Dovidjenja :D

Zezas me ?!?! :frowning:
Upoznao sam te pre oko godinu i po dana, kada si trazio FB od jednog lika (Sule22) za 50k, ja sam ti dao samo sto on ti se nije javljao pa ode 50k koje sam mogo lako zaraditi hahaha :smiley:
Pozdrav! V0lim te (NoHomo) :slight_smile:

:frowning: :frowning: :frowning:

Vise nemam koga da targetujem :frowning: Poz Was

Alo drogirasu jel si ti normalan?
Razumem te za napustanje, ne budes li za manje od 10 dana dosao na skyblock da igras bice…nije da ti pretim nego tii kazem dok ne postane kasno xD

Wase jel ovo 99 tema, u kojoj odlazis :D?

Zbogom Was srecno u daljnjem zivotu!
Bilo je uzivanje igrati s moderatoromm poput tebe!
Ode nam jos 1 dobar mod… :\

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Poyy :confused:
hahaha secam se bio si najjaci rage lik :dry:
msm da si 3 puta napravio ovakvu temu :stuck_out_tongue:
pozz, jel ces nastavit igrat’ il ides?

Wasdase citaj fb

ODlicno si obavljao funkciju moda.
Postao si uzor mnogim igracima.
Srecno dalje :confused:

Poy Wasee

Poyy Wase,udji ponekad na srw obidji nas sve najj u zivotu <3 : (
#MissYou
#Wass
#Kralj

Poz Wase… Zao mi je sto ides , upoznao sam te pre 3 sezone na sb-u… Bilo je lepo poznavati te i igrati sa tobom… Nece end partiji biti isti bez tebe kao ni ceo skyblock… Pozdrav , legendo.

Pozz Wase.
SC Tim gubi jako dobrog clana, sigurno SkyBlock nece biti isti bez tebe. :wink:
Sve najbolje ti zelim u zivotu.

Znas sta mislim o ovome i o tebi, nema potrebe da se ponavljam pa da ljudi pomisle svasta #nohomo! Da nije bilo tebe ja verovatno ne bih ni bio deo SC Tima, samo zelim da znas to… Ne mogu da ti napisem ni zbogom ni poz ni dovidjenja cak, jer ocekujem da cemo ostati u kontaktu! :wink:

Poz wase lepo se provedi u novom zivotu :3

Shvatio si poentu zivota, a to nije Minecraft !

Kaze mu neko ko spamuje po forumu cim server ne radi.

Shvatanje poente zivota nema veze sa tim sto vise necu biti clan sc teama, svoj zivot provodis radeci stvari koje te ispunjavaju i cine srecnim, meni je minecraft bio jedna od tih stvari, bio je u vrhu liste stvari koje me najvise zabavljaju ali sada nije na tom mestu, ako provodis dosta vremena radeci nesto ne mora da znaci da je to tvoja “poenta zivota” kao sto ti kazes, jednostavno volis to da radis i posvecujes vreme, a sa godinama i promenama u nacinu razmisljanja menjaju se i stvari koje te cine srecnim i kojima oces da posvetis vreme :smiley:
I da, hvala svima na lepim porukama i recima, ne mogu svima odgovarati pojedinacno :smiley: <33

[quote=“Wasdas1-!” post=117391]Shvatanje poente zivota nema veze sa tim sto vise necu biti clan sc teama, svoj zivot provodis radeci stvari koje te ispunjavaju i cine srecnim, meni je minecraft bio jedna od tih stvari, bio je u vrhu liste stvari koje me najvise zabavljaju ali sada nije na tom mestu, ako provodis dosta vremena radeci nesto ne mora da znaci da je to tvoja “poenta zivota” kao sto ti kazes, jednostavno volis to da radis i posvecujes vreme, a sa godinama i promenama u nacinu razmisljanja menjaju se i stvari koje te cine srecnim i kojima oces da posvetis vreme :smiley:
I da, hvala svima na lepim porukama i recima, ne mogu svima odgovarati pojedinacno :smiley: <33[/quote]
lepo receno :side:

Barabo, ja ono sto sam proziveo sa tobom u mc, verovatno necu vise nikada.
Kad se setim onih ludih trenutaka, hahahah. Bio ti je mutiran mic pola zivota alooo rodjace hahaha. I onda je krenula sprdnja.
Znaci ono da zaboravim nikada necu, skoro svako vece si mi ulepsavao.
Ali ne mogu da kazem da mi nije drago sto neces imati moda vise samo zbog jedne stvari. DA VIDIM SADA KAKO CES DA ME MUVAS IZ SOBE U SOBU NA TS ! HAHAHAHAHHAHA legendarnoooo
Sve u svemu, cujemo se neki dan sto da ne.
Do tada, be humble <3