BuG nestajanje itema RolePlay

Zoki fact provider :smiley:

Polomljeni blokovi se prenose sa pika na pik tako da je moguce slomiti toliko blokova, a i da se ne prenose mogao je on da popravlja jedan isti pik bezbroj puta i tako dodje do tog broja.

Mislim da nesto nije u redu sa tvojom matematikom:
Ako se jedan emerald moze prodati za 5.5 onda jedan stek kosta 645.5=352, u veliki cest stane 56 stekova to je 56352=19712 sto je daleko ispod vrednosti koju si ti naveo.
Jedan dmd se prodaje za 4.5 stek je 644.5=288, u velikom cestu ima 56 stekova, dakle 56 288=16128 takodje daleko od tvoje vrednosti.
Gold za 3 stek je onda 64
3=192, veliki cest 56
192=10752

Ja sam drzao 6 cestova punih golda nije mi ni jadan komad nestao tako da verovatno ti krade onaj koga si add na plot, takodje taj sto ti ukrade ne mora da kuca sell hand da bi prodao moze jednostavno da cuva i malo po malo prodaje to se ne moze ni primetiti.

29 god?
Prilicno si nepismen za te godine. Lol

Ako ti imaŔ 29 god. pa onda ja imam 14564674646446546645357 god. možda i viŔe. :lol:

Zoki brani se, deca te tuču :smiley:

EVO JA se slazem meni su nestale stvari iz endchesta i nestali su mi oklopi sa stalka!!! ima par nestanka naprimer nestala mi je krava koju sam kupio sa SC poenima a niko kod mene nije add an!!!

Pa nije meni napisao za godine :))) ja nemam 29 ja imam 33 :slight_smile:

Itemi nestaju ako su recimo u okvirima pa skripta obrise neke okvire kako bi smanjila lag u tom chunku. Nemojte stavljati mnogo okvira u jedan chunk i nece nestajati. Isto se desava i sa mobovima. Na SB je recimo igranicenje od 30 mobova po chunku, ukoliko imate vise skripta ce pokusati da smanji lag tako sto ce obrisati mobove iz tog chunka. Zavisi od skripte, na SB recimo, ima posebna podesavanja za spawn mobova po vrstama, recimo neutralni mobovi su odvojeni od hostile, sipe ili lignje su posebna grupa, seljaci isto tako. Chunk je po visini, tako da ne mozete recimo na SB da imate 20 krava na visini 128 i jos 29 krava na visini 16.

Chunk koordinate nadjete ili preko F3, mozete preko /seed pa onda na net, mozete da koristite glich sa ledom posto se onda vide granice chunka ili da delite koordinate sa 16. Recimo da se nalazite na 417,233 nabliza granica chunka je na 417/16=26,06 tj 26x16=416 i 233/16=14,56 14*16=224. Koordinate na kom se seku 4 chunka su 416,224 i onda brojite po 16 blokova u svim osama. Tako lepo isplanirate gde se nalaze koje farme. U teoriji mozete sa 3x3 poljem da imate 120 zivotinja :slight_smile:

Zokiruma za admina :stuck_out_tongue:

Pa jesam li ja bug-ovan na ovom serveru ili sta. Kako je moguce ako sam bio odsutan 7 dana dolazim na server i slucajno provjerim rep poene kad imam samo 4 a bilo ih preko 20 neznam tacno koliko! I nemojte molim vas spamati pisajuci neko ti davao rep- , jer nisam bio tu niti dobijam rep- !

To se desilo svim igracima bio je valjda neki reset toga. Ja sam imao 100+ i dodjem sutra kad ono 40.

Ja se slazem sa zbunjenim nikog ja ne add jel svi kradu SVII ali malo sam bio po svom plotu I vidim pocinje mi nestajati oklopi sa stalkaa!! Svaki oklop mi je nestaobkoji sam imao a onda je I neatao stalak!! A nikoga nemam add a pred mojim ocima aonda kod mog komaije isto pa je mislio da sam ga ja opljackao

Ako neko shvati Å”ta je on napisao, neka napiÅ”eā€¦ :huh:

Ja sam shvatio, kaze :
ā€œJa se slazem sa zbunjenim nikog ja ne add jel svi kradu SVII ali malo sam bio po svom plotu I vidim pocinje mi nestajati oklopi sa stalkaa!! Svaki oklop mi je nestaobkoji sam imao a onda je I neatao stalak!! A nikoga nemam add a pred mojim ocima aonda kod mog komaije isto pa je mislio da sam ga ja opljackaoā€

Ja se slazem sa zbunjenim. nikog ja ne add jel svi kradu SVII ali malo sam bio po svom plotu I vidim pocinje mi nestajati oklopi sa stalkaa!! Svaki oklop mi je nestao koji sam imao a onda je I neatao stalak pred mojim ocima a nikoga nisam add a onda kod mog komsije isto pa je mislio da sam ga ja opljackao

jel sada kuziss

Pa sto nisi tako i prvi put napisao nego pravis zabunu. Ti ustvari hoces da kazes ā€œJa se slazem sa zbunjenim nikog ja ne add jel svi kradu SVII ali malo sam bio po svom plotu I vidim pocinje mi nestajati oklopi sa stalkaa!! Svaki oklop mi je nestaobkoji sam imao a onda je I neatao stalak!! A nikoga nemam add a pred mojim ocima aonda kod mog komaije isto pa je mislio da sam ga ja opljackaoā€ jel tako?

Može li neko da mi prevede slijedeće riječi: nestaobkoji, neatao, aonda, komajie?! :lol:
Uradiā€™o biā€™ ja to na Prevodiocu, ali nisam ustanoviā€™o koji jezik je u pitanjuā€¦ :stuck_out_tongue:

oke ali zasto nemogu napraviti stalak za oklope

Da igrači sa rankom WandMan ne biā€™ bagovali armoreā€¦