ZAŠTO ODUSTAJEM OD MINECRAFT-a ? [QUIT]

Pozdrav poštovani članovi Serb-Craft Foruma,dobrošli u nove…
Ovaj,mislim da sam pogrešio malo temu…

Da se vratimo na pravu priču…
Kao što ste videli u naslovu,da,nije šala…Odlučio sam nakon dugo vremena da polako quitam i Minecraft.
Zašto? Zato što dosta obaveza oko sezonskog posla,a sada uskoro i škole i još par privatnih obaveza mi ne daju više da provodim vremena za kompjuterom. Pored svega toga,pre par meseci sam se i preselio,nakon čega sam blago rečeno,polako prestajao sa igrom.Znate da sam i snimao na serveru imao sam i rank,ali vreme samo i obaveze nisu dozvoljavale da snimam i igram…Malo sam se iskreno i uplasio za pravo drustvo,pa sam vise menjao kompjuter za izlaske u grad i zezanje posle posla…
Da sto se tice posla,radio sam kao sezonac u Mini Marketu,dok ponekad vikendom sam isao sa ocem koji je elektricar,pomagao sam mu i radio za neki dodatni novac.I kako je ljeto prolazilo,sve vise i vise sam se odvajao od kompjutera i samim tim sam odsustvovao od igre.
A i pored svega toga,mislio sam da sam polako quitam,negde krajem godine,ali se ipak to desilo prije.

Minecraft kao igru igram vec 5 GODINA.Moj brat Petar,koji mi je pokazao istu,je quitao sa igrom 4 godine prije.Počeo sam samu igricu da igram zbog njega,čak i sam server SERB-CRAFT je prvo bio server na kome sam trazio brata i gledao dal je on online i ostalo,kako bi smo odigrali neki survival ili roleplay.Posle toga,dolazi moj drugar Nemanja,koji je igrao u osnovnoj skoli isto na Serbu,pa smo zajedno igrali roleplay od kad sam poceo uzimati rankove preko online store-a SC-a.

Fun facts :
Kao igrac koji je od tad poceo da uzima rankove i pomaze serveru,nasao sam se u jedno 8 sezona,tj.GR na top donatorskoj pozici od kojih sam bio u 2-4 sezone u top 3 na drugom mestu,a u preostalim sezonama sam bio negde na 4 mestu…
Kao igrac sam pristupio i vanilla podserveru iz zelje da gradim neke vece nemoguce gradjevine,zeleznice i puteve…
Kao igrac sam takodje upoznao se sa dosta moderatora,igrao sa njima i samim tim svojim znanjem sam doprineo mladjim igracima…
Kao igrac sam imao i svoju fakciju Titovi Pioniri,nakon cega smo bili par puta raidani pa smo se pre dve sezone preimenovali u BATU,da bi istu fakciju predao Honey_Badgeru zato sto je taj isti covek mene ispostovao i ubacio u fakciju pre par sezona.
Kao igrac sam igrao u fakciji JakuZZe sa “vasim omiljenim igracem” tolokosom,koji je iskreno bio dobar prijatelj za mene,naucio me je dosta oko raidanja i factions podservera.
Takodje,kao igrac sam dozvolio sebi da me server upamti po “čuvenom banu” sa roleplay servera od strane gustera24,za glichovanje obicnih semafor bannera,takodje mogu to upamtiti kao najsmesniji ban sirom citavog networka.
Kao igrac,imao sam bas dobre ideje,pravili smo takmicenja na teamspeaku,pravili smo i Serb-Craft ima talenat,kvizove na roleplayu i ts3,čuvenu obradu Baticinih i Manicevih Serb-Craft Vesti,snimao sam klipove i pre YT ranka,bukvalno smo pravili nesto sto niko nije…
Kao igrac sam proveo i najludje i nezaboravne dane na Vanilli,Roleplayu,Factionsu kao i ostalim podserverima.
Kao igrac sam ucestvovao u projektu eIgralista i pobedjivao sam na 2 regularna takmicenja sa prvim mestom i na finalnom dogadjaju sa 2 mestom u kvizu znanja.

Negde oko 12.Februara dobio sam svoj YT Rank nakon cega sam snimao svaki mesec do meseca Jula,nakon cega sam se preselio i bukvalno sam polako prestao sa izbacivanjem klipova.
Nakon toga sam i odlucio da polako quitam,sve do danasnjeg dana kad i zelim da se pozdravim sa svojim prijateljima…

Moze se pricati jos dosta prica i sve to,ali bukvalno jedini pravi server na kome sam se bas dosta dobro zabavio,proveo veliki period detinjstva,jeste Serb-Craft.Ostace zauvek u mom secanju,nadam se iako ostarim pa cu moci da pricam svojima kako se u nase vreme zabavljalo na lep nacin preko ove igrice…Zeleo bih ovom temom da skrenem ostalima paznju kako sve ima svoje trajanje,svako ima svoje odluke,tako sam trenutno odlucio,mislim da ce tako i ostati.

Jos bih hteo pre pozdrava da spomenem i smesne dogadjaje sa konkursa,bukvalno sam dolazio na konkurse spreman,ali kada dodjem prvo kazem dobar dan,pa se polako pogubim sa nekim stvarima,pa bude malo trema,pa ovo pa ono i onda prikazem ono sto zapravo nisam ja.Moram samo pre svega staviti doznanja da nisam takva osoba,da sam totalno drugaciji u realnom zivotu ali sve to sto se desilo tada ostaje meni kao jedan smesan dogadjaj.

Ocu li igrati i dalje igrice ?
Verovatno,u slobodno vreme,prebacicu se na LoL,igracu sa mojim drugom iz razreda,bukvalno nisam znao da igram,on me je naucio i nekako mi se svidela ta igrica.
Fortnite ako neko pita da li cu da igram,recicu vam Ne,zato sto nisam igrao zadnju sezonu,zbog nekih stvari…
Sto se tice samog Minecrafta,tesko da cu igrati,mozda ponekad udjem,ali nista sigurno,a na teamspeaku cu dolaziti u nekom periodu u posetu,zbog par osoba koje su stvarno se pokazale kao prijatelji…

Moja molba administratorima,pre zvanicnog pozdrava…
Samo zelim da vam se pre svega zahvalim na svemu sto ste ucinili za mene,sto ste me podrzali kad je trebalo i ostalo.
Ovim putem bih vas zamolio da ako ikad budem dolazio na server da ostavite sobe na teamspeaku Crnogorci,kao i vanilla pristup koji sam uplatio pre jedno par godina dok nisam imao YT rank,posto ko zna,mozda cu nekad ulaziti,pa bih eto voleo makar to da imam.

A sad pozdravi…

Zelio bih ovim putem da se zahvalim svim igracima na ugodnoj igri i svemu,kao i to da su neki igraci bas postali dobri prijatelji meni i zeleo bih da ih i ovako upoznam.(par igraca vise ne igra ali spomenucemo ih)
Pocecemo redom,pa gde stanemo xD…
Honey_Badger,DeXa00,ficqez,Martin_Br,Wasdas,NemanjaBonix,petarpekaaa,martin2003,Candere,SpartanHD,Perverzija96,tolokoso,Juso69,xXBetaXx,
xoxoxo,guster24,Mire26,LordXIV,HeyItsSky,MajaPurple,GagiTheKiller,iDzony,citav 1.8-1.11 roleplay (nmg se setim svih nickova),freeyz,ItzBaneXD,ItzViki_XD,DaniloMC,Prodanov,Jogisa,JapanacxD…

Posebno zelim da pozdravim ove administratore :
ficqez,BaneBoban,itzBaneXD,C1B,cuveni guster24,zokiruma,DJFantom,JannixD,CaptainWolfz,Aleksa333,wiked7778,Crospano

Poseban pozdrav za moderatorku superwoman01 xD,zna sto…(btw izvini stv :/,neces mi zameriti,svj.hvala ti :smiley: )

Ali osobe koje su stvarno zasluzile jedan naaaaaaaaajveci pozdrav su:
Lovemaxi09,iskreno jedna od najboljih prijateljica sa servera,bukvalno BFF :side:
I naravno moja bratina SHADOW28000 koji voli kad oteram nekoga u sirće xD… Salim se,Shadow je tu od početka sa Anom i samnom,bukvalno nas troje smo BFF nadam se da cemo i dalje ostati,da nece nas ovo spreciti…

I naravno jos jedno veliko HVALA vlasnicima Manicu12 i Batici bez cijeg servera ne bih upoznao dosta ljudi…

Imalo je dosta ljudi,ali crnogorac sam,ne zelim da se umaram xD pa da nabrajam…

Da napomenem,dosta sam se protivio pisanju ovoga,ali sam ipak zeleo nesto da ostane i tako to…

Ostalima zelim da porucim da se lepo i dalje zabavljaju,da se druze i ostalo :D…

To bi bilo to od mene,nadam se da nisam puno smorio…
(eida nemojte mi komentare kao,napokon ovo ono xD,svi ste za mene bili dobri i tako ce da ostane)

Ja se zovem Mirko Obadović,a poznatiji sam bio kao mirko123456 ili MajveAgent !
POZDRAV :slight_smile: !

Ja nisam Mod više xaxa poy xD

Poy hehe, nadam se neki dan da ces uraditi SC Talenat kako ga vec zoves.

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

Serbove zvezdice u pokušaju.

Poy.

Iako si quitao jos pre 2-3 meseca, veliki pozz i sve najbolje u daljem životu. :slight_smile:

Iako si quitao jos pre 2-3 meseca, veliki pozz i sve najbolje u daljem životu. :slight_smile:

BATA je dobila ime tako jer hanija zovu Bata.
Inace poz.

caooo

Pozdrav, sve najj u zivotu i moras da uhvatis onu devojku za koju si mi reko. :stuck_out_tongue: Zovi me na svadbu obavezno. Hvala sto si mi pravio drustvo u 4 ujutru da mi nije dosadno . :smiley: Jos jedan veliki pozz brt moj. <3 :slight_smile:

Hahahah Janni ok :D… Sigurno,ostacemo u kontaktu preko instagrama ili fb :D…

Mrzi me da citam.

Poz :confused:

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Kolki roman napisa a koga zabole sto quita

hahahahahah resio ga sloarmy!!

Pa,zasluzio sam ovoliko da pišem,stariji sam igrac od tebe,a imam dosta prijatelja tu znas,voleo bih da znaju…

Poz.

Weed ne balavi ovuda. Mirkec, vidim ja nema te dugo, poz i navrati nekad. : D