Dovidjenja :D

Proslo je tacno godinu dana od kako sam postao clan SC tima, a vise od 2 godine kako igram ovu igru. Kroz taj period se izdesavalo dosta stvari i ne zalim vreme koje sam proveo u timu kao ni vreme koje sam proveo pre toga igrajuci minecraft. Kao igrac sam imao dosta ispada i verovatno nije bilo ni dana kada nisam dobio ni jednu vrstu kazne, bio sam mutiran nebrojeno puta, banovan takodje, opomenut jos vise. Kroz sve to sam naucio neke stvari i poceo sam mirnije da reagujem na pojedine stvari, zbog toga su kazne opadale ali ih je i dalje bilo kad bih odreagovao kako ne treba u trenutku besa i nervoze, kako se blizio konkurs za moderatora sve manje sam poceo da se nerviram i da shvatam stvari previse ozbiljno, tako da kada je konkurs objavljen odlucio sam da napisem prijavu i pokusam da postanem clan sc tima. I eto, na moje cudjenje, kao i velikog broja ostalih prosao sam prvi krug i stigao do drugog gde nisam bas zablistao i bio sam svestan toga, tako da nisam ocekivao previse. Ali, kontakt koji sam pre toga svega imao sa zokirumom mi je omogucio i prolazak drugog kruga jer se on zalago za mene i znao je kakav bi zapravo bio kad bi postao mod. On je jedan od prvih likove koje sam upoznao kada sam poceo igrati igru i verovatno je jedna od osoba koje me najbolje poznaju, znao je moje vrline kao i mane, cak i on me je mutirao preko 15 puta ali znao je da sam u to vreme tek poceo igrati igru i shvatao je previse ozbiljno, znao je da su te reakcije privremene i da ce se promeniti, zato se i zalagao za mene na konkursu i ovim putem mu zahvaljujem jer znam da nikad ne bi postao clan tima i prosao kroz neke stvari da nije bilo njega. #NOHOMO. U ovih godinu dana koliko sam bio clan sc tima smatram da sam svoj posao obavljao odlicno, trudio sam se maksimalno da budem jedan od najboljih u timu i provodio dane i dane na serveru, prvi mesec sam imao oko 15 dana online, drugi 18, treci cak 24, i trud se isplatio, dobio sam poverenje i od vlasnika i od ostalih clanova tima. Poslednjih meseci taj rad nije bio bas konstantan kao tada jer se izdesavalo mnogo stvari i nisam mogao sve da postignem. Sto se tice odnosa sa igracima oduvek sam kao igrac mislio da razlog zbog kojeg moderatori ne odgovaraju kad ih pitate nesto u chatu ili u privatnoj poruci jeste njihova uzdignutost i trip da su veci od ostalih, ali nije bilo tako, to sam shvatio tek kada sam postao clan tima i kada sam video zapravo kako stoje stvari, koliko ima toga da se radi i da se obrati paznja na druge stvari da se retko kada i gleda chat. Kao moderator oduvek sam hteo da ostanem realan prema igracima i da se ne uzdizem, da imam prijateljski odnos sa njima ali da ostanem na distanci, smatram da sam koliko toliko u tome uspeo.

SC Team napustam samovoljno!
Pre nego kazete sto su ti skinuli moda zelim odmah da se ogradim i da kazem da tim napustam samovoljno, vecinom zato sto vise ne mogu posvetiti toliko vremena i zelja za tim nije toliko jaka koliko je bila u prethodnom periodu i ne bih da obecavam nesto sto znam da necu moci da ispunim niti da budem u situaciji kada nekome treba pomoc a ja nisam u mogucnosti da to odradim, situacija je ovakva vec nekoliko meseci i mislim da nije fer prvenstveno prema timu da ih drzim u toj poziciji u kojoj ne znaju da li sam u mogucnosti i da li zelim nesto da odradim, tako da je bolje da neko od novih clanova stekne poverenje koje sam ja imao i zameni me :smiley: (Ako je to moguce hahaha)

Uglavnom, vreme koje sam proveo je bilo prejako, ljudi koje sam upoznao sa kojima se nadam da cu ostati u kontaktu i sve ostalo sto se desavalo. Kada bih izdvajao imena ljudi sa kojima sam se “zblizio” lista bi bila predugacka, tako da verujem da ce se pronaci oni koji trebaju biti u toj listi :D:D

Toliko od mene, moja funkcija moderatora na serveru se zavrsila i voleo bi da vas bude jos koji ce biti u mojoj poziciji moderatora :smiley: Srecno svima nadalje i nastavite igrati na najjacem balkanskom serveru :D:D

Pozdrav <3

Wase…

i ovo

moze i ova slika :stuck_out_tongue:

Sto nas napustas ;( nemoj ici bez tebe je rip kitpvp

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока

Poy Care i ulazi nekad na Ts xD
Pozz od : martin2003 :smiley:
Svi cemo polako svojim putem xD

Znam te od 1.8 ja msm, jedan od najjacih likova koje sam upoznao na serveru. I dok nisi bio mod imao si to nesto sto smo mi cenili. Pozdrav brate moj i vidimo se ja i ti znas sve sam! :smiley: #PvPSaMrezom to si jedini znao da radis lepo. :smiley:

Poii Wasic udji nekad na srw :smiley: da cepamo PvP malo :slight_smile:
Srecno u zivotu <3 ;(

Secam se svega tvojih opisa na forumu zajebancije na serveru odnose prema igracima i stvarno si zasluzio mesto gde si bio secam se onoga na forumu “Me, myself and i” hahaha tog op-a si svakako zasluzio i sve u ovom tekstu je sama istina SRECNO NA DALJE U RL-U.
#WE’LLMISSU

Poz brate, sjecam se na 1.8 kao igrac bio si mnogo lud kad te neko ubije al bio si legenda i ostao :D, inace sve najbolje u daljem zivotu . :slight_smile:

Nadamo se da ces se vratiti! :ohmy: :pinch:
Sve najj
#missyou

Poyy

Bukvalno se secam kad si postao mod, bio si prvo forum mod i imao si UltraDonator-a a ja sam odmah skak’o evo ga Wasdas novi forum mod :)!Onda jednu noc kazem kada ces dobiti promote, a sjutradan dobi JuniorModa :D!Bio si mi omiljeni mod, nedostajaces mi mnogo!

Hvala ti puno za sve ti se jedan od prvih sa kojim sam pričao na ts i uvek si mi pomogao za sve…mnogo mi je žao što napuštaš hvala ti i sve najbolje! :’(

Cak sam citao tvoju biografiju pre nego sto si postao mod, bas mi se svidjela i znam da ti je zoki jedan od prvih frenndova <3!

Poz Was bilo mi je drago poznavati te. :smiley: Srecno u Životu.

Necu zaboraviti tvoje reci: Legija ti si Bog xD

Inace, Wasdase jesi li dobro izmislio oko napustanja SC Tima?Nemoj da se pokajes jer posle nema nazad!

[quote=“Aleksa333” post=117248]Inace, Wasdase jesi li dobro izmislio oko napustanja SC Tima?Nemoj da se pokajes jer posle nema nazad![/quote]Ima uvek nazad!

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока

Dobar moderator, kad udje na server skine /v krece atmosfera :wink:
Dobar pvp er :slight_smile:
Pre moda obican lik rage (ahaha), mod-master lv 100/100
Dobar :slight_smile:
Nedostajace jos 1 legenda ;(

[quote=“Odd3” post=117249][quote=“Aleksa333” post=117248]Inace, Wasdase jesi li dobro izmislio oko napustanja SC Tima?Nemoj da se pokajes jer posle nema nazad![/quote]Ima uvek nazad!

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока[/quote]
Nema u ovom slucaju na zalost :(…

Wasdase nisam imao priliku da te upoznam bolje ali kako sam video da te opisuju drugi cini mi se da se super lik zato mi je zao da predas moda ali ok , kako ti kazes !
Wasdas jedan , oni sto :wink:

Pozdrav Wasdas, nedostajaces nam svima (valjda) :frowning: