Enemy chest perm [Glasanje]

Kao prvo nije mi jasno zasto igraci koji ne igraju niti ih uopste zanima server Survival/Factions glasaju.Inace ja se slazem sa Dexom,Racom,Noletom,Zazom i ostalima koji su rekli da.Milsim koja je poenta Lik naravi unraid bazu pored bordera i tebi treba ceo double chest da prvo udjes u nju.A kao sto je nole rekao ceggovi nisu nikad bili predvidjeni za chestove na factionsu…Toliko od mene.

Ako trenutno ne igram na Serbu, ne znaci da nikad vise necu… Na njemu sam naucio svasta i uzivao toliko dugo… Vracam sledeceg gr-a, i ocekujem da ce biti mnogo bolje

Neko je pravio acc da abuse sistem jer taj ocito ne zna da zastiti bazu.

Glasanje je zavrseno vec jucer, i ovo su glasovi:
Da- 36 +moj, Lord_Kass, Wasdasow glas za Da (privatno odradeno prije glasanja)
Ne- 58

Posto ste govorili prije da ne postujemo vase misljenje, da ne radimo ono sto vi (community) zelite. Uradili smo ovo da ne bude kasnije ako ubacimo da vas ne slusamo opet :slight_smile:

Gennerator, slazem se sa tvojom prvom recenicom. Ni NOLE, ni RaCa1234, a ni DeXa00 ne igraju na survivalu tako da ne razumem zasto se ovoliko zalazu za ovaj predlog.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

[quote=“CREEPER1BLOW” post=77755]Glasanje je zavrseno vec jucer, i ovo su glasovi:
Da- 36 +moj, Lord_Kass, Wasdasow glas za Da (privatno odradeno prije glasanja)
Ne- 58

Posto ste govorili prije da ne postujemo vase misljenje, da ne radimo ono sto vi (community) zelite. Uradili smo ovo da ne bude kasnije ako ubacimo da vas ne slusamo opet :)[/quote]

Izvini sto ti ovo moram ovako reci nije me briga banuj me ali iz realnog gledista :
-Jel se ti pravis mutav???
Vidis li da je sistem abuse .Neko pravi acc da glasa .Predlog za DA je vodio za oko 10glasova i onda je neko poceo da pravi acc napravio preko 20acc molio bih te to da proveris.

Poruka za Terminatora ili ti Emira de oladi decak nije mi do toga sto me stalno pominjes nego sto zelis samo svadju .
Za mene je ova sezona survivala se zavrsila pre 2.5 meseca jer sam za to vreme skupio itema koliko ti za tih 10godina koliko igras na serveru znam ja da si ti poceo da igras na Serbu pre nego sto se otvorio ali samo iskuliraj uvek ce biti novih igraca ako se igraci koji igraju preko godinu dve mogu nazvati novima.

[quote=“Terminator_” post=77761]Gennerator, slazem se sa tvojom prvom recenicom. Ni NOLE, ni RaCa1234, a ni DeXa00 ne igraju na survivalu tako da ne razumem zasto se ovoliko zalazu za ovaj predlog.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk[/quote]
Zato sto zelimo da survival poraste…Terminator_ mi smo igrali prvijh par meseci, dominiali smo.Reborn otisao, megas otisao, svi otisli, nema pvp-a.Nije bilo svrhe igrati.Niko nije bio aktivan od modova.20+ igraca bilo.I kazes da ne igramo.Bez obzira na to koliko mi dugo igramo ovo znamo sve 10x bolje od tb.Ovde izigravas budalu, nekog ko je zreo i odrstao, a po mc chatu prozivas, vredjas itd.Toliko si …

Ne znam sta imas protiv mn. al’ ok…

Ps. Napravljeno je 20 laznih acc i za da i za ne, tako da…

Nemam ja nista protiv nikog, samo sam napisao da ne igrate, a zasto ste se toliko uvrijedili nemam pojma.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Ok, admini neka lockaju ovu temu, da ne dodje do svadje…

Glasanje je zavrseno!