Enemy chest perm [Glasanje]

[b]Pozdrav!

U posljednje vrijeme radimo sve vise na survival/factions pod serveru. I sada trazimo vase misljenje.

Upravo sada mozete glasati da li da ubacimo da mozete otvarati necije chestove samo kada ste enemy sa njima. O ovome smo mnogo razgovarali u zadnje vrijeme i nismo bili sigurni dal da ubacimo ili ne tako da smo otvorili ovu posebnu anketu. Naravno vi još uvijek možete zaštiti chestove sa nekoliko načina.

Glasanje zavrsava 25.10.2016

Vas SC tim[/b]

Ne, onda bi ceggovi izgubili smisao, dovoljno bi bilo samo probiti u bazu.

ne

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Ne,zato ako neko raida sa tntom ude u kucu i uzme sve iz chestova!

NE

Nikako,na mnogo lakse fore udjes i kraj…TNT i cegovi bi izgubili smisao. Veliko NE !

Čemu onda Creeperi i TnT…
Odgovor:Jok!

Glasate pomocu gore ankete, a ne da pisete odgovore :slight_smile:

Mogu svima onima koji su rekli NE da kazem NEMATE POJMA ili ne razumete za sta sluzi Cegg . Cgg sluze da pokupis tudje spawnere spasis druga iz trap a chestovi se trebaju staviti da mogu u enemy jer gledaj realno .Ti si lopov udjes u kucu razvalis vrata [razvalis zid u factionsu] i onda udjes u kucu i uzmes stvari a ne da uzmis i da ceggujes chestove nzm nije mi jasno kako neki nece shvate kako je nastao factions pa izigravaju kao da nesto znaju factions je upocetku bio vanila kojoj je dodat plugin da se nebi grifalo pa onda dodati clanovi ili fakcije i tako dalje samo neki to ne zele da razume idite pogledajte neki deafult plugin factions i videcete da ima chest u enemy allowed.
Totalno vas ne razumem pola ih prica lako je uci onda u bazu a vas najveci uspehu u RAID na Serbu je bio kada ste uzeli 10 dmd i 30irona iz chesta nekog random lik koji nikada nije igrao factions.Ovo nije trebalo da se glasa nego odma da se usvoji.Nemaju pojma i vidi se ko je glasao za to da ne moze ili likovi koji ne zanju da zastite bazu ili oni koji nisu usli na factions.

Nole poceo si mnogo da me nerviras u poslednje vreme.
Pricas kao da si najpametnija osoba u ovoj zajednici (iako je zajednica kancerogena ali ipak).
Za sve sto ti se ne svidi odma skaces i pricas: jao pa vi nista ne znate, nemate pojma apsolutno, dalje od serba niste otisli itd…
Pa znas i ostali imaju pravo da izraze svoje misljenje jer cemu inace sluzi forum? Sigurno ne za to da prodajes DNS i regedit settings za koje sam prilicno siguran da nisu za kurac :slight_smile:
Poceo covek da igra na premium serverima i umislio da je neki pro lol

Nego sto se ove teme tice jedno veliko NE. Imam 100 razloga ali me mrzi da pisem jer je ipak 2 ujutru xD

Ma neka ide u kako je sudjeno.
Regedit i DNS mozes da se dogovoris samnom da odigramo pa da vidis ocu li imati adventage jer to nisu neke gluposti od DNS I Regedita koje mozes naci na YT i Google vec su su to private od nekih likova i to se kupuje.
Na premium srw igram max 20min dnevno jer me i igrica smorila trenutno.Ja sam se uvek nervirao.I ja mogu nabrojati jos 100 razloga ali mi je mrsko to raditi u 3 ujutru.
To sto sam rekao stoji na mestu jer je factions kao srw osmisljen za otudjivanje tudje imovine a ne serbu to ne mozes da radis dok nekog ili overclaim ili se desi da jednom u toku 6meseci ne laguje TnT i da moze lepo da leti.

Svi vi koji kazete da cegg gupi smisao mnogo gresite,jednostavno stavite blok iznad chesta i to je to,ja sam za da posto ovo povecava mogucnost raida,ovako kada udjes u neciji home a ima chestove pod vodom ti nikako ne mozes da raidas…

Ne

ubacite bre, ljudi bi se vise trudili da zastite svoj home od svega, a ne da naprave kocku 10x10 obs preliju vodom chestove i poz… Ubacite to!!!

Isto ce se desiti kao sa mcsg koji se ugasio jer je vlasnik ubacivao sta je hteo a da nije pitao igrace i njihova mislinja…
p.S Treba se ubaciti ovo jeste da ne igram ali creper egg nepostoji na ovom serveru nema funkciju nikakvu …Raidali smo ranijih sezona bez creper ega pa je bilo super zato ubaciti to da se chestovi mogu otvarati…

svi da da da da da!!!

Gledajte,sad ne moze da se raida ni jedan chest jer kad hoces da stavis creepera u njega,pise da si u enemy teritoriji…ovako se povecava mogucnost raida i postaje zanimljivije…

Da!Prosto na ovom swr ne moze da se raida cannonom, a i vidi se da vecina vas ne zna sta je factions i sta je zanimljivije.Po meni ovo bi bilo dobro zato sto bi se igraci trudili vise za svoje baze.c egg bi bio dobar za trap i da se dropaju spawneri od c egga.Sa ovim bi bilo mnogo zanimljivije za igru…Gledajte vise poruke starijih igraca posto su oni iskusniji i bolje znaju 10x nego ovi sto su poceli da igraju ove sezone.Svi veliki factions serveri imaju ovo…A mnogo njih je pravilo lazne prfile sa kojima su glasali za NE…

Toliko od mene.Poz :slight_smile:

Ne mozete da pišete jedni drugima da nemaju pojma. Možete da iskažete svoje mišljenje, ali ne i da gazite tuđe.

Akaunti tip Cegg Eminem xmaxi _deki kennan jel si mogao orginalnija imena da smislis da abuse sistem. Joj boze…Trazim da se restetuje glasnje.