Hitno da Batica pogleda Modovi u haos

Pozdrav I mene je Jana isto banovala bez razloga zato sto me ne voli.Zelim da dobije demote ili da ne radi visi ovaj posao za kaznjavanje igraca po serveru zato sto abuza.Dobio sam ban 7dana za koi se cak ni mute ne dobija,zalio sam se i na gmail ali niko mi nije odogovorio hvala.Najgori moderator

Sta places me debeli Murske , ako ti se ne svidjaju pravila servera idi igraj sampa, ako neces ni to ajde ovamo ovce da cuvamo. Posto ti ni jedan mod ne odgovara sam se prijavi, pa vidi da li ces se snaci i kako sistem funkcionise. Pusti devojku na miru, naucice vremenom nije bez razloga helper. Idi u teretanu da smrsas malo, javi mi se private dacu ti plan treninga free :wink:

ranije je smetao 00glock i svi su pisali da se on demota i da nema pojma o nicemu, sad smeta neko drugi, a sutra ce neko treci itd. slazem se da je glupo pravilo da video bude duzi od minut ako je koriscenje nedozvoljenih sredstava ocito, a pallascat ne moze nikome sama biti kriva zato sto njoj skoro uvek treba podrska nekog drugog moderatora da bi nesto uradila

Daj mi plan kako zube da popravim, imam tarabe medju njima ovako za teretanu ne treba hvala cobane

Da svi su se zalili na 00glock i on je posle nekog vremena dobio demote niko se nije zalio bez razloga, isto tako vazi i za ovu jbg

A jbg metoda za to trebaju pare, al ne u kockice, moras malo ovce da cuvas.

modovi su sad svi retardirani jbgg