Factions više nema potencijal kao pre

Bas bi zeleo da ih unbanuju ovako factions jako propada svaki dan manje i manje igraca jer igraca poput VeselaJuga nema iako su pola kanceri ali pvp-a nema nema pvp-a u chatu nema nicek bukvalno standardno smaranje Slazem se za unban pruzite im jos jednu sansu !

Dane-Danimir

[quote=“Fezzo7896” post=224415]Bas bi zeleo da ih unbanuju ovako factions jako propada svaki dan manje i manje igraca jer igraca poput VeselaJuga nema iako su pola kanceri ali pvp-a nema nema pvp-a u chatu nema nicek bukvalno standardno smaranje Slazem se za unban pruzite im jos jednu sansu !

Dane-Danimir[/quote]

Da bojan i brzi nisu psovali manica na ts-u i pricali mu kako ce obarati srw mozda bi dobili ali ovako tesko dzaba pisete. :frowning:

Realno gledano, colic i par momaka treba da dobije unban i da zapocne novu igru, a ti sa takvim pretnjama samo da ostanu na black list :slight_smile:

Niko nije pretio, lepo mu je receno. Kako sam ja lepo dosao da pricam krenuo je da govori kako nemamo sta da pricamo ovo ono, druze nisam dosao da se svadjam i upada mi u rec i onda ti ne bi ga psovao kada se ponasa kao dete od 10 godina??

Brate, izvinjenje je jedino resenje i da krenete sve iz pocetka.Dosadan je factions bez vas.Niko ne smije koth nema pvp nema raidanja.Smor je…Tako da ugovorite nekako sastanak izvinite se i krenite iz pocetka

sta iz pocetka, ako ce me vec unban neka mi baram vrati silk2 i acc, sta treba opet da dam parustina i stefan isto zbog njihovog propusta i mog debilizma?

Lepo si rekao i mog debilizma :slight_smile:

banda privedena zbog posedovanja narkotika i zbog nanosenja teskih telesnih povreda u predelu lica drugih igraca sc servera .

Po kolko ste dobili?

Po kolko ste dobili?

Dozivotna

Sta da ti kazem, nadjite advokata !

Smrt veseloj jugi pravda za megasa,tolokosa,prokija itd…

Sent from my TA-1053 using Tapatalk

PESMA ZA MOG BRACA COLU

Moze Manic da odgovori da li ce dati drugu sansu igracima koji ga nisu psovali na ts.Da bi factions postao zanimljiviji …

Brate. ovo je igrica, ja sam popizdeo kada su usli i kazali mi obojica da nemamo sta da pricamo, tu sam prso. Rekao sam da cu mu ugasiti server. tj pretio sam mu i eto. Na njemu je, iskreno napisao sam mu poruku na Instagram pa neka pogleda. lp

Ja bi iskreno voleo da nam administracija odgovori, oni malterne sami odlucuju o ovakvim stvarima. Ne pitaju se igraci nego samo oni.

Nek stavi da glasa ceo factions da dobijete unmac ili ne.Da vidimo sta drugi misle.

Sta da odgovaraju kada nam nece dati unmac :side:

E ovako sada.
Predlazem oni koji su pretili kako ce ddosati server, vredjali manica i baticu, da ne dobijaju unmac bar do sledece sezone, a ovi koji su bagovali da dobiju drugu sansu.
Takodje, ako se ovo ponovi jer prosli gr zbog nekih istih likova koji su trenutno mac banovani se server resetovao da uopce vise ne dobijaju drugu sansu.
Snark mozda jeste bagovao malo novac nisam siguran, zato predlazem da on,jimi,genn dobiju drugu sansu.
Jaimy dok se to desavalo nije bio na serveru.
Eto neko moje misljenje sto se ove teme tice.