Dovidjenja :D

Nismo nesto mnogo pricali niti se upoznali,ali sam siguran da si extra lik i vrlo dobra osoba.Srecno dalje u zivotu gde god nastavis svi ce te se secati siguran sam u to :smiley:

Pozz i sve najj.:slight_smile:

Wasdo necu zaboraviti ono na sb xD
Wasdas:ko prvi pripitomi zokija dobija Mystery Heads!
raptin10:zoki zna s perlama xD
Wasdas:raptin odvalio xD

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Da ali igranje igrica #NoLife po meni nije poenta zivota :stuck_out_tongue: . Bolje ti je izaci u grad, otici napolje, na bazene :side:

Svako je drugaciji, ne mozes govoriti drugima da je ono sto je tebi dobro bolje i za njih :smiley:

Nedostajaćeš Was, srećno u rl :slight_smile:

Poy Wase nedostajaćeš :smiley:

Wase,uvek si bio dobar,davao si mi savete i sve :D.Hvala ti puno na svemu,nadam se da ćeš ovako ostati i da ćemo igrati kao igrači :D.
Brt moj najjači :D.

lazara majka

Hahhahahahah :smiley: Drago mi je sto ima dosta igraca sa kojima sam imao nesto specificno :smiley: #nohomo Hvala svima, opet :smiley:

Wasss morate ti i richard ponovo da pjevate na skyblocku :side:

[quote=“Wasdas1-!” post=118007]Hahhahahahah :smiley: Drago mi je sto ima dosta igraca sa kojima sam imao nesto specificno :smiley: #nohomo Hvala svima, opet :D[/quote]A Wasdo nisi homo :frowning: zasto sam uvek poseban? (Salim se bona koji homo xD) #nohomo

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Jedina dobra stvar necete ti i nole moci da me ss-ate kad ezam dexu :slight_smile: :*

Vidimo se :slight_smile:

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока

Dodji nekad na server :wink:

Nzm Wasdas trebao si da razmisljas da li da das moda , ali sad je kasno , nema nazad :wink:

[quote=“JonSnow” post=118151]Nzm Wasdas trebao si da razmisljas da li da das moda , ali sad je kasno , nema nazad ;)[/quote]Stas zeleo da kazes time lol?Da mu se rugas sto je lefto i ostavio moda NE DIRAJ WASDU

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

[quote=“RaptinLord” post=118167][quote=“JonSnow” post=118151]Nzm Wasdas trebao si da razmisljas da li da das moda , ali sad je kasno , nema nazad ;)[/quote]Stas zeleo da kazes time lol?Da mu se rugas sto je lefto i ostavio moda NE DIRAJ WASDU

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока[/quote]
Samo je vazno da je on uzeo Wasdasov avatar

Pa nije mogao da bude kreativan i nadje sebi takav nego ukrao tudji

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Nego gde nalazite te slikice xD

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока