Zasto mi nestaju enche iz ec?

Znaci,sinoc sam igrao skypvp oko pola 12 i imao sam oko 17 enchi u enderchestu,pukao mi je net i izbacilo me sa servera te sam opet usao i hteo da uzmem enche i nije ih bilo u enderchestu,te sam otisao na ts3 i blejao tamo u zahtevu 15 minuta niko nije dosao pa sam rekao okej i otisao.Danas sam uzeo kitove i stavio enche od kitova imao sam oko 15 opet.Kasnije mi je opet pukao net i opet su mi nestale enche iz enderchesta…Pricao sam sa modovima,kazu mi da je do internet provajdera sto mi puca net,ajde okej neka kazemo da je tako ali zasto mi nestaju enche iz enderchesta kad mi pukne net?Da nije da mi sbb krade enche?Pls fix

slazem se sa njim gapple i encke nestaju iz eca. Ne zna niko kako. Ili nam dajte keyall neki da vratimo te encke i gapls il fix plz

Ako daju keyall to nece resiti problem jer ce opet nestati.Znaci treba samo fix i da vrate iteme.

ali kako će vratiti iteme fix kontam

Pozdrav,
Istražili smo ovu situaciju na više načina, ali jednostavno nismo mogli da nađemo način na koji se to dešava. Velika verovatnoća je da su te encke postale vizuelne i da su ti bile u inv, da si kliknuo na slot u kojem su ti bile pojavile bi se. U slučaju da nije ni to onda ti je verovatno bio pun inventar i kada si uzimao encke su ti ispale, to je takođe jedna od mogućnosti. Naime mi ne vidimo mogućnosta na koji bi mogle da ti nestaju encke gapple i slično, naravno možemo da nastavimo da pratimo dešavanja i mogućnosti na kojima bi mogle da nestaju, u slučaju da nađemo uzrok problema u budućnosti, vama će biti vraćeni itemi.

-Temu zaključavam.