan jako stariji igrač al je momak par dana prije toga koristio Nedozvoljena sredstva i bože moj u tom slučaju nećeš u tim hahahha.
  • Uvijek smo mi stariji moderatori tu da ukažemo na greške ovim novijim, jer bože moj kako je tako je teško da će proći bez greške neki novi moderator, ima tu uticaja ne iskustva rada u nekom takvom okruženju pa čak i najveći uticaj su godine. Čak sam i ja imao neke greške na početku kad sam ušao u tim 2015, a ako ćemo gledati tad sam ja imao 14 godina kad sam ušao u tim i to je imalo velikog uticaja na greške.
    Zato uvijek možete da se požalite nešto i tu smo da promjenimo stvar, ukažemo na grešku itd. Neke kritične baš prijave isto tako možete da obavite preko office maila: [email protected]

Sve sto kazes to stoji, ali zar nije bolje iskreno da dobije neko zaduzenje ko se razume u pvp i ko igra dugo to a ne neko sa roleplaya, msm valjda me ti razumes stariji si moderator i igrac i sve

Evo moj odgovor na situaciju:
Pre svega da se zahvalim igračima koji mi konstantno skreću pažnju i dođu na TS3 da rešimo grešku koju sam napravila pri kažnjenju.
Zaista nije mi baš najdraže što se bavim ovim, tj. rešavanjem foruma, ali kao Helper imam dužnost da to obavljam sa Trial Moderatorima.
Nažalost Shiffey i Gerson ne žele time da se bave, te sam ja preduzela odgovornost na SVOJE ruke.
Što se tiče rešavanja prijava za Nedozvoljena sredstva, apsolutno ni jednu prijavu nisam rešila gde su pravila ispoštena, tj. gde je video DUŽI od 1 minut, sem naravno prijava za automine, fly hack, itd.
Sve prijave za Nedozvoljena sredstva u poslednje vreme koje sam ja rešila i pritom ODBILA, su bili u konsultaciji sa STARIJIM i ISKUSNIJIM moderatorom (Neću da navodim ko), jer ja kao Helper ne smem da rešavam to sama.
Pa, kao što ste i sami videli, Kamber je bio rešio sve prijave za Nedozvoljena sredstva koje su preostale a da je video bio duži od 1 minut.
Baš zbog toga što sam neiskusna ne ulazim u stvari sama. Uvek je tu stariji moderator da mi pomogne.
Tako da tehnički vi ne pljujete samo po meni nego po i ostalim moderatorima koje o toliko poštujete!
Nadam se da je sada jasnije i da neće više biti problema oko ovoga

Pozz

Ne znam zasto si nervozna i zasto se trigerujes, nigde te nisam pljuvao nit sta samo sam izneo svoje misljenje, sad sam ja svestan toga da ti zelis da napakostis meni na bilo koji nacin ili sta vec, kao sto sam napisao nemam nista protiv tebe samo sam rekao da ne obavljas duznost kako treba, nema potrebe za nervozom i da pises da te neko pljuje kad te niko ne pljuje, pozz i od mene :smiley:

Evo moj odgovor na situaciju:
Pre svega da se zahvalim igračima koji mi konstantno skreću pažnju i dođu na TS3 da rešimo grešku koju

  • Mene si licno banovala sama bez ikakve podrske starijih modova jer kad sam usao na TS da se zalim niko nije bio upucen u situaciju osim tebe tako da ne pricaj kako nije, kad sam pitao duliksa reko je da nema pojma sta se desilo i morao sam mu celu situaciju objasnjavat da bih dobio unban. Jos jedno Hvala za sve normal modove :slight_smile: Ali neka bude da zaboravimo to, nisam dosao da te vredjam ili pljujem kao sto si rekla samo sam izneo misljenje, nadam se da ces posle ove teme nauciti nesto i ne raditi sve na svoju ruku, treba ipak godine igranja za tako nesto koje ti nazalost ne posedujes. Hvala i cujemo se

Kada sam mislio na to ne obavljas svoju duznost kako treba konkretno sam mislio za temu u vezi pvp-a odnosno resavanja zalbe na citere jednostavno ti to ne stoji, nadji nesto u sta se razumes i nikad nece biti ovakve zablude na forumu ili na TS3 ili bilo gde.

1 Like

Hvala Murske na mišljenju pozdrav

Sto se tice pvp pregleda, ja kada sam bio trial tada je jos bio anticheat pa se moglo proveriti lagano ko hakuje, ali sada treba osoba koja se vrlo razume u pvp da pregleda to posto neke legit osobe izgledaju vrlo sus kada imas 110 fov i dynamic fov upaljen, ali zato neki ljudi sto hakuju mozda prikrivaju vrlo dobro ali idalje im pomaze dovoljno. Zaista mislim da treba da nadjete i pitate nekog ko igra pvp aktivno i medju boljim igracima je da pregleda takve teme sa nekim moderatorom ili da ga pitate da se pridruzi sc timu ako zeli.

Slazem se kisss

1 Like