Zasto Moderatori , zasto?

Psihopataa , jbt ti nama ispricao zivotnu pricu na mojoj temi xd
Pozdrav!

Zazabam , ako je to meni upuceno ja nikada necu shvatiti zasto Moderatori citaju moje poruke(msg) , takodjer ne znam odakle im pravo da citaju /is tc i ostale stvari koje su namjenjene nama , igracima , koji smo se ujedinili…
Pozdrav!

Tih 5 poruka si mogao napisat u jednoj.

hahahahaha

Mogao sam , ali nisam htio. Ti si tu svoju poruku mogao napisati u 8 poruka , zasto nisi?
Pozdrav!

ok

neznam ovoje strasno

stvarno je ste

Neznam

Sent from my 4047X using Tapatalk

Izadje nam ponekad kada psujete u /emsg i /er u ostalim nam ne izlaze.
Psihopata svaki vid vredjanja/psovanja je kaznjiv, sta tu nije jasno?

Majke mi Jovane , druga ste mi mute jer smo psovali u /is tc :stuck_out_tongue:
Pozdrav!

Kako sta nije jasno Bog te ne ubio da li me zajebavas druze, opsovao sam u msg koji je od mog druga znaci msg koji sma njemu pisao, nisam uvredio njega nego napisao ruznu rec i to je u /er posto je chat bio mute, nije me prijavio normalno zato sto se poznajemo i to je bila psovka kao kad bi ja napisao sad /r Ma jebo mu mater ko ga jebe, lupio sam sad ali tako nesto znaci nije bilo upuceno nikome niti je bilo u javnom chatu, nemoj me ti uciti pravilima svega ti, tvoj kolega Spano me malo glup za funkciju FModa ali nema veze.

Kako sta nije jasno Bog te ne ubio da li me zajebavas druze, opsovao sam u msg koji je od mog druga znaci msg koji sma njemu pisao, nisam uvredio njega nego napisao ruznu rec i to je u /er posto je chat bio mute, nije me prijavio normalno zato sto se poznajemo i to je bila psovka kao kad bi ja napisao sad /r Ma jebo mu mater ko ga jebe, lupio sam sad ali tako nesto znaci nije bilo upuceno nikome niti je bilo u javnom chatu, nemoj me ti uciti pravilima svega ti, tvoj kolega Spano me malo glup za funkciju FModa ali nema veze.

Alda08 ako je neko od moderatora mutirao nekoga ko je pisao u IS chatu onda on (igrač koji je kažnjen) može da zatraži UnMute/UnBan, nema potrebe da praviš temu gde govoriš da mi moderatori bukvalno Vas “špijuniramo” ili “pratimo” i da nam je interesantno da čitamo šta Vi pišete u privatnom chatu sa saigračima, ukoliko dođe do vređanja u /msg /emsg /r /er… chatu mi smo dužni da Vas kaznimo po pravilu.

Psihopataa, Jovan ti je već napisao da je svaki vid vređanja zabranjen.

U vezi ovoga:
[hr]
[b]9. Vređanje
Psovanje drugih igrača je najstrože zabranjeno.
Primeri:

  • „Ustaše glupe…“
  • „Hoćeš da ga po**šiš malo a?“
  • „Pozdravi kevu od mene…“
  • „Pedofilu jedan, crkni“
    Kazne:
    → Svaki moderator ima pravo da u zavisnosti od situacije i težine reči kazni prekršioca pravila privremenim mutiranjem u intervalu od 2 sata do 7 dana.
    Napomena:
  • U ovakvim situacijama koristiti komandu /report
    [hr]
  1. Psovanje
    Pisanje ružnih reči koje nisu nikome usmerene je zabranjeno!
    Primeri:
  • „Ma nek ide sve u ku***“
  • „Pu jeb** ti život“
  • „U pič** materinu“
    Kazne:
    → Svaki moderator ima pravo da u zavisnosti od situacije i težine reči kazni prekršioca pravila privremenim mutiranjem u intervalu od 15 minuta do 12 sati.
    Napomena:
  • U ovakvim situacijama koristiti komandu /report[/b]
    [hr]
    Nema potrebe da vređaš druge moderatore ukoliko su te kaznili.

I ti me zajebavas ili ne znam sta, niko nije rekao da ja nisam opsovao ALI TO JE MSG OD MOG DRUGA KAPIRAS, znaci ja nekoga znam na serveru 3 godine pricamo u msg i sprdamo se i opsujem u msg kod njega i vi me mutirate? Pa to pravilo vam je nabolesnije koje ste mogli da uvedete onda, strasno tebra strasno.

Da ne psujete i lepo se ponasate, ne bi ste bili mutirani :slight_smile:

Lock