Factions više nema potencijal kao pre

Ne tice nas se tvoje misljenje.

zasto onda citas?

Nisam procitao, video sam tvoje ime i procitao malo pocetak i onda mi se prikenjalo tako da nisam procitao. !!!

jbg sta ces nepotrebna stroga kazna

gilipteri me navukli kad sam otiso za frankfurt

Ajde ne lozite se sa tim ovaj da dobije unmac ovaj da ne dobije, i da dobije pola nas unmac druga polovina nece igrati, mi nismo cave prodane, ako se dobija unmac to ce biti unmac all a to ce biti kurac tako da ne serite puno i zakljucaj ovu kurcevu temu 2 dana je na vrhu, aj u kurac

Mislim da za sve postoji druga sansa,jesu malo preterali ali ipak mozda samo da su dobili ban a ne mac ban, jer ono factions se opet sveo na jedva 3 fakcije gde ce na kraju ostati samo 1 i takoo,mislim da dobiju un mac i da igraju pod drugim nickovima …

Vidi ga ovaj sto pljuje pa lize haha cavuljo mala pa ti si nas i prijavio na forumu, ajde mrs u picku materinu tvoja “podrska” nam uopste nije potrebna

Brzi nije govorio da ce obarati server uopste manicu ni nista,

Ja sam pricao, ja sam se utripovao nesto i sad kurc

ae manicu unbanuj ih pravim bazu, nema ko da pokusa da raida

Ja kao pravedna osoba stojim na strani pravde, ovde je jelte nema.Sto se tice bagovanja i kazni za to, to postujem,ali mislim da su vam doneli vise plus nego minus na serveru,iako nisu prijavili dokazali su da neki plugini nisu dobro odradjeni i to na pocetku global restarta i nove mape,sto nije donelo nikome nikakvu stetu sem sto su remetili ekonomiju.Po meni šteta ne postoji,dovoljno je bilo da im date perma ban i unistite sve homove,fixate bug i oni bi krenuli od nule,i ne vidim razlog ako se ranije nije macovalo za “bugovanje” mnogo gorih stvari, zasto se macuje sada?Što se tiče vredjanja u to ne ulazim to nije u redu,za ostalo se ne slazem!

Sta ste vi uradili prosla 2 gr koji ste restartovali nakon1-2 mjeseca? Dali ste po 2 keya i odrzali par eventa, a niste svjesni da ste sjebali igru bili vecini igraca, i tad su vam igraci izasli u susret i nastavili igrat i uplacivat rankove poene i pm. A sto se tice ovog GR, ko je uopste predlozio da se ubace one glave " stojan ’ marija " svi znamo da ste kopirali sa jednog srw, al ajde nije bitno. Uopste nije bilo potrebe da se dodaje nesto a niste testirali kako radi, i da li ce imati bagova…pametnije bi bilo da se popravi cannon-i itd… I eto opet unistavate igru, banovali ste 30 igraca za glupost, pvp na srw se uopste ne primjeti, kao da igras sb, jedna fakcija zauzima koth-ove svaki dan… Jel vi imate malo obraza, ljudi vam skoro svaki mjesec uplacuju rankove, poene, server zivi od tih donacija, pa cak i vi vjerovatno uzimate dio novca u svoj dzep al ajd koga boli k…nekada treba priznat gresku i ispravit je, a ne odma svalit na igrace i banovati pola srw… jel to toliko tesko bilo oduzet bagovane iteme i pustite igrace neka igraju ispocetka? :dry:

Meni su ovih par dana prosli u smaranju. Iskreno pre bih mac banao igraca koji kaze “da bog da ti umrla majka” nego da mi sada neko izglica 200 komada silk2. :slight_smile:

Mene nervira sto nece ni 1 vlasnik da odgovori…Da znamo na čemu smo…

Ma unban na svoj acc ionako iam rank na 5 podservera necu na drugi acc da idem samo nek rsaju pv home i kitove i sve i unban i tjt ali videcemo…

telo vrelo poput sahareeeeeeeeeee

Kao prvo dosadno je na srw kad nema nikog,tacno da sam vas prijavio ali nisam jedini koji vas je prijavio i zbog toga ste dobili ban jer je mudja presao 1m tkd , i da ste ostali na srw isto bi bilo dosadno jer vi ste imali milione a ostali 10-20k,pokupovali vecinu ajtema tako da drugi vam nisu mogli ni prici a najvise sam vas prijavio zbog Genneratora da mu se osvetim …

Svi smo dobili odgovor ovde…
https://www.serb-craft.com/forum/obavestenja/41273-zasto-su-neki-clanovi-ove-zajednice-igraci-a-zasto-neki-vise-nikada-nece-biti

Da mi se osvetis?
Ja sam bio ok sa tobom dok nas nisi prijavio na forum i posle sam poceo da te vredjam po forumu