Zvuk na hub-u.

Jedan veoma dobar predlog, da se nekako anulira/izbrise onaj zvuk lupanja, hodanja, skakanja bem li ga cega vec, pogotovu kad ima dosta igraca na hub-u onda postaje ne podnosljivo. Mislim na onaj kad udjemo na server pa se cuje dok se ne ulogujes i upalis antcheat, to me toliko nervira da je to strasno.

Odličan predlog, moraću da pogledam da li je tako nešto moguće ali mi se vise cini da je to client deo :confused:

A tek kad steka komp, pa cekas da se upali AC, pa ih upalis sto, pa gasis… Vise mi se mi ne igra kad mi to pojede živce ahahajahajaj

Dobar predlog.

Il kao da se doda CD u inv, i tu ubace neku muziku… npr. serbcraft himna i onda se pusti ta pesma umesto pesme na cd-u

Bio sam na nekim serverima ne lupa ovo, nista se ne cuje. Nego ja mozda mogu da ti dam predlog kako ovo mozes da resis, ako je moguce na ovaj nacin. Npr da dignes igraca 1 blok od zemlje (ili manje samo da server vidi igraca u vazduhu) i da ga tu zaledis ili kako god se to zvalo u mc. da kazemoda lebdi, koliko sam ja ovo shvatio da to lupanje da kazemo “stopala o zemlju”. xD Ja sam do pre koju god bio developer za SA:MP pa sam neke stvari resavao na glupe, ali efikasne nacine… xD I sto kaze Raca mogla bi neka muzika da se doda i to je cool dok se ceka malo ac ko ima losiju masinu da eto bar slusa muziku(melodiju) 10-15 sekundi… :smiley:

Zar ne moze prosto da stavi blok na kome se ne cuje lupanje stopala?

Da, ali ako igrac stisne “W” da ide napred ponovo ce se cuti zvuk… A jos postoji da kazemo “Guranje igraca” od 1.10, i kada se svi igraci nabiju u jedan blog, ja msm da tada nastaje haos sa ovim zvukovima xD. :smiley:

Onda staviti 2 bloka.