Zasto Moderatori , zasto?

Zasto se Moderatori i FModeratori mjesaju u /is tc na skyblock , /. prison i /m(msg) na svim ostalim podserverima. Sta vas briga sta mi tamo pisemo , nije vasa stvar , ako me neko prijavi zbog toga ok , ali ovako sta vas boli briga sta ja pisem drugu u msg!?
Zasto ste napravili onda /msg /. /is tc i ostale stvari?!
Pozdrav!

tako je…

P sta ces kad im je dosadno xd

Ne mutiramo za te chatove, desi se nekad da mutiramo dok neko pise u /is tc jer to nismo resili da nam ne prikazuje sta pisete tamo.
Za msg samo ako vas neko prijavi inace mi se u to ne mesamo.

Hahahha ma sta kazes Jovane, a mene CROspano juce mutira na 4h za “Vredanje” sto sam drugu u msg napisao “jebi mu mater” kao podrska na turniru, i posle ne mutirate za msg? Plus nikoga nisam uvredio nit sam rekao ime nit nick vec drugu u msg “jebi mu mater” i o cemu pricamo mi ?

Vredjanje u IS Chatu, Klanskom chatu ili Party chatu nije kažnjivo od strane SCTima već to treba da reši vlasnik IS/Clan/Party Chat-a. Vredjanje u privatnim porukama se kažnjava i to je jasno napomenuto na www.serb-craft.com/pravila linku.

brate ak ti se psuje uradi fakciju na Factions inviteaj nekog i psuj ga ceo dan :smiley:

PA KOGA SAM UVREDIO SA “JEBI MU MATER” DRUGU U MSG?

Ovako, Psihopataa licno sam bio na serveru kad sam vodio turnir i kad su te mutirali. Napisao si liku tu poruku koju i sam znas da si napisao, ali je ta poruka izasla nama i mutirao te moderator koji je bio na drugom podserveru.

alda08, mi moderatori vam nikada nismo citali sta pisete sa drugima u msg, jer mislimo da svako treba da ima svoju privatnost. :wink:

Dobro Janni Bog ga jebo al’ pitam te koga sam ja tu uvredio ako sam mom drugu u msg napisao “jebi mu mater” znaci nisam uvredio njega u msg nego sam napisao “jebi mu” nisam ni nick stavio kome ni nista, i to je msg sa mojim drugom kapiras nisam njega uvredio niti bilo koga je l’ vi kapirate sta ja pricam ili me zajebavate ?

pa zna se kome je upuceno to jer se lik pvpao sa njega

Uvredio si igraca sa kojim se code pivipija jel kontas i jos nes
Ez muteeeee

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Zasto niko normalan ne odgovori na lepo postavljeno pitanje? Janni?

Psihopataa, vec ti je isteko mute zas i dalje pravis probleme na forum batali vise da pravis teme za CroSpano…

Ja sam temu jednu napravio ne znam ko pravi teme, ovo nije moja tema ali vidim da se prica o tome, nije poenta mute, mute je istekao, poenta je da decko mora da nauci sta je za mute sta ne, vidis da dva moderatora pricaju dve razlicite stvari a treci radi trecu, znaci to mora da se sredi ovo je strasno i sramno.

Nadam se da ces uskoro shvatiti :slight_smile:
I bataliti vise sa ovakvim temama

Da je moderator biti lako, moderator bi bio svako hehe

Jovan613 , shvatam ja sve to , ali zasto je moj drugar jedan (ne ovaj lik sto je pisao jebi mu mater) dobio mute kad je psovao sa mnom u msg? Znaci vi imate i komandu koja gleda msg , nmg se sjetiti kako ide… :stuck_out_tongue: , ali znam da to postoji.
Pozdrav!

Moj priajtelj SuperSrb , danas je dobio mute od doticnog moderatora Itz_Bane-ta koji ga je mute , razlog: CAPS i Psovanje , a bili smo u /is tc…
Pozdrav!

Janni_xD , ti mene pravis ludim ili sta? Ja sam lud , ali ne toliko…
Pozdrav!