Zalba na ContectCreator-a lukafullpro_yt

Pozdrav, zelio bih da se zalim da Content Creator-a lukafullpro_yt . Imam par argumenata koji bih zelio da prikazem zasto lukafullpro_yt ne zasluzuje CC rank . Jedan od njih jeste da vecina osoba koja koristi trovo zna da lukafullpro_yt ima fake pratioce (da li je on pravio ili je koristio botove to ne mogu znati) . Takodje nema smisla da on stigne do 1000 pratioca za 7 dana koliko god da se probije, jer je tesko dobiti pratioce na trovu. Pored toga ne zasluzuje Content Creator rank jer nije posten uopste u igri sto je ne dopustivo od strane CC rank-a . Ima jos mnogo razloga ali ne zelim da vas zamaram informacijama. Svako ko se slaze volio bih da lajkate temu i napisite poruku u vezi toga. Hvala.
edit: Doslo je do velike zbrke, ja ovim putem ne zelim da oduzmete rank jer se mene i ne tice to ,nego zelim da kazem moje misljenje i da pronadjem osobe koje se slazu sa time. Hvala na citanju.

7 Likes

Ti ne odlucujes ko zasluzuje i ko ne zasluzuje rank ContentCreatora . Ako nije posten u igri (hakovi itd) prijavite ga i dobije ban , a tebi ocigledno bode oci sto bas ON ima taj rank a ne ti. Ako koristi fake pratioce (pravi accove , koristi neke programe otkud znam) trovo ce ga banovati zato sto je zabranjeno u TOS-u . Ima smisla da neko stigne do 1000 pratilaca ako ga neko HOST-a (opcija na trovu) reklamira i tako dalje ili je jednostavno zanimljiv gledaocima. Vama bode oci taj rank ocigledno cim videte da neko kaze psovku neku “Daj da ga prijavimo da dobije skidanje ranka” . Trovo ima odredjene opcije preko koga mozes da dobijes vise gledaoca naprimer raketa kad skupis ne znam ni ja 100.000 mana dobijes tu jednu raketu i dok strimas u recommend ti izlazi strim. Al bitno je da si ti napisao Zalba na CONTENT KREATORA LUKAFULLPRO YT nisi mogao da napises zalba na tog i tog coveka . Ako imas dokaze (slike itd) da on koristi neke programe za bolji PvP ili ovo za fejk pratioce ja povlacim sve reci koje sam rekao u ovoj temi.

4 Likes

Treba biti Sankcionisan I skinut mu Promoter rank Srdacno _Losmi!

1 Like

U sustini sa ovim sam htio samo da kazem da ne zasluzuje rank i takodje da nije posten sto se tice toga, u svakome slucaju hvala na odgovoru <3

Kada te neko ubije na prison serveru ne treba da places i da se zalis, takodje nemas pravo da govoris to jer nista nije uradio. Mozes da ga prijavis nemas dokaze ni nista, samo si bez razloga poceo da ga vredjas i da govoris da je najgori CC. Pozdrav brate.

Ja sa ovim forum-om sam zelio da vidim da li se ko slaze sa mojom misao-m. Takodje 80% ljudi isto govori, meni je drago kada server ima vise osoba koji snimaju, ali on ne zasluzuje. I nije radi te eff 6, inace svi govore, hvala opet na recenziji :slight_smile:

Nije te scam, 80%? Losmi se sprda ako nisi skontao a ne vidim ostale koji se slazu sem tebe. Ajde nemoj da se zalis zbog igrice znam da si kid pa ne shavatas, ali to sto te neko ubije i ti kazes da je scam nista ne znaci. Nemas dokaza nista neces uraditi sa ovim XD.

Kao sto ti imas rank Pajser, on ima content creatora, i to sto je on tebe izgurao u pvp zonu(ako jeste) ne znaci da ti mozes da se zalis na njega. On je igrac bas kao i ti sa rankom a da li ce mu biti skinut rank odlucice njegovi pratioci tako sto ce ga nastaviti gledati ili ne. Pozdrav

1 Like

Govorim svoje misljenje, a to sto si ti ljut na mene jer nismo tim nema nikakve veze sa ovom temom <3 Ovom temom govorim svoje misljenje a ti kako god je razumi <3
pozdrav

Hvala na odgovoru, sve te razumjem, ja sam ovde iskazao svoje misljenje, da li ce se kome svidjeti ili ne to je do njih. Za taj dogadjaj sto me je izgurao samo sam potvrdio koliko je zeljan itema te nije dostojan cc rank-u.
Hvala opet <3

To se zove treasure box ne botovi za followere , ako ne znas sta je da ti ukratko objasnim, tu stavis neku nagradu i neke zahteve da je dobijes npr stavis 50 elixira i moras da se followujes da bih ucestvovao u dobijanju te nagrade nadam se da sam ti pomogao lep pozdrav.

Znam bolje od vecine za trovo jer sam se i ja bavio prije 2 god, ali i dalje je ne moguce da toliko brzo uspije, hvala na odgovoru opt :slight_smile:

Nije uopste tesko dobiti on je stavljao mnogo boxova trosio pare ali je i isto dobijao followere samo moras uloziti malo da ti se i vrati

Ajde dobro za followere, ali zasto je on tlk zeljan za itemima ? To po vecini ne zasluzuje cc rank ali opet hvala <3

Mislim da to za iteme ne odredjuje da li ce on imati CC rank ili nece moras i ti da bolje cuvas te iteme, znam da svi bi hteli sad koji vole serb craft da imaju dobre iteme pa ti to sve objasnjava lep pozdrav

Razumljivo, ali nije samo da sam ja se bunio protiv njega , ako je neko pratio lajvove od LuksYt-a ili od Aquii moglo se lepo cuti i njihova zalba protiv njega iako su oni i uspjesniji od njega sto opet govori mnogo, Hvala na odgovoru na temu :slight_smile:

1 Like

A i takodje da pratis malo duze trovo znas da ima limit od boxova sto opet znaci da nije mogao skupiti ali eto nmvz :slight_smile: ja sam opet izgubio ali dbr

Ja prvi mislim da nije pravedno zato sto ja nemam CC rank ali nije pametno, pravedno i ljudski da ovo radis.
Nije lepo mesati se tudjem poslu makar i da nije u redu.Decko se trudio i dosao do CC ranka to je njegov plus
i svaka mu cast ja kao strimer ujedno i njegov kolega hteo bih da kazem da ova objava nema smisla hvala prijatno.

U redu :+1: nije da si i ti iz durex-a ali dbr hvala

Slusaj ovako ja prvi kao igrac prisona ne gotivim luku od nekih privatnih razloga i to je sasvim uredu da imam neko misljenje o njemu al nije ljudski da ti pokusavas srusiti decka koji se trudio da postigne nesto iako se nalazi u minecraftu i to je uspeh bar za mene. Ovim putem hocu i da ti kazem da nisi ti taj koji odlucujes dali zasluzuje neko CC rank ili ne ako su se igraci pitali ja bih prvi imao CC rank iako ne ispunjavam kriteriume od 500 followera… ukratko nemoj da se petljas i da rusis coveku srecu zbog tvoje nemarnosti sto si ostavio afk a nisi bio u afkzoni :slight_smile:

1 Like