Enemy chest perm [Glasanje]

Dexa00 koja ironija da ti koji si poceo da igras prosle sezone kazes da si stariji igrac…

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

[quote=“Terminator_” post=77599]Dexa00 koja ironija da ti koji si poceo da igras prosle sezone kazes da si stariji igrac…

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk[/quote]

Dosta igraca je igralo Factions pre Serba . To sto ti mislis da si najstariji mozes da mislis ali nemoj mnogo da te ne zaboli glava.Vidi se ko glasa za ne likovi s nickom Cegg Eminem Majmun Cungalunga kennan da ne nabrajam.

Kada bi samo tako kreativan bio kada crtas bio bi bolji od Leonarda.

Pa da, to I jeste glavni problem ovde, sto ste vi sa takvih servera dosli ovde. Ovo nikada nece biti server poput tih servera na kojima ste vi igrali. Verovatno ste tamo prelosi pa ovde dolazite.

Vidim ja da ti vec previse razmisljas moras malo odmoris glavu.
Ako nisi znao postoji nesto sto se zove dobar start.
Vidis Factions moze da se igra 2meseca nakon toga se mapa izgrifa i nemas mesta radis baze itd… uglavnom zadnja 3 globala su se poklopila tako da samo mogao da prvih mesec i pol dana da igram na serbu factions ali ima tu mnogo stvari koje bih ja izmenio.

Struktura recenica kida do te mere da nisam nista shvatio.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

[quote=“Terminator_” post=77604]Struktura recenica kida do te mere da nisam nista shvatio.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk[/quote]

Zato moras da malo ohladis glavu jer previse razmisljas ,kada je nesto zagrijano slabo radi a tebi ionako slabo radi pa jos kada se zagrije jbg.nemoras ni da se trudis da shvatis nije potrebno jer bi verovatno poceli nepotrebnu diskusiju ti si pobedio ne zanima me sta mislis ja znam sta ce biti sledeceg globala.Samo mi nije jasno kako mozete da sebi igru napravite nezanimljivijom.

Pravopis level Zmaj od Sipova

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

[quote=“Terminator_” post=77606]Pravopis level Zmaj od Sipova

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk[/quote]

Pa to je vec dobar fora samo to mogu da ti kazem vidi se da si neki duhovit decak.

Ja mislim da neko pravi vise acc da bi glasao. :stuck_out_tongue:

[quote=“Terminator_” post=77599]Dexa00 koja ironija da ti koji si poceo da igras prosle sezone kazes da si stariji igrac…

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk[/quote]
Ne igram toliko dugo na serbu, ali sam igrao na ostalim serverima i znam bolje od vecine igraca pa i od tebe :slight_smile:

A ni tada nisam mislio na mene kada sam rekao ‘stariji igraci’…
Mislio sam na Noleta, racu, munjevitom, untilantea itd.

E bas su mi I oni stari igraci, dok sam ja ovde igrao oni jos san andreas furali

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

[quote=“Terminator_” post=77631]E bas su mi I oni stari igraci, dok sam ja ovde igrao oni jos san andreas furali

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk[/quote]
Dobro, i ?

Sad je bitno ko je doso na 1.7. 1.8 survival…

Dovoljno pokazuje koliki je bilmez kada napravi preko 30acc na forumu da bi iscerao po svome jer zna da ovako ne zna da zastiti chestove.pa se boji da ce ga svi raid.Jer ne zna ni wall da napravi.

Daj dokaz da sam to ja pravio inace dobijas prijavu za optuzivanje bez dokaza.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

[quote=“Terminator_” post=77638]Daj dokaz da sam to ja pravio inace dobijas prijavu za optuzivanje bez dokaza.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk[/quote]

Gde je navedeno da si ti to radio da ja sam mislio uopsteno na osobu koja je to radila to mozes videti jer sam citirao zazin post.A taj tvoj post je pretnja neosnovanom prijavom.

Ja sam rekao da sam dosao na server prije svih gore koje je dexa nabrojao, onda je zazabam napisao komentar na tu temu koji si ti citirao I direktno prozvao mene.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Dosadno mi je svadjati se s tobom samo me zaobidji.

Dosta svadje!
Svako ko pravi svadju na forumu, dobice ban!