Crop hoperi -factions

Evo ja cu da ti objasnim da ne budes previse glup za ubuduce i da se trudis jos manje nego sada. Kada uradis lepo sva 3 upgrade-a za rast kaktusa napravis oko 25 spratova kaktusa (za koju treba petorica ljudi da rade max 5h) i posto imas 30% veci rast kaktusa ne moras praviti 50 i vise spratova jer ce se crop hoperi zaglaviti u svakom slucaju i na 25 spratova. Posto si banovan za xray ove sezone a sa baze nam se inace ne skidas cudi me kako nisi video da imamo 4 kaktus farmi po 16 chunka jedno pored drugog. Ja ti mogu reci za trud sta hocu, na pocetku sezone sam zaradio od psenice 5 miliona dok niko nije imao ni 2m iako ste srali po lajvu slusao sam vas da sam uplacivao sc poene, kupovao elitre i prodavao . Sto je naravno netacno, ja sam sa 2 kompa dnevno uzimao po 2 elitre od afkanja i prodavao. Pored toga , sposoban sam da nafarmam bar 40 steka emerald blokova svakoga dana sto se parama u RL ne moze platiti, dok ti verovatno ne bi mogao ni 10 steka. Po sezoni samo ja postavim bar 1 milion iron blokova ako ne i vise, sto se takodje ne moze parama u RL kupiti. Baza se isto ne pravi tako sto je platis i samo se stvori gde ti pozelis. Da dodam na sve ovo ja sam ove sezone uplatio 120e (pre pocetka sezone) i pre nekoliko dana jos 4.500 dinara a moze se reci da smo vam se malo na ftopu usrali u zivot. Tako da bih vas molio da manje jedete govna da se neko od nas ne trudi vec da sve placamo parama. Vi imate Shuk4, Seven , i jos nekoliko igraca koji isto tako uplacuju rankove za pare, kupuju silkove ig-ove i ostalo pa vam niko nikad nije rekao da se niste trudili predhodnih sezona.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

koga lazes da si bacio 120 eura samo?
samo pepsy ima 9 silk2 ako ne i vise, plus sto si uplacivao poene za keyeve, uzimao si rankove za pare, + ig farme?
ne bi reko da je to 120 eura hahahah

Problem je u tome što imate samo po 20 spartova cactusa. :slight_smile:

Nista nismo menjali oko crophoppera, provericemo u svakom slucaju.
to je to