Crop hoperi -factions

ne rade lepo
to je to

[quote=“маркус” post=273382]ne rade lepo
to je to[/quote]

Predlazem da se napravi da mogu 2 crop hopera da se stave u svaki chunk, dosta kaktusa ovako propada. Kakav god sistem se napravi sa hoperima, kad tad se crop hoper zaglavi i onda propada kaktus

Sent from my iPhone using Tapatalk

[quote=“KennyZZ” post=273383][quote=“маркус” post=273382]ne rade lepo
to je to[/quote]

Predlazem da se napravi da mogu 2 crop hopera da se stave u svaki chunk, dosta kaktusa ovako propada. Kakav god sistem se napravi sa hoperima, kad tad se crop hoper zaglavi i onda propada kaktus

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

Istina, pogotovo sad kad su sjebani hoperi ali i pre toga se neki napune i zapuse dok u drugima konst prolazi samo 3 kaktusa

Fixati crop hopere pod hitno

[quote=“KennyZZ” post=273383][quote=“маркус” post=273382]ne rade lepo
to je to[/quote]

Predlazem da se napravi da mogu 2 crop hopera da se stave u svaki chunk, dosta kaktusa ovako propada. Kakav god sistem se napravi sa hoperima, kad tad se crop hoper zaglavi i onda propada kaktus

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Pa tek ćeš tad smarati kako je kriper bedan, a kaktus preop

[quote=“AwesomeHal” post=273388][quote=“KennyZZ” post=273383][quote=“маркус” post=273382]ne rade lepo
to je to[/quote]

Predlazem da se napravi da mogu 2 crop hopera da se stave u svaki chunk, dosta kaktusa ovako propada. Kakav god sistem se napravi sa hoperima, kad tad se crop hoper zaglavi i onda propada kaktus

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Pa tek ćeš tad smarati kako je kriper bedan, a kaktus preop[/quote]

Normalno da cu da smaram. A ti ces zato sto ih nemas da lazes samog sebe da je to fer samo da bi sabotirao mene koji ih imam. A da ste uzeli f war , f heads i koth wins nagrade (15 kripera) onda bi vas 20 pisalo kako kriperi rade ocajno .

Sent from my iPhone using Tapatalk

kamber je reko da nece biti nikakvih promena oko ekonomije , ne znam sto se i dalje trudis

u mesto sto se trudis na forumu potrudi se na ftop-u

Sent from my iPhone using Tapatalk

[quote=“KennyZZ” post=273395][quote=“AwesomeHal” post=273388][quote=“KennyZZ” post=273383][quote=“маркус” post=273382]ne rade lepo
to je to[/quote]

Predlazem da se napravi da mogu 2 crop hopera da se stave u svaki chunk, dosta kaktusa ovako propada. Kakav god sistem se napravi sa hoperima, kad tad se crop hoper zaglavi i onda propada kaktus

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Pa tek ćeš tad smarati kako je kriper bedan, a kaktus preop[/quote]

Normalno da cu da smaram. A ti ces zato sto ih nemas da lazes samog sebe da je to fer samo da bi sabotirao mene koji ih imam. A da ste uzeli f war , f heads i koth wins nagrade (15 kripera) onda bi vas 20 pisalo kako kriperi rade ocajno .

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Kad smo mi imali na pocetku, tada ste svi govorili da se ne slazete, a kada vi imate, onda odmah spamujes po 500 poruka kako trebaju da buffaju creepere? I ti ces meni pricati da je nesto fer? Evo, ako bi sada ispunili tvoju zelju i povecali vrednost kripera, ti koji imas trenutno oko 25-30 komada ces biti u OGROMNOJ prednosti u odnosu na nas i ostatak servera. Milion puta ti je receno kako se nece nista menjati i da su hteli, trebalo je na pocetku to uraditi da bi svi bili jednaki. I molim te nemoj vise smarati sa ovim temama, nista ne postizes time

[quote=“AwesomeHal” post=273399][quote=“KennyZZ” post=273395][quote=“AwesomeHal” post=273388][quote=“KennyZZ” post=273383][quote=“маркус” post=273382]ne rade lepo
to je to[/quote]

Predlazem da se napravi da mogu 2 crop hopera da se stave u svaki chunk, dosta kaktusa ovako propada. Kakav god sistem se napravi sa hoperima, kad tad se crop hoper zaglavi i onda propada kaktus

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Pa tek ćeš tad smarati kako je kriper bedan, a kaktus preop[/quote]

Normalno da cu da smaram. A ti ces zato sto ih nemas da lazes samog sebe da je to fer samo da bi sabotirao mene koji ih imam. A da ste uzeli f war , f heads i koth wins nagrade (15 kripera) onda bi vas 20 pisalo kako kriperi rade ocajno .

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Kad smo mi imali na pocetku, tada ste svi govorili da se ne slazete, a kada vi imate, onda odmah spamujes po 500 poruka kako trebaju da buffaju creepere? I ti ces meni pricati da je nesto fer? Evo, ako bi sada ispunili tvoju zelju i povecali vrednost kripera, ti koji imas trenutno oko 25-30 komada ces biti u OGROMNOJ prednosti u odnosu na nas i ostatak servera. Milion puta ti je receno kako se nece nista menjati i da su hteli, trebalo je na pocetku to uraditi da bi svi bili jednaki. I molim te nemoj vise smarati sa ovim temama, nista ne postizes time[/quote]
Ti posto si smrdljivi naocarac i insajder mislim da bi trebao da quitas mc, ne znam kako te nije sramota da igras vise.

[quote=“AwesomeHal” post=273399][quote=“KennyZZ” post=273395][quote=“AwesomeHal” post=273388][quote=“KennyZZ” post=273383][quote=“маркус” post=273382]ne rade lepo
to je to[/quote]

Predlazem da se napravi da mogu 2 crop hopera da se stave u svaki chunk, dosta kaktusa ovako propada. Kakav god sistem se napravi sa hoperima, kad tad se crop hoper zaglavi i onda propada kaktus

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Pa tek ćeš tad smarati kako je kriper bedan, a kaktus preop[/quote]

Normalno da cu da smaram. A ti ces zato sto ih nemas da lazes samog sebe da je to fer samo da bi sabotirao mene koji ih imam. A da ste uzeli f war , f heads i koth wins nagrade (15 kripera) onda bi vas 20 pisalo kako kriperi rade ocajno .

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Kad smo mi imali na pocetku, tada ste svi govorili da se ne slazete, a kada vi imate, onda odmah spamujes po 500 poruka kako trebaju da buffaju creepere? I ti ces meni pricati da je nesto fer? Evo, ako bi sada ispunili tvoju zelju i povecali vrednost kripera, ti koji imas trenutno oko 25-30 komada ces biti u OGROMNOJ prednosti u odnosu na nas i ostatak servera. Milion puta ti je receno kako se nece nista menjati i da su hteli, trebalo je na pocetku to uraditi da bi svi bili jednaki. I molim te nemoj vise smarati sa ovim temama, nista ne postizes time[/quote]

Pa druze ne znam da li si ti mutav. A meni su kriperi pali s neba? Ja sam na pocetku kada vi niste imali ni po 2m placao kripere po 5m i davao silkove za kripere . Da ne pricam davao i pare RL da bih u crate-u izvukao nekoliko komada. Pa ja da ih nisam kupovao uopste sada bih na ftop imao jos 50m vise minimum o kojoj ti prednosti pricas . Trenutno ste VI u prednosti zbog toga sto sam JA spucao 50-60-70 miliona na beskorisno smece. A ja ne trazim da u prednosti budemo MI nego da rese spawnovanje mobova a ne da mi se spawna creeper redje nego sto mi kum iz svajcarske dolazi u posetu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nije okej ni da menjaju kripere a nije ni okej sto nisu rekli da nece biti nagrada za ftop na kraju meseca vec su to rekli kad se horda potrudila da zauzme 1. mesto i na kraju nista nije bilo tkd ne bi bio veliki problem ni da se promeni cena kripera ako tako gledamo…

u mesto sto se trudis na forumu potrudi se na ftop-u

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

smorilo je 2 sezone da te zajebavamo, uzivaj malo na ftopu

u mesto sto se trudis na forumu potrudi se na ftop-u

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

smorilo je 2 sezone da te zajebavamo, uzivaj malo na ftopu[/quote]

Mislim da te treba podsetiti da si predprosle sezone bio 6. mesto

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bas mene briga sto si ti bacao stotine evra i milione na serveru, to nije nikakav razlog da budu buffani. I tebe niko nije terao da ih kupujes, znao si kolko daju kriperi tad i sad smo ti svi mi krivi sto ne mozes zaraditi ko zna koliko od njih.

[quote=“Jale_PvP” post=273402][quote=“AwesomeHal” post=273399][quote=“KennyZZ” post=273395][quote=“AwesomeHal” post=273388][quote=“KennyZZ” post=273383][quote=“маркус” post=273382]ne rade lepo
to je to[/quote]

Predlazem da se napravi da mogu 2 crop hopera da se stave u svaki chunk, dosta kaktusa ovako propada. Kakav god sistem se napravi sa hoperima, kad tad se crop hoper zaglavi i onda propada kaktus

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Pa tek ćeš tad smarati kako je kriper bedan, a kaktus preop[/quote]

Normalno da cu da smaram. A ti ces zato sto ih nemas da lazes samog sebe da je to fer samo da bi sabotirao mene koji ih imam. A da ste uzeli f war , f heads i koth wins nagrade (15 kripera) onda bi vas 20 pisalo kako kriperi rade ocajno .

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]Kad smo mi imali na pocetku, tada ste svi govorili da se ne slazete, a kada vi imate, onda odmah spamujes po 500 poruka kako trebaju da buffaju creepere? I ti ces meni pricati da je nesto fer? Evo, ako bi sada ispunili tvoju zelju i povecali vrednost kripera, ti koji imas trenutno oko 25-30 komada ces biti u OGROMNOJ prednosti u odnosu na nas i ostatak servera. Milion puta ti je receno kako se nece nista menjati i da su hteli, trebalo je na pocetku to uraditi da bi svi bili jednaki. I molim te nemoj vise smarati sa ovim temama, nista ne postizes time[/quote]
Ti posto si smrdljivi naocarac i insajder mislim da bi trebao da quitas mc, ne znam kako te nije sramota da igras vise.[/quote]Vredjao bih te al isk bmk za tebe. Smrdis po ceo dan ovde i cmaris se svima. Kys

Ne nego ces napraviti za 2h kaktus farmu strpati svoju guzicu 6 meseci afk i uzeti sezonu. 0% truda 100% uspeh. To ti je najbolje zato sto samo to i znas da radis. Ti mrzis sebe sto si ziv pa te normalno mrzi da mrdnes buljom malo da se potrudis oko necega.
Evo posto se zalis na moje primedbe a ja sam rekao takodje da se i kaktus ubrza jer u poslenjih par dana slabo radi i daje 3x manju zaradu videcemo sada tvoju efikasnost sa kaktusom u narednom periodu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nemas ti prava da pricas o trudu. Vidi se da ne znas nista kad jedva imas jednu farmu. Uopste se ne pravi brzo farma i ako hoces zaraditi dosta od nje, mora biti ogromna, a ako sam radis na njoj, trebace ti citava vecnost (da ne spomenem koliko hoppera treba za kaktus farme). Ja ne vidim da si se ti ista potrudio za te kripere osim sto si bacao nenormalnu kolicinu para kao i za ostalo sto imas na ftopu, tako da bolje cuti i ne blamiraj se.

Evo ja cu da ti objasnim da ne budes previse glup za ubuduce i da se trudis jos manje nego sada. Kada uradis lepo sva 3 upgrade-a za rast kaktusa napravis oko 25 spratova kaktusa (za koju treba petorica ljudi da rade max 5h) i posto imas 30% veci rast kaktusa ne moras praviti 50 i vise spratova jer ce se crop hoperi zaglaviti u svakom slucaju i na 25 spratova. Posto si banovan za xray ove sezone a sa baze nam se inace ne skidas cudi me kako nisi video da imamo 4 kaktus farmi po 16 chunka jedno pored drugog. Ja ti mogu reci za trud sta hocu, na pocetku sezone sam zaradio od psenice 5 miliona dok niko nije imao ni 2m iako ste srali po lajvu slusao sam vas da sam uplacivao sc poene, kupovao elitre i prodavao . Sto je naravno netacno, ja sam sa 2 kompa dnevno uzimao po 2 elitre od afkanja i prodavao. Pored toga , sposoban sam da nafarmam bar 40 steka emerald blokova svakoga dana sto se parama u RL ne moze platiti, dok ti verovatno ne bi mogao ni 10 steka. Po sezoni samo ja postavim bar 1 milion iron blokova ako ne i vise, sto se takodje ne moze parama u RL kupiti. Baza se isto ne pravi tako sto je platis i samo se stvori gde ti pozelis. Da dodam na sve ovo ja sam ove sezone uplatio 120e (pre pocetka sezone) i pre nekoliko dana jos 4.500 dinara a moze se reci da smo vam se malo na ftopu usrali u zivot. Tako da bih vas molio da manje jedete govna da se neko od nas ne trudi vec da sve placamo parama. Vi imate Shuk4, Seven , i jos nekoliko igraca koji isto tako uplacuju rankove za pare, kupuju silkove ig-ove i ostalo pa vam niko nikad nije rekao da se niste trudili predhodnih sezona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

u mesto sto se trudis na forumu potrudi se na ftop-u

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

smorilo je 2 sezone da te zajebavamo, uzivaj malo na ftopu[/quote]

Mislim da te treba podsetiti da si predprosle sezone bio 6. mesto

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

preprosli gr zadnjih 2 meseca nisam imao 2d ukupno online sem kad smo dolazili tebe da raidamo i produzavamo power