BuG nestajanje itema RolePlay

jednostavno preko noci nestane jako mnogo itema, dal ima ikakvo rjesenje za ovo ubija me pomisao da sam ostao bez preko 200 000$ mozda i 300K Drzim sve u cestovima ne stavljam na racun da me ne smaraju imam skoro 350k blokova slomljeni a nemam ni para niti rude.

Da li jos neko sa RPa ima ovaj problem, posto se do sada niko nije pozalio. Da ne uzima mozda neko koje na plotu sa tobom?

Provjeri dali je neko sa tobom u plotu sacu ja uci pa vidjeti jeli meni ista nestalo!

Mozda si ga add na plot pa ti taj grifa stalno,zato proveri kad udjes na srw udji na svoj p i kucaj /p i ako imas nekog add kome ne verujes kucaj /p remove
A ja nmg proverit jer ne igram to xD

[quote=“Dusan213” post=39550]Mozda si ga add na plot pa ti taj grifa stalno,zato proveri kad udjes na srw udji na svoj p i kucaj /p i ako imas nekog add kome ne verujes kucaj /p remove
A ja nmg proverit jer ne igram to xD[/quote]

Kao prvo: /p je sada na RolePlay kao /points jer sada imas SC Poene svuda.
Kao drugo: Da bi video ko mu je na plotu mora da ukuca /plot info
Kao trece: Da bi sklonio igraca sa plota mora kucati /plot helper remove [ime]
B)

Ima problem RWR jer sa njom se druzim tako da znam a za ostale neznam. Prvi put primetio da se desava u cestu koji je na peci i gdje ima hoopera pa nisam se zalio bio sam zakinut mozda za 10k al sad u cestu mi nestalo smaragd skoro pun cest a jedan cest ima 171 072$ vrijednost i dijamanata 139 968$ gold neznam koliko mi je nestalo oko pola cesta a on pun bude 93312$ otprilike sam izgubio 130k emeralda 120k dijamnta i 50k zlata. Uopste mi se vise ne ulazi to je vise od 7 dana kopanja.

Izbaci sve iz svojeg plota i igraj normalno ako ih neces izbaciti prodaj sve cim pokupis iz rudnika i cao

To može svako da izmisli.

Hajde imaj ti na svom krampu 350 000 razbijeni blokova.

Hajde vidi koliko imas ti na svom krampu slomljeni blokova pa da vidimo koliko je izmisljeno. ja cu ti dati svoj sa 340 000 slomljeni blokova pa se uvjeri.

ne dodajem nikog nikad na plot, igram sa RWR koji ima najvise para i koji mi je platio da predzem vecinu rudnika! Admini znaju o kome se radi.

ne dodajem nikog nikad na plot, igram sa RWR koji ima najvise para i koji mi je platio da predzem vecinu rudnika! Admini znaju o kome se radi.[/quote]
Problem? Sta mislis kako je dosao do toga da ti pomogne? A i ja RWR ne bih dao lust papira da mi cuva… c:
Ti si kriv jer te on stalno pljacka!

ne dodajem nikog nikad na plot, igram sa RWR koji ima najvise para i koji mi je platio da predzem vecinu rudnika! Admini znaju o kome se radi.[/quote]
Problem? Sta mislis kako je dosao do toga da ti pomogne? A i ja RWR ne bih dao lust papira da mi cuva… c:
Ti si kriv jer te on stalno pljacka![/quote]

ne razumijem tvoj odgovor i zasto se obracas. Trazim odgovor od admina da vidim sta oni misle o ovom!

Neko ti krade stvari nemogu nestati jos nikom na serveru tek tako! Niko na srw se nije zalio da su mu nestale stvari samo ti!

Ne znam sta da kazem, ne deluje mi kao bug, jer bi onda svima nestale stvari a ne samo vama. Preporucujem da popricas sa clanovima plota i utvrdis sta se desilo

Batice nemoj da se lako vijeran, samo su njemu nestale stvari, to znači da on laže 99% ili da je bug u pitanju 1%, jer samo njemu nestaju stvari, i 'ajde i da ne laže, ko još drži 300 000$ na plotu, tj. u itemima, koje može prodati komandom /sell all, illi /sell hand, kako već?!

Hajde vidi koliko imas ti na svom krampu slomljeni blokova pa da vidimo koliko je izmisljeno. ja cu ti dati svoj sa 340 000 slomljeni blokova pa se uvjeri.[/quote]

340 000 slomljenih blokova wat pa nemas unbreaking X (10) niti X (10) nije dovoljno da unistis 300 000 blokova!! Sam si eto tu prizno da lagis

Momak lock na temo RWR te krade tako mi je bilo na sky blocku posle gr za novu godinu dodam lika na is on igro i nestanu dmd on kaze bag dobro ajde drugi dan gold treci dan sve ? To je neki bag verovatno :wink:

neznam zasto mi spamate po temi i optuzivate ko god zeli provjeriti dat cu mu svoj kramp pa nek se sam uvjeri. A i sad imam preko 100K u blokovima i zasto vas briga koji stil igre ja igram. Licno mislim da vise niko ne radi tako da ostavlja iteme u inventar jer nema niko para ni da kupi rudnike. Vi kako hocete (mislim na admine) od tog dana jednostavno ne ulazim na mc samo provjerim jednom dnevno i van izlazim. Cak se desi ako je cest pun itema i pokupim jedan item meni automatski uleti u inventar citav red tog itema. Jeli to BUG. A imam samo jednog na plotu da je pokrao toliko pare bi mu porasle za 300k al nisu. I da mu sad kazem da mi nakopa to kopat ce 7 dana. Druga stvar nisam deriste admini su upoznati imam 29god i igram ovo na svoj nacin.

DMD pick moze da slomi maksimalno 1025 stona a ako ima Unbreaking III moze maksimalno da slomi 4100 blokova stona. Formula po kojoj povecaca durability je (100/(Level+1))% tako da i ima nesalomivost X daleko je od 300 000. Pretera ga malo.