Da li se slazete?

Slazem se sa tobom da to nije u redu i ja mislim da bi od sad moderatori trebali da pricaju istinu sta se desava sa serverom itd…
Na primer koncita na forumu napisao da su imali ddos napad u to vreme,a modovi pricaju da je nama do neta itd…
Ako neko ddosa ili bilo sta recite slobodno jer je to normalno u minecraft comunity,niti vam kvari ugled niti bilo sta drugo,meni je bitno da moderatori priznaju gresku i da ne lazu igrace vise ce ih postovati.
Toliko od mene pozz.

Koliko tebe zapravo muce kuci ja ne vjerujem

Ja samo trazim da pricaju istinu ovde sto sam poslao slike ne zna se ko je u pravu iliti ko koga jebe.

@Assist
Vrati se na poruku koju je Konćita napisao i pročitaj je opet, pa onda piši nešto :slight_smile:
Također, odkud ti znaš šta je istina, a šta ne?
Znači istina je što ti kaže Djolex i Gveklom, to je 100% istinito i nema sumnje?

[quote=“Midza43” post=256023]@Assist
Vrati se na poruku koju je Konćita napisao i pročitaj je opet, pa onda piši nešto :slight_smile:
Također, odkud ti znaš šta je istina, a šta ne?
Znači istina je što ti kaže Djolex i Gveklom, to je 100% istinito i nema sumnje?[/quote]
Ovo se vidi tacno da laze Batica koji je vlasnik tog istog servera gg wp , Midzo jel si ti mozda pogledao slike sto sam postavio?
@Midza43

Midzo43 jel tebi normalno da Vlasnik servera laze po meni nije?

A u redu je optužiti nekog da laže bez pravih dokaza, samo zato jer tebi ne odgovara prava istina, pa je malo iskrivljuješ?

EDIT:

Ključna riječ ovdje je “po meni”.
Znači ti ako tako kažeš to je istina i gotovo.

Jel vidis da imam dokaze postavio sam ih u prvoj poruci buraz jel si ti corav ili sam ja corav , mi hocemo pravu istinu a ne da lazete vasa fora je da stitite server i moderatore i da sto se tice Kambera Batice jel ste mu dali opomenu Hahahahahahhahahahahahha

Tvoji dokazi govore da Batica laže?

Da li ste pali na toliki nivo da stitite server , moderatore i lazate?

Lupi lajk ako hoces dramu

Jel si time uspeo nesto ? Kako mrzim te idiote…

Volim kljukusu sa sirom wtf

Jel si ti pogledo slike pitam li se ja?
Pa vidis na slikama da ne zna vise ko koga laze iliti ko koga jebe vise ovde sa lazima bo vas ker i opet stitite server…

I ja mrzim ljude koji ne sagledaju situaciju nikako i ne žele prihvatiti istinu, pa je iskrivljuju na način da njima odgovara.
Ne skreći sad sa teme, tvoji dokazi govore da Batica laže?
Ne druže, ti si našao dvije suprotnosti i nisi ni sekunde razmislio (a vidim da nisi dobro ni pročitao šta su napisali sw01 i Batica), te se odabrao jednu stranu i počeo pljuvati i optuživati drugu.

Ti očigledno nisi ni pročitao odgovor od Superwoman01…

Nmg ja da se svadjam ovde vise lakse mi napraviti video gde cu pokazati kao ,skrivene sajtove" serba lol hahahah itd sad bi ja rekao sve i sjebao bih vas ali cu napraviti klip gde cu ispricati sve mrzi me da pisem sad ovde i da se svadjam pa vi pisite u komentaru poz

Ne seri da postoje skriveni sajtovi

Znas sta mi jadno to sto su se zavukli Batica i superwoman01 u rupe i nista neodgovaraju i kazu moderatorima vrv kao ajde smislite neku laz

Vidiš evo preko godinu dana sam u timu, a nisam znao da imamo skrivene sajtove.
Željno iščekujem tvoj video klip, pa da vidim kakve skrivene sajtove imamo.

EDIT: “Neću da se svađam.” Zašto si onda otvorio temu? Očigledno nisi iz neke dobre namjere.