Da li se slazete?

http://prntscr.com/sdvupp
superwoman01 je rekla da je on izasao sam iz sc tima.
http://prntscr.com/sdvv5i
Batica govori da je on izbacen iz sc tima ?
Ako ne znate o kome pricam to je djolex_99.
Koga vi ovde jebete vise ne kontam.
Po meni superwoman01 se sada ponasa kao da je Vlasnica ovog servera boginja da li se vi slazete?
Ovde je istina sto je superwoman01 rekla ovo sto je Batica napisao je laz po meni nadam se i po vama.
Razumem da moderator/ka laze ali Vlasnik servera koji je napravio taj isti server pff.
Ne znam ko koga vise jebe sa ovim lazima.
Mozemo vas lako prijaviti policiji za uzimanje ip adrese gde mozete da upadnete u nas komp itd nmp ni ja. bez nase dozvole tako ja bar mislim.

  • brisete temu gde on izgovara sve istine o serveru wtf man , igraci nemaju pravo glasa.
    Ono sto sam prijavio Kambera to nece nikad biti posto je on dugo u vasem timu recicete
    dali smo mu ,opomenu" hahahahaha.
    Ja sam odlucio da quitam kad sam video + manic dobije 4-3 donacije na dan odprilike 10e po mom misljenu
    Poy vidimo se.
    djolex_99 je bio nabolji moderator ikada kojeg sam video.

LOL

Ja da dobijam ovoliko para od servera jeo bih golden meat , ko ne zna neka kuca na google sta je .

Superwomen je moja ljubav zivota wtfff

Osecam da nisi nista procitao

Ja se ne slazem, poz

?

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Jebiga, jeste da sam ja njega vredjao dosta dok je bio igrac al ozbiljno me je nervirao… Ali izaso mi je u susret dosta puta tako da sada necu nista lose da kazem o njemu.

Nit sam mrzeo lika nit sam ga voleo nesto preterano, ali ono ako lazu nije okej , a sa obzirom na to da smo navikli da pricaju neke svoje pricice a kada im se neko suprotstavi , tj kada neko dodje i kaze istinu guraju takodje neke price koje nemaju veze sa vezom, i onda ti ni kriv ni duzan dobijes ban sa foruma jer si reko istinu

Ja ne znam da li si ti uopste procitao tu moju poruku gde sam ja to rekla :lol:

superwoman01 ostavila zahvalnicu i caos pozz

Ja cu napraviti video itd i pokazati "skrivene sajtove sc tima, nisu nes ali ono xd

Meni je najjace kad je superwoman01 rella na tsu ja pricao sa njom jel bi srusila jedan blok gusarima za 50evrica? Ona je odgovorila hmm primamljivo hahahahahahahah
To sam je iz zajebancije pitao ali ko bi jos dao 50e …

Stvarno, kako te samo nije sram i stid, balavac, ti jedini pametan ovdje došao sa optužbama da neko laže bruka i sramota.
Sve da jeste ili je izbačen iz tima, šta to tebe interesuje, derište neodgojeno i bezobrazno.
Svojom glavom ne razmišljaš ni malo nego ko tele, šta ti kaže neko ti veruješ, i čudimo se što su današnje generacije ovake.
Prozivaš Baticu, može otac da ti bude, šta god on uradi upravu je i server je njegov.
Ko si ti, da tebi neko polaže račun dal je izašao ili izbačen, da ti ja kažem.
Ti si niko i ništa, jedan neodgojeni klinac.
Ti nekoga da prijaviš policiji?
Zbog čega?
Zbog toga što si ti dobrovoljno pristao i prihvatio da ti SCAC uzima podatke.
Malo pročitan nešto edukuj se.
Sramota današnje omladine.
Bruka i sramota.

‎Stvarno, kako te samo nije sram i stid, ti jedini pametan ovdje došao sa optužbama da neko laže bruka i sramota.
Sve da jeste ili je izbačen iz tima, šta to tebe interesuje, bezobrazno.
Svojom glavom ne razmišljaš kaže ti neko ti i veruješ, i čudimo se što su današnje generacije ovake.
Prozivaš Baticu, može otac da ti bude, šta god on uradi upravu je i server je njegov.
Ko si ti, da tebi neko polaže račun dal je izašao ili izbačen, da ti ja kažem.
Ti si niko i ništa, jedan neodgojeni dečak.
Ti nekoga da prijaviš policiji?
Zbog čega?
Zbog toga što si ti dobrovoljno pristao i prihvatio da ti SCAC uzima podatke.
Malo pročitan nešto edukuj se.
Sramota današnje omladine.
Bruka i sramota.

[quote=“MoralniNemoral” post=255982]‎Stvarno, kako te samo nije sram i stid, ti jedini pametan ovdje došao sa optužbama da neko laže bruka i sramota.
Sve da jeste ili je izbačen iz tima, šta to tebe interesuje, bezobrazno.
Svojom glavom ne razmišljaš kaže ti neko ti i veruješ, i čudimo se što su današnje generacije ovake.
Prozivaš Baticu, može otac da ti bude, šta god on uradi upravu je i server je njegov.
Ko si ti, da tebi neko polaže račun dal je izašao ili izbačen, da ti ja kažem.
Ti si niko i ništa, jedan neodgojeni dečak.
Ti nekoga da prijaviš policiji?
Zbog čega?
Zbog toga što si ti dobrovoljno pristao i prihvatio da ti SCAC uzima podatke.
Malo pročitan nešto edukuj se.
Sramota današnje omladine.
Bruka i sramota.[/quote]
Izvini pametni

+covek napravio drugi nalog gg hahahahahahahah

Dobro svako ima svoje misljenje ne mogu ja nista protiv vaseg ali likovi lazu moderatorka prica drugo vlasnik drugo ko tu sad laze a ko ne laze…

Ne seri da brisete komentare lmaoo

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Kad vec brisete poruke bar odgovorite klovnovi propali