Buducnost servera?

Jel neko od vlasnika i admina zapita koja je poenta i buducnost servera sa ovim nacinom igre? Da preciziram, gde igracima SIGME su omogucene sve moguce stvari pocevsi od banalnog psovanja pa do citovaranja, dok se drugim a pogotovo onim koji su im pretnja sankcionise sve pa cak i “gde ste pi*kice”. Malo je reci da je sve naklonjeno jednim, a time terate one igrace koji su tu da kupuju rankove i sebi i drugima. Malo je reci da nisam skoro video veci primitivizam. Recite da znamo jel poenta mozda napraviti sto vise naloga i citovati, da znam?

Ista situacija i na prison ahahahahahah, jbg nema vise modova normalnih. Pre je bilo ljudi koji su hteli da budu modovi i prijave bile na svakih 6 meseci, sad su stalno otvorene i opet dodje 2 3 moda novijih za ceo gr

1 Like

Pozdrav Despot Lazarevic

Želio bi da znam na koji način postoji neka naklonjenost njima? Ukoliko stvarno postoji problem evo da ga riješimo odma u ovoj temi, jer naklonjenost/targetovanje igrača je zabranjeno kao moderatoru. A ovo su vrlo velike optužbe koje dolaze sa tvoje strane.

Ja ću se pronaći u ovoj prijavi i žalbi jer ja sam jedini koji i ulazi u Survival i zadužen sam za isti. Ne vjerujem da bilo ko drugi od moderatora ima neku interakciju sa igračima na Survivalu sem mene. A ja te lično mogu uvjeriti da ja tek naklonjenost prema nekom vjeruj mi nemam.

  • Pa me zanima sljedeće:

Da li je možda odbijena neka prijava koja nije trebala biti? Ako jeste slobodno proslijedu tu prijavu ovdje.
Problem ja ovdje koji vidim odma jeste da ti na tom profilu nisi uputio niti jednu prijavu igrača, ne znam kako onda očekuješ da se nešto kazni jer ne možemo stalno biti tu.

Pozdrav , kao Lider “SIGMA” fakcije cu odgovoriti na ovo , nijedan moj clan (fakcije) nema nikakve privilegije na serveru. Ako igrac CITUJE onda uzmes i prijavis ga naravno sa dokazima (video zapis) , cuo sam da su te OVERCLAIM i verovatno si pod stresom pa pravis ovu temu nije mi cilj da te isprovociram ovim ali sam tako cuo. Ako je neki IGRAC iz moje Fakcije koristio Nedozvoljena sredstva i imas snimak , izbacicu ga iz fakcije i ides forum i prijavis i kraj price . Ako je ova situacija za OVERCLAIM netačna onda samo zanemari :slight_smile:

Pozdrav , Gveklom_PvP

Za pocetak da odgovorim postovanom Creper1Blow-u, pre svega hvala na brzom odgovoru i zainteresovanosti da resavanjem problema. U skorijoj buducnosti ce biti dostavljeni dokazu i formatima slika/snimaka. Da se razumemo, neko ko je na serveru iz zabave u slobodno vreme a ne dokazivanje do sad nisam imao potrebu da bilo koga “prijavljujem”, ali danas sam odlucio da dobronamerno skrenem paznju da ako vec nema moderatora aktivnih jer verovatno ovo nije primarni posao Vas moze da se nadje neko resenje na drugi nacin. U svakom slucaju nisam jedini koji ovo misli, a ako ubacite osobu da gleda sa strane server mesec dana potvridce Vam isto. Srdacan pozdrav, Despot.

Sto se tice Gvlekoma tvojih navoda, pre svega moracu da te ispravim da u ovom slucaju ste mogli samo da gledate i divite veorvatno jednoj od lepsih baza (do danas :D) jer ste daleko od overclaima. Sto se tice frustracije i tu gresis jer si me pomesao sa decom koja igraju na serveru jer sam na istom iz zabave, prvenstveno jer volim da “buildam” i ujedno vecini ljudi oko mene olaksam igru jer plasiram sve na tacni i odem u zivot. Tako da bilo mi je smesno da gledam scene danas kako se izlomiste oko baze. Sto se tice citera ne brini, SkilsForFree koji je vec popio ban za nedozvoljena sredstva a ovo mu je treci nalog samo promeni slovo je prvi na listi, a ima ih jos. Ovo cu da uradim cisto da pokazem koliko sam upravu i da malo ulepsam igru vecini. Ziv bio druze i srdacan pozdrav i tebi.

PS. Pazi kad krenem sa snimcima da ti ne padne power pa da ne bude suprotan overclaim <3

1 Like

Sta nemate privilegije kad ste pola Warlordovi plus dodati citevi na sve to idete tp random do igraca bez da je prihvatio vas zahtev ulazite kroz zidove juce doso neko od admina prokomentarisao bazu danas upala sigma blubersi i jos jedna f.Ako treba svakog od igraca da prijavljujemo za citovanje sigma moze odmah da se ugasi jer pola igraca na serveru ce reci isto sto i mi.A u ostalom za sta postoji anti cit zasto ne bude obavezan za sve igrace kao ranije.A sto se tice vas vlasnice mogli bi ste malo da unapredite staf i da ima malo vise aktivnih admina koji ce da prate sve kad vec anti cit nema.A i mogli bi ste da obidjete malo random igrace koji nisu u sigmi i vidite i njihovo misljenje vezano za ovu temu.A i u sotalom nisu citeri samo u sigmi nego ih je pun server.

Mi smo osigurani što se tiče OverClaima nemas brige za to :slight_smile:

1 Like

Ako neko iz moje fakcije cituje slobodno prijavi a dal je server pun čitera u potpunosti se slazem sa tobom.

1 Like

A i plus ako vec drzite server od kog imate zaradu i plus je naj jaci na balkanu pa barem nek opravda to i nek bude u svemu naj bolji a ne da ima naj vise citera pojacajte malo vise zastitu jer ja znam 3 igraca koja su dobila ban na 3 razlicita naloga

Freeskill ovo mu 3 nalog samo jedan od njih

Jedna stvar me zanim posto si vec lider kako tvoji clanovi idu tp do stalih igraca bez da je prihvacen zahtev za tp i kako ulaze kro claim zidove

Rekao sam sve u gore navedenoj poruci. Drago mi je da jos uvek imamo balkanski server sa ovoliko igraca i ovom igricom, ali mislim da ima mnogo “rupa” koje treba da se zakrpi da bi iole imao smisla. Ovako kao neko ko je planirao da kupi 5000sc poena jer je 20e nista, vec mi je to izgubilo poentu. Nadam se da ce admin shvatiti ozbiljnost i dobronomernost price.

S’postovanjem,
Despot.

Trenutno im ja nisam Otac , majka , deda , baba pa da znam do moraš da pitas njih…

Pa i ja sam hteo brate ali se ne isplati baciti dnevnicu za sc poene i za warlord rank

Pa kako se kod nas u f sve zna ko je kakav dal neko ima cit ili nema a mi smo f koja postoji 10 15 dana i sve smo sredili a vi koji postojite godinama ne znate ko je kakav i ko sta ima mislim malo je ono

Momci necu da se vodim pricama “rekla-kazala”, bas zbog toga sto ce durga strana da vodi u nedogled. Moj komentar je bio dobronameran za admine i vlasnika jer ovo smatram jednim vidom mini “biznisa” koji sto bi rekli “ima pricu”. Malo je apsurdno da vecina igraca i potvrdjuje i prica sta imaju al ne dobiju nista jer su ili stariji igraci ili imaju rankove, a sto je najgore od svega licno sam video da oni clean igraci bas zbog frustracije prema tim koji se iz nekog razloga cuvaju poskidaju sve i krenu sa “citovanjem”. Mislim da postoji par resenja za ovaj problem, a nadam se i mislim da ce organizacija da smisli nacin da resi isti jer ovaj kojim se postovani admine vodite da neko ili vi udjete uvece ili nekad u toku dana i banujete “manje bitne” citere (igrace) koji naprave novi nalog i rade isto ne vodi nigde.

Brate ti si u pravu ali evo ja i ti udjemo da iskuliram kad dodjemo sa posla ili udjemo da pobegnemo od devojke da nas ne smara i onda dodje neki citire koji nas vise iznapne nego ovi na poslu i devojka zajedno a plus dodje citer koji je u f i zasticen i koje je tu opustanje tu je samo veca nervoza.

OverClaim > Screenshot by Lightshot

1 Like

Druze, ziv ti meni bio ali od juce mozes da overclejmujes sta hoces s’obzirom da smo napustili server i poizbacivao ljude iz f (power < claim teritory). Sad mozes da se dokazujes, a juce si mogao samo da gledas kao sto sam i rekao a to govori i to da si tek jutris uradio claim.

Uzivajte, meni ovo smisla osim ako kolektivno ne krenemo da citujemo. Bacite pogled na neke od stranih srv poput “Herobrine” koliko jak protect imaju, pocevsi od togda da ne prihvataju cak ni sve textur packove. Ono je uzivanje za igru i cepanje sa ljudima.

Ova poruka nije odgovorila na moje pitanje što se tiče tvojih optužbi.

Po kojem osnovu vi mislite da je neki moderator njima pomagao, jer je to najveća optužba koja je došla u ovoj temi koja nije tačna

1 Like